Коментари - Властните хора са лоши събеседници | life.dir.bg
назад

Властните хора са лоши събеседници

Специалисти са изучили маниера на общуване на хора с различен характер и са установили, че властните личности не умеят да изслушват събеседника си.

Обратно в новината

Коментари - Властните хора са лоши събеседници | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Няма изненада тук!

властни или нарцисисти- то е едно и също

властните хора като цяло са комплексари и темерути - ако някой има мнение, различно от тяхното, веднага е аут - те не могат никога да бъдат от типа на хората, за които казваме, че са душата на компанията, те са самотни, нямат приятели и никога не слушат какво им говори събеседникът им, този техен недостатък трябва да бъде лекуван с доброта и доверие - ако разбира се някои може да се жертва и да ги изтърпи

АООООООО, МАДАМАТА НА СНИМКАТА КВО ПАРЧЕ Е! ЕДИН ПЪТ! СТАНА МИ БАСТУНЧЕТО! ПРЕЛЕСТ!