Мира Mелева e новата участничка в Мис Земен Рай
Новата участничка в Мис Земен рай за м. ноември е Мира Мелева. Тя е на 18 години от град Пловдив.
Обратно в новинатаКоментари - Мира Mелева e новата участничка в Мис Земен Рай | Лайф.dir.bg
Коментари
Красавица, истинска пловдивчанка. В този град има най-висока концентрация на красиви жени.
Много красиво момиче,по-добре календари с красиви български момичета и красиви кътчета от България,околкото китайски и турски боклуци!
Прекрасно момиче. Какво невероятно съчетание на интелект, доброта и съвършена красота! Природата е спокойна за нея. Нали? :)
Na hubavutu Groznu Ni mosh kaza..!! Eii,,tva e idno strahotnu krasivu Momi4i....EVALLLLAaa ima strahotni shansuve...!!
Изключително красиво момиче. Само се питам защо не показваме такива на конкурсите за мис Свят, Вселена и не знам коя си планета, ами плашим света с разни руско-български недоразумения като юлчето от село КозлодУйно или с държанки на руски бандюги като сегашната ни миска, на която даже не помня името.
Право думаш. Повечето майнички са много добри. Но, за майните не може да се каже същото :-/ мнозинството са големи лекета.
Благодаря на всички за милите думи!Мисля,че е важно да покажем на света ,колкото може повече от красивите кътчета на България,защото България е страна,която има с какво да заплени,с богата история,преборила се е с 2 века византийско и 5 века турско робство и въпреки това се е съхранил силният дух,високят интелект и желанието за успех на БЪЛГАРИНА!И нека Всеки с гордост да го заявява,защото има с какво да се гордеем и за какво да ни завидят!!!
strahotno gadje kakvi sini o4i kakva osanka qka krasota bwdi estestvena do krai wspeh ti pojelavam krasavize
има страхотно красиво лице, но няма снимка по бански, за да се произнеса по отношение на телосложението и.
Прекрасна, естествена и много нежна - Райско създание! Абсолютно достойна за тази и много други титли. Стискам палци и вярвам в успеха ти!
Прекрасна, естествена и много нежна - Райско създание! Абсолютно достойна за тази и много други титли. Стискам палци и вярвам в успеха ти!
Такава красота и обаяние може да се сравни само с природата!!! Мира може да бъде кралица на Елфите-кралица на земният рай! Успех
Krasiva , estestvena i magnetichna ... kato priroden fenomen :) Stiskam palzi za Mira i pozelavam uspeh vav vsiako neino nachinanie !
Naistina krasivi momicheta,no tova e nai-estestveno spored men mnogo krasivi ochi i osanka,dano specheli,nishto che ne e ot moq grad.