назад
Един от нас в Амазония
Пътешественикът с българо-монголска кръв Филип Лхамсурен е на прага на следващото предизвикателство за неговата сила, воля и дух – джунглата на Амазония.
Обратно в новинатаКоментари - Един от нас в Амазония | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Едно такова предизвикателство е достойно да бъде заснето с камера и показано по телевизята вместо режисирания Сървайвър и останалите блудкавежи които ни натрапват всички българси медии.
Браво на Филип.Един от малкото участници в Сървайвър който остави приятно впечатление.Успех.