назад
Семейство Зукърбърг дари $75 милиона на болница
Дарението на Зукърбърг е най-голямото в историята на болницата.
Обратно в новинатаКоментари - Семейство Зукърбърг дари $75 милиона на болница | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
трудно ще стигне Бил Гейтс.дарил до сега над 20 милиарда...
Дано наистина тези пари да помогнат, а не да бъдат присвоени от 10-20 доктора и администрация.
Браво.Дано и нашите дадат 2 лв., но при 15 милиарда богатство това е нищо - може и повече.Освен това е спорно дали не е откраднал идеята за фейсбук от колегите си.Бил е по-бърз и по - безкруполен.
Е ТОВА СЕ КАЗВА ЧОВЕЧНОСТ! ДА МУ БЛАГОДАРИМ! НЕКА ВСИЧКИ НАШИ МИЛИОНЕРИ ДАДАТ ПО 2 МИЛИОНА ЛЕВА И ДА НАПРАВЯТ НОВ ПИРОГОВ - НЕКА ДА ГИ ВИДИМ.......НО БЪЛГАРИТЕ СТАНАХМЕ МНОГО ЗЛОЯДИ И ЗЛОБНИ....