назад
Домакиня порица лотарията, спечели $1 милион
Домакиня от град Лестър в щата Северна Каролина искала да убеди мъжа си, че лотарията е чиста загуба на пари. Но не успяла да го докаже.
Обратно в новинатаКоментари - Домакиня порица лотарията, спечели $1 милион | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Луд трябва да си, да си даваш парите на тези измамници. Гледам, стари , млади, болни , здрави, всички търкат като полудели билетчета. Има толкова отчаяни хора и си дават последните пари. Само когато си най - отчаян вярваш в чудеса.
Еее, то бива реклама за билетчета, ама не прекалиха ли с тая новина агентчетата на Пеевски? Не се насити тоя човек, *
Лотарията си е най-сигурния начин да забогатее човек! Всяка седмица отделям по 20лв и знам, че един ден ще ми се върнат с лихвите!