Вижте още 24 абитуриентки в конкурса ни (снимки)
Гласуването приключи в полунощ на 15 юни!
Очаквайте на 16 юни обявяването на първите 10 финалистки в конкурса на Dir.bg "Най-красива абитуриентка", които събраха най-много лайкове от потребителите ни във Facebook. Редакционният съвет на българския уеб портал ще избере още 10 финалистки.
Всички 20 финалистки ще бъдат обявени на 18 юни, а името на "Най-красивата абитуриентка" 2018 ще стане известно на 19 юни. Тя ще бъде избрана от независимо жури.
Днес ви представяме някои от последните участнички в конкурса. Сред тях е и смелата Теодора Юрукова, която се бори с детска церебрална парализа. Тя завърши 12 клас в СУ "Св. Паисий Хилендарски", град Златица.
Победителката ще спечели "СПА ваканция за двама в апартхотел "Лъки Банско" в подножието на Северен Пирин. Ваучерът за "Най-красивата абитуриентка" включва две нощувки в "Студио Лукс" с богата закуска и вечеря, и ползване на басейн със соли от Мъртво море, джакузи, сауна, солна стая за релакс и много други удобства.
Абитуриентката на 2018 година ще получи също разкошно колие от авторската колекция на Goto Jewellery and diamonds, ръчно изработено от бяло злато, перла и четири диаманта. Специално по повод конкурса на Dir.bg от Goto Jewellery and diamonds подаряват на всички абитуриенти 10% отстъпка, която ще важи за всички бижута в магазините на веригата до 30-и юни 2018 г.
Всички 20 финалистки в конкурса ще спечелят истинско парфюмно бижу от Refan: Kомплект Refan Gold Collection, който включва парфюмна вода, душ-гел и лосион за тяло в едно обединяващо ухание. След нежната грижа за кожата парфюмът осигурява финален акорд за един цялостен ритуал с любимия аромат.
НАЙ
На 58-годишна възраст почина кураторката на Венецианското биенале на изкуствата
Как последният рицар се изправи срещу нацистката армия като Дон Кихот: Невероятната история на Йозеф Менчик
Просто деца на известни или бъдещи суперзвезди?
"Проклятието Онасис", което измъчва милиардерската династия от десетилетия
Как последният рицар се изправи срещу нацистката армия като Дон Кихот: Невероятната история на Йозеф Менчик
На 58-годишна възраст почина кураторката на Венецианското биенале на изкуствата
Просто деца на известни или бъдещи суперзвезди?