Коментари - Жена спаси дъщеря си от челюстите на крокодил | life.dir.bg
назад

Жена спаси дъщеря си от челюстите на крокодил

Жена от индийския щат Гуджарат е успяла да спаси 19-годишната си дъщеря от челюстите на крокодил след 10-минутна битка с животното.

Обратно в новината

Коментари - Жена спаси дъщеря си от челюстите на крокодил | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Пешкин жена!

Ей,големи хвалби,нема що ! Добре,че ме хвана здрав гъдел,затова я пуснах малката !

Българинът има чувство за хумор. Прочетете коментарите тук!

Хехехехехе страшни коментари!! Смея се със сълзи!! Смехът е здраве!! Благодаря на всички! От сърце!

"Страшно" нещо е майката!

Жените в днешно време с лекота ти омитат сметките, отнасят ти къщата, че и за капак смазват и по един крокодил. Ужас

А аз спасих домашният ни любимец двугаодишнен питон от жена ми като я ударих три пъти с ютията по главата.

Язък за хубавата ютия... Надявам се да не е била последен модел със самогладачка.

Ако беше пернишкият крокодил "Мис България" или "Мисис Россия" майката нямаше да има никакъв шанс.

дали не е заминал в братска Индия и в онази река крокодилите да са станали вече 201 на брой? Отдавна не сме чели нещо за него, време е отново да ни пуснете пикантерийки колко е щастлив.

Горкото животно. Какъв стрес е изживяло само.

Вместо сега да си глозга сладък кокал то бере душа със сътресение на мозъка и черепно-мозъчни травми, горкото. Сигурно няма никакъв опит в междуполовите отношения и с това как да се оправя с женките! Подходил е на принципа: "От вратата та за краката!", а те не обичат така...

Битка с предизвестен край. Естествено, че човека (жената) ще спечели. Представям си какви мъки е изпитало животното.

Спасили цигането.... Индийското де ...

Индия е втората по население страна в света без индийците може би нямаше да съществува играта шах, може би още да пишем само с римски цифри и да не познаваме нулата като число. Иначе били диви ха ха, кой го казва да не е някоя блондинка на опашката в МОЛа !!!!!!

Крокодилът да се кастрира, да се ваксинира и да му се сложи каишка с чип.

"200 крокодили" А в дира имало около 2-ма грамотни журналисти, ама ги уволнили.

Че по-голям хищник от жената има ли?

От 2-та крокодила е победил женският.

закарайте им 2 автобуса нашенски цигани - ще изтребят крокодилите заради кожата им за нула време, даже ще се наложи намесата на природо-защитни организации

ако си кърмеше в мола нямаше да я нападне крокодил а охраната

ХаХаХа

Така трябва! МОЛ-ът не е ясла, не е място за кърмене! Ако все пак е там, макар че не е и там мястото, има си помещения за целта.

Тъй, тъй, ако и ти знаеше правописа нямаше да четем неграмотното ти писане! Ама нейсе! В мол-а кърмят само нечистоплътните хора, защото е прашно и мръсно и пълно с народ, ама разни "кифли", които не са успяли да стигнат до дома си между меренето на два чифта обувки може и да кърмят там, няма лошо. А, за крокодила, евала на майката. Не се е шашнала и да тръгне да вика помощ или да се тръшка, както биха направили тия "кърмачки" от мола, а е тръгнала да си спасява детето. Но това е Индия, някои му казват "Дивата Индия", ама хаха - не са били в България. Да видят те как се оцелява тук......

Успяли е с "е". Такова е правилото, независимо дали си от Трън или от Каспичан.

Само си развяват циците в мола.

Браво на жената! Добре ,че има и такива случай, момиче да бъде спасено и някой да се бори за живота му, защото в държава като Индия, където морят жените и убиват моминченцата....

Всяка майка би постъпила аналогично. Браво на жената!

е такава жена си търся

Само че жената е спасила детето си, а не мъжа си!

Е да де да ми пази детето, май пак нещо не си разбрала Анче.

