Коментари - Празничният стрес е водеща причина за раздяла | life.dir.bg
назад

Празничният стрес е водеща причина за раздяла

Стресът, на който са изложени много двойки по празниците, може да доведе до раздели и разводи в началото на новата година.

Обратно в новината

Коментари - Празничният стрес е водеща причина за раздяла | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ами налага се хората да се съберат за повечко дни и е неизбежно да се изпокарат. През другото време все някак се разнообразяват и спасяват поединично!

Пък и неизбежната равносметка...

и аз по по празниците се разгонвам, като превъзбуден жребец със стадо кобилки съм...

смятам, че в края на годината хората си правят равносметка и това ги довежда до депресия и дисхармония. това резонира в отношението с партниора и наи-близките и когато срешнат неразбиране се стига до нещо краино

абсолютно вярно-и моите наблюдения са такива по празниците всички се събират в къщи и започват битови скандали и по-лоши неща освен това изкуствено създаващата се атмосфера че задължително трябва да ти е празнично е много изнервящо

Написани пълни глупости.Едва ли един брак се разтрогва по казаните по- горе причини.

британска анкета да го д*ха. Първата седмица на януари или карам ски, или съм на някой плаж с бял пясък, или пък съм на лов в Сибир. Няма как да ме натоварят с работа през това време. Тогава съм в отпуска и си троша парите. Ха-ха-ха

Ха ха прав си, това са британските учЕни... отдавна не се бяха мяркали из сайта. :))

В името на закона - закълнете се - не сте обвързан, нали :D

Коя ли би се обвързала с такъв...говорещ само в 1л.ед.ч. и бъркащ АЗ с АС.