При опит да разчисти снега пред дома си тв журналистката се подхлъзнала и наранила главата си, писа Монитор. За щастие раната не била значителна и след няколко шева Диана вече била добре. Все пак водещата щяла да отсъства от ефира на TV7 за седмица, като през това време в „Добро утро, България” щял да се изявява само екранният ѝ партньор Костадин Филипов. Колегите и приятелите на Диана ѝ пожелали пълноценна почивка и бързо възстановяване.