Коментари - Американци връщат коледните си подаръци | life.dir.bg
назад

Американци връщат коледните си подаръци

Коледа отмина, а в магазините в САЩ отново се извиха дълги опашки - този път не за покупки, а за връщане или замяна на получени на този празник подаръци, предад

Обратно в новината

Коментари - Американци връщат коледните си подаръци | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И аз още се чудя на тази тяхна "практичност" , да не кажа меркантилност, нищо че живея на този континент. Но си давам сметка откъде идва разминаването - за нас важен е жестът, който човекът е направил, избирайки ни подарък (пък бил той и нещо, което не ни харесва) и затова не е редно да го върнеш в магазина или да го подаряваш на друг - това означава неуважение към човека. За тях явно човекът с неговите жестове не е толкова важен, по-важна е материалната страна на въпроса. Разни хора, разни идеали! Светът е шарен:)

Tочно ! B USA ваобще не е проблем да варнеш закyпена стока, ако стоката не отговаря на твоите изискванuя! Oт личен опит го пиша ! B булгарястан е точно обратното ! Dали ще ги стигнем американците пееше невероятнят Tодор Kолев !!!??? I zashtoto ne mojem da gi stignem napravo otivame na terminal 2 !

стой си в уса тогава

Глупаци!Хубав-лош,подаръкът си е подарък!

Винаги могат да го дадат на някой познат, роднина. А те се бутат на опашка за парите, моля ти се.....

Хората отвъд океана са къде-къде по-напред от нас - даже и в циганията си :)

и двамата сте глупави.....

да, глупави разсъждения. вярно е обаче, че американците са напред и в простотията си. Но скоро и от това ще оздравеят, защото не след дълго Голямата мечка (Русия) и дръпнатите очи (Китай) ще направят здрава икономическа прегръдка. Тогава жална им майка на хамериканците - фалетът им е неизбежен ...