Bulphoto
Топ БГ звездни блондинки се събират на бал
На блондинките се възхищават, на тях им завиждат, за тях пишат вицове, но никой не остава равнодушен към тях. За първи път у нас Руски бизнес клуб, Кемпински Хотел Зографски и Сити Център София организират международни дни на блондинките.
По време на седмицата ще бъде организирана международна изложба на кукли Барби облечени с рокли на известни дизайнери. От българска страна ще участват Виргиния Здравкова, Албена Александрова, Жана Жекова, Мария Мичева, Нели Колева, Ирина Флорин, "Ирида", "Тани" и много други. Ще има специални изненади от известни международни дизайнери. На 1 ноември в Кемпински Хотел Зографски ще се прoведе заключителната гала-вечер "Бал на блондинките", събитие, което ще се проведе в оригинална форма, необичайна за традиционните танцови вечери, на която ще бъдат поканени политици, кметове, водещи компании, дипломати, вип-персони и бизнесмени. Сред най-известните БГ блондинки са голяма част от фолк певиците, Вики от Мастило, Нона Йотова, естрадните Кристина Димитрова, Росица Кирилова, Лили Иванова, много плейбой моделки, ТВ водещи и миски.
Вижте кои БГ звезди са достатъно светлокоси, за да украсят празненството >> На повечето от тях блондинството е "втора природа", но въпреки това изглеждат перфектно.