Празничният стрес е водеща причина за раздяла
Стресът, на който са изложени много двойки по празниците, може да доведе до раздели и разводи в началото на новата година.
Обратно в новинатаКоментари - Празничният стрес е водеща причина за раздяла | Лайф.dir.bg
Коментари
Ами налага се хората да се съберат за повечко дни и е неизбежно да се изпокарат. През другото време все някак се разнообразяват и спасяват поединично!
смятам, че в края на годината хората си правят равносметка и това ги довежда до депресия и дисхармония. това резонира в отношението с партниора и наи-близките и когато срешнат неразбиране се стига до нещо краино
абсолютно вярно-и моите наблюдения са такива по празниците всички се събират в къщи и започват битови скандали и по-лоши неща освен това изкуствено създаващата се атмосфера че задължително трябва да ти е празнично е много изнервящо
британска анкета да го д*ха. Първата седмица на януари или карам ски, или съм на някой плаж с бял пясък, или пък съм на лов в Сибир. Няма как да ме натоварят с работа през това време. Тогава съм в отпуска и си троша парите. Ха-ха-ха