Райна ще представи наследника на Коцето в ТВ шоу
Райна ще представи наследника на Коцето, макар и само като сценичен партньор.
Обратно в новинатаКоментари - Райна ще представи наследника на Коцето в ТВ шоу | Лайф.dir.bg
Коментари
МНОГО КРАСИВА, САМО ДА НЕ Е ТОЛКОВА ПРОКЛЕТА И ДЕТО Е ЗАПОЧНАЛА ДА И СЕ ОТПУСКА КОЖАТА ПО БЕДРАТА.ПРИЛИЧА НА МЛАДАТА ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА.
Наивнички българчета, вие нямате очи, за да видите брилянтната красота на Райна, а вярвам и в нейната душевна красота. Тя едва сега се разгръща...
Райна е хубаво и умно момиче с твърд характер и с хубав глас! Коцето е леке и не се вписваше в нейния свят.Добре, че се разделиха...Желая и късмет, а неговото Наде - да го оплачеш милото - хем невзрачно, хем с рога...ха-ха-ха
Райна и Коцето са най хубавия дует а като двойка страхотни защо не се разберат ами се разделят тази Надя изопщо не ми харесва до Коцето не е като РАЙНА харизматична а е като лисица бледолика лисана търсеща известност
Коце публикувай снимки на твоето момиче, за да видят хората колко е хубава, а не да я плюят.
НЕ ЗНАЯ ЗАЩО ТОЛКОВА МНОГО ВЕЛИЧАЕТЕ РАЙНА, ЗА МЕН ТЯ Е ЕДНА ОБИКНОВЕННА ЖЕНА, КОЯТО МОЖЕ ДА ПЕЕ И С НИЩО НЕ ПРЕВЪЗХОЖДА ОСТАНАЛИТЕ ЖЕНИ
Нямам търпение да чуя песента.Очаквам много и съм сигурна,че няма да остана раэочарована!
Тези чалгарски интригантщини са интересни само за тъпи чалга кифли и празноглави чалга мачовци, т. е. за най-тъпата част от аудиторията...