Коментари - Джеф Голдблум ще става баща за пръв път на 62 | life.dir.bg
назад

Джеф Голдблум ще става баща за пръв път на 62

Актьорът, познат на зрителите с ролите си в блокбастъри като "Джурасик парк" и "Денят на независимостта", ще става мъжки татко

Обратно в новината

Коментари - Джеф Голдблум ще става баща за пръв път на 62 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да му е честито на Джеф, ама малко е позакъснял да става татко. Дано устиска да изпрати синчето на абитуриентски бал! За внуци-абе няма да ги дочака.

"Мухата" , гледах го на 20г. и дотогава не мислех че един филм може да ме уплаши...

синчето прилича на татко си. Инак жалко за първокласния генетичен материал. Ма и той какво се стиска до 62? Трябваше са има поне 5-6 вече.

ТИПИЧЕН БАЛКАНСКИ КОМПЛЕКС ЗА МАЛОЦЕННОСТ , АЗ НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ДОБРЕ , ИСКАМ ДРУГИЯ ДА Е ЗЛЕ . СЪС СИГУРНОСТ КОЕФИЦИЕНТА МУ Е ПО - ДОБЪР ОТ ДРАСКАЩИТЕ ВСЕЗНАЙКОВЦИ

Има някакво изражение на лузър и мастурбант. А и женичката май не е много весела край него. Няма особено успешна кариера, като изключим гнусния филм "Мухата" и "Джирасик парк", където го хапна един динозавър. Посредствен актьор и какъв баща ще е на 70-80 години ...

Едва ли си гледал филма Джурасик парк, или ако си го гледал, вероятно си спал по време на прожекцията, защото не го е хапвал никакъв динозавър!

Е, добре де, щеше да го хапне, но той падна в кенефа и се спаси. После, като бягаха с колата пак щеше да го хапне динозавъра. Но като цяло скучен актьор и неприятен човек.

Абе щом сливата е млада и дърт пръч може да я ашладиса!

Типични разсъждения на балкански Ганьо.

Може да са типични, ама са верни! Дори и да не ти харесва истината, тя Е такава!

Преди Джурасик парк и Денят на.... Голдблум изигра една много обсебваща роля - "Мухата". Но не се изненадвам, сигурно съставилият на статията е роден през 90-те...

Помня го и от един друг филм от средата на 80-те: "В ноща". С Мишел Пфайфър. Средно качество филм.

Страхотен мъж!!!!И страхотен актьор!!!!

Ох на Дедо.

Ха-хаааа Българските "специалисти" пак се насъбраха за да дават акъл - кое късно и кое рано, какво намирали жените :)))))))) Намират нещо, това е положението. Но тук няма да го откриете ;)

у па да не се изкаже/изпише и некоя намирачка. немаше да е пълна картинката ;)

пари - ясно е какво намират в такав.

Между другото, въпрос към женската адитория - освен парите, нещо нормално би ли намерила една жена в мъж с 15, 20, та чак и 30 години по-възрастен? Що са кукувици, да си лягат с дядо!

Жените не мислят като нас - избии си го вече това от главата - те не гледат външния вид толкова, нито възрастта - ако тоя успее да я направи да се чувства добре тя ще го обича - ти може да си на 25 и да си и безразличен. Жените обикновено търсят финансово стабилни мъже - може да не са много богати, но да не са и безработни неамбициозни нещастници.

докато нямаш те заобикалят. но надушат ли че изкарваш пари, дори без да даваш външни признаци - по-нова кола, демонстративно нови дрехи всеки ден, демонстративно лъскав ГСМ и пр. аксесоари - започват да се навъртат доста. чак стават досадни :) . но това е живота, така че си налягай парцалите за да можеш да си гледаш жената до теб...

Не може да го твърдим за всички това даже мисля, че не са и половината

Аз намирам кукувици и куковци само тук. Честно казано, млади-стари...все с еднакво тъпи и кухи изказвания. Наистина ли си толкова сигурен в това,което пишеш? Лошо ако е така...

Този дядо изглежда много по-добре от доста трийсетгодишни мазни,мърляви нашенци.

Със сигурност банковата му сметка изглежда по-добре. :-)

Ей, по-културните, не забравяйте за Фьодор Михайлович...На 45 се оженил за Сниткина, на 20, невероятна красавица, която си продала имоти и украшения за да му изплатела дълговете от хазарта (голям е бил комарджия Достоевски)...То не е било заради парите му, нали? Ние, гениалните мъже, сме по така:)

"ще става мъжки татко" а бе вие наред ли сте! Как ви дават дипломи! Ако баба беше мъжка щеш да има др.жка.

Аааа, не така де! Много буквално възприемаш нещата и не си наясно с богатството на нашия език. Очевидно е, че искат да кажат, че ще му се роди СИН, а не дъщеря. Ти този израз не го ли знаеш - "мъжки/женски татко"? Я понаучи малко българския език и особеностите му! :-(((

Мучас грасиас омбре! И все пак си звучи глупаво - дори и не буквално да е пък било то и характерно за родната ни реч!

Малко късно,Джеф,но какво пък...

Дирчовци небърсани. Познат е с ролята основно в емблематичния филм "Мухата"

то сигурно част от работещите в дира още не са били запланувани когато излезна филмът. сигурно съм го гледал поне 3 пъти. голям филм беше за времето си.

Точно това щях да напиша за недоносчетата в сайта.Култов филм, особено на голям екран.Когато съм го гледал през 1986-а, работещите в ДИР-а още не са били планирани вероятно.

Голяма новина, че ще се пръкне още едно еврейче от мъжки пол... Постарайте се след 5 години да ни осведомите и кога ще бъде обрязването. Да не пропуснете...

62 години са си 62 години!

62 000 000 зелени гущера са 62 000 000 причини да се вземат с малкото к....

супер! Да са живи, здрави и щастливи! Един зрял, интелигентен и интересен мъж е просто неустоим!

Прекрасен актьор и мъж, браво !

И много приятели има .....?