Коментари - Бритни Спиърс позира в собствена колекция бельо | life.dir.bg
назад

Бритни Спиърс позира в собствена колекция бельо

Певицата стартира рекламната кампания с новите модели на марката "Интимната Бритни Спиърс". На снимките попзвездата позира в секси бельо и бански костюми.

Обратно в новината

Коментари - Бритни Спиърс позира в собствена колекция бельо | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Заслужили са си парите момчетата с фотошопа.

всичко са оправили, но са забравили да поопънат краченцата

Позира в собственото си бельо.

може да е лимитация на фотошопа, то не може неограничено да опъваш :)

в тия бабешки кюлоти..не ми харесва.

Да живее фотошопа.

Влязох да напиша само, че са прекалили с фотошопа и даже при това пак БритнитУ изглежда късокрака и трътлеста..... ама като прочетох и другите коментари, виждам, че не само на мен ми преви впечатление това...

Имаме новина - Бритни Спиърс имала бельо.

Много късокрака бре !!!

не е зле наборе :)

Доколкото знам бРитнито е уекинко разплута... явно е играл някой фото едитор :-))

Много е хубаво бельото,само не мога да се сетя за повод с бански и високи токове на басейна.

Разбира се, че си е късокрака и то с дебели крака -това се вижда ясно по време на концерти. Навремето беше със сладко лице, тип секси -ученичка и хващаше окото, но сега...

многооо къси краченца.

Следващото позиране ще е само по токчета!

Ай сея!Късокрака била! Абе,не може всички да са 1,80! Много си е съразмерна даже!..Предпочитам миньончета пред кобили по 2 метра !

Разбира се че ще позира. Паръта прай борбъта ! И аз да имах собствена колекция и аз щях да позирам.

Оф тая борбъ как ми е влезнала.. исках да кажа "хранъта" ;-)

Един от редките случай когато е фотографирана с бельо...