назад
Властните хора са лоши събеседници
Специалисти са изучили маниера на общуване на хора с различен характер и са установили, че властните личности не умеят да изслушват събеседника си.
Обратно в новинатаКоментари - Властните хора са лоши събеседници | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
властните хора като цяло са комплексари и темерути - ако някой има мнение, различно от тяхното, веднага е аут - те не могат никога да бъдат от типа на хората, за които казваме, че са душата на компанията, те са самотни, нямат приятели и никога не слушат какво им говори събеседникът им, този техен недостатък трябва да бъде лекуван с доброта и доверие - ако разбира се някои може да се жертва и да ги изтърпи