Едно голямо безмерно браво на таз маика и женъ! Постъпката е невероятна но не мога да разбера напълно какво сте се заплюнчили и запръскали сюпралативи и фалби по забутаната тъмна индиа и саществата там. Ами обърнете кухите си глави и вище около себе си - гъмжи, ври и кипи от гнусни куркудили, отровни змий и мазни червей. Тез одвартителни влечуги са налазили по градове села паланки, обшински савети, срещаме ги по магазини, молове, укопирали са предпиятия , фирми като чез, вик, бтк. Въпреки че са студенокръвни сашества, те с одоволствие са се хакнали дори в топлофикация и ни държат в здрава фатка оттам!!! Те ни съскат от шалтери на банки, нападат ни и зейват с далбока паст в гратския транспорт, смучат бедни пенцьонери в пенциьонното Особенно вреден техен вид се подвизава из парламента. Тамошните ушлайфани куркодили са забили остри зъби-тесли в телесата на измачениа нарот и не отпускат фатката вече десетелетия. Но да уставиме това, нека да анализираме куркидилите на битово ниво. Аз като обикновенна гражданка съм заобиколена все от куркудили с остри челюсти и хапливи езици. Най опасния куркодил е мойта свекърва, която захапва не само по крака, но и по горни крайници, глава и най-вече човърка в мозака ми. Мойта битка с тоз куркодил, който вирее в сопствения ми дом не е 10минутна , а продалжава вечи години нарет. В бой с тоз куркодил аз използувам бухалки, точилки, прахусмокачки, ютии, вилици лажици, но той се е впил здраво в живота на мен и сина си,и не ще и неще да пуска. Въз основа на тешките рани и аз съм била няколко кратно хоспилитизирана по болници, саниториуми и курорти, дори понякога се самохоспилитизирам в чужбина, да поема струйки свеж западен въздух, но това са безрезолтатни мерки. Сега обмислям вазможноста да се самохопилитазирам или дет се вика самокомандировам с еднопосочен билет за някаде, ама не знам как ще я карате тук без мен. Освен че съм умна и красива, съм и безконечна хуманиска т.е. тая далбока любов по хората и особенно по мажете.

Умна и красива, ти за правопис чувала ли си? Толкова грешки не бях виждала скоро в коментар!

Не виждаш ли, че тя се е.бава, иначе не мое напрай толко грешки и да иска.

Как може да занимавате цяла България с вашата свекърва! Не Ви ли е срам така зад гърба й, тя не може да се защити. Според мен тя има право. Вие сте първо неграмотна и второ неблагодарна снаха, че живеете в дома й. А и екскурзийките Ви чужбина сигурно тя плаща. Според мен Вашият мъж е мухлю. Вместо да защити майка си, той гледа безучастно как я налагате с домакински уреди. Докъде стигна България!!!

ДАНО ДА УСПЕЕШ!!! "Блазе" на съпруга ти и на майка му с такъв "куркодил" у дома!!!

Крокодилете най-убаво са трепат с бухалка.

Удря се в очите при такава ситуация.

10-минутна битка, кой ли е засичал времето? За 5 минути бой с бухалка би го направила на пихтия, особено като се има предвид, че е спасявала детето си и е използвала всичката си сила.

Ти явни не си виждал крокодил и на снимка. И за 10 минути няма да го направи на пихтия, а ако е от по-големичките, направо се чудя как е спасила детето си. Но да, за едно си прав - майката си е майка. Готови сме на всичко за децата си!

Ти явно не знаеш колко удари можеш да нанесеш за 10 секунди в критичен момент. И после, когато си спомняш, тези 10 секунди ще ти се струват като минути.

То като се е казало "дива Индия" и си мислите ,че още е онази от онези времена. Поне сега има чичко Гугъл и информация колкото искате. Защо да нямат ток хората и пр., отворете и прочетете малко повечко за страната на най-древните езици, традиции и обичаи. Иначе за постъпката на майката е толкова излишно да се коментира. Самата дума"майка" говори всичко.

МАЙКА!!! ...настръхнах!

и патрони ,и американски инструктор , китайски готвач и ръководство как да отглеждаме и дерем крокодили.

Ясно защо семейството е без баща и каква участ го е постигнала горкия...

Aко, и имам адреса,...веднага ще и купя автоматична пералня, за да е далеч от крокодилите.!!

Ама те нямат и електричество там. Купи й пушка :)