Аксиния разкри прелести в Dancing Stars 2
Аксиния зарадва обожателите си и неволно разкри част от гърдите си на снощното шоу Dancing Stars 2.
Обратно в новинатаКоментари - Аксиния разкри прелести в Dancing Stars 2 | Лайф.dir.bg
Коментари
турската артиска облечена стилно, има бюст, но дискретно показан, а Яксиния като я видях умрях от срам - все едно проститутка излезла да търси клиент
Не ме изненада, в Плейбой показа и още- повече, така, че има време още да видите. Това е начина някой от сорта на Хр.Сираков да и обърне внимание.
А стига с тая простотия и силикон !! Без него са загубени !! Много силно се навеждате - току сте се сецнали или ще ви излезе късметяяяя !!
Защо нашите звезди /жени и мъже/ приличат на аморални проститутки и педали? Защо лъха на ужасяваща мизерия, простотия и липса на елементарна култура? Защо туркинята има такова невероятно излъчване? Нали ние сме европейци а те азиатци?
България е единствената държава в света където всяка 5-та жена ими силикон,това мен лично не ме впечатлява,бих се впечатлил на нормални женски прелести,които са на изчезване
Какво неволно бе, бате? Че тя и в списанията неволно се показва. Има 2 чифта силикон и само това показва. Ми, като не може нито да пее, нито да танцува, ще показва силикони-балкони. Ха-ха-хахаааааа
Тая я помня. Беше плоска като дъска за гладене, обаче инвестира в цици и сега ги изплаща като ги показва за пари.
Ей това се казва силикон. То и аз харесвам големи бомби ама по възможност естествени. Иначе момата не е за изхвърляне.
Акси, ако бях на твое място нямаше да се показвам с този лилипут на разходка в града, камоли да танцувам с него. Той издиша по много други насоки, ето защо е избрал да те разголи с цел да те унижи.
То бива бива силикони, ама па чак като бидони, от де толкоз плат за да ги скрие, немааа сиромашияяяя, голотияяя ужас на балкони.
Голяма е сладурана тая Аксиния.Божествено тяло!Завиждам й благородно.Ако бях мъж щях да се влюбя със сигурност
Може да показала прелести, но показа и страхотен танц Аксиния, браво! Изобщо шоуто е на ниво, гледам го с удоволствие! :)