Коментари - Михаела Стоичкова влиза в ”Стъклен дом” | life.dir.bg
назад

Михаела Стоичкова влиза в ”Стъклен дом”

Голямата дъщеря на известния български футболист Христо Стоичков ще играе себе си в "Стъклен дом".

Обратно в новината

Коментари - Михаела Стоичкова влиза в ”Стъклен дом” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

няма да го гледам повече. егати простотията, шо не вкарат и баща и вътре.

злобари

дЕВОЙЧЕТО СТАВА ЗА ПЪЛНА ЛУДНИЦА.

колко е грозна. Автомобилния пилот явно се е усетил навреме. Та затова и тя бързичко заобича България ! Нали щеше да става телевизионнха звезда в Испания? Ако не беше ....Христова Стоичкова само щеше да мечтае за такава кариера и Стъклен дом. Прозират отново рекламни интереси !! Да е жив и здрав тато Ицо!

Толкова ли нямаме добри артисти, че събраха куцо и сакато- фолк-певици, нефолк певци и певици, тв водещи...

Много точно казано!

Хм много странно. Арнолд Шварценегер има четири деца дали някое е поканено

Ужас

Гледах кратко интервю с нея - много усмихната и естествена. Симпатяга и е по-инелигентна от доста БГ "звезди".Дано да има успех в БГ, че тука злобата и завистта.......

Аман от измислени звезди.

Дано да може да псува като баща си.

по-голяма простотия и тъпня не бях чувала.по-добре вземете лелките от градските тоалетни.....е няма вече умен човек да гледа тъпия сериал.закрийте НАТФИЗ и лайната на сцената.....бездарност и наистина трябва да се бяга от тук.всичко оскотя.

Чудесна млада дама, но ако и размениш обувките няма да може да се обуе.

Интересно ако не беше дъщеря на Стоичков как щеше да се добере до роля????????????????. НИЩО ЛОШО но СТИГА имаме доста свястни актьори - това няма да и помогне да се итегрира тук както тя сама каза че и е доста трудно!!!!!!!!!!

Не е нито красива ,нито кадърна,но баща й има много заграбено ,какъв е проблема да я направи в Чалгария актриса.Нищо българско вече не гледам.Всичко ми е противно.

нормално - всички смотаняци трябва да са на телевизоро поканете и катрин вачева

правилно, умират да са на екран

Направиха хубав първи сезон. Долу горе и втори, но после вече стана огромна боза, заприлича на Дързост и красота!

на простаците щом взеха да взимат роли дъщерите-не е добре работата-нека кадърните да стоят настрани-е,няма такава държава

Тая щом се е прибрала от чужбина тук в Бълхария, значи нищо не става от нея! Явно е по-добре на татов гръб кариера да прави. Аман от некадърници и то каква роля ще играе- НА СТАТИСТ. Мани мани нема що страшна новина!!!

що ни занимавате със селяндури

Както се казва-Който си има вуйчо владика и "Отче наш" да не знае, поп ще стане...

За съжаление си много прав!

Какво образование има девойката ?А доказан артистичен талант?

a да не би радина кърджилова да има някакъв артистичен талант?

Каквито са ,,артистите,,- такива са и сериалите и филмите:) А имахме истински звезди и много хубави филми...

Вероятно има, но не в сферата на изкуството:)

УЖАС,МОЖЕ И ДА НЕ ГЛЕДАМ СЕРИАЛА ВЕЧЕ!

Ама ти гледаш ли го ???!!!

Господа от стъклен дом недеