Шварценегер утеши Сталоун за загубата му (видео)
Арнолд Шварценегер утеши своя приятел Силвестър Сталоун за загубата му на наградите "Оскар", наричайки го победител.
На тазгодишните награди отличието за поддържаща роля отиде при британеца Марк Райлънс за "Мостът на шпионите". След като изгуби от Райлънс, Сталоун изглеждаше леко разочарован.
Неговият добър приятел Арнолд Шварценегер обаче побърза да го утеши, пишат от БТА.
"Слай, помни, каквото и да казват другите, за мен ти си най-добрият. Ти си победителят. Гордея се с теб", гласи краткото видео послание, публикувано в "Туитър" от 68-годишния Терминатор.
.@TheSlyStallone To me, you're the best, no matter what they say. pic.twitter.com/zs4ZLl1nhY
— Arnold (@Schwarzenegger) 29 февруари 2016 г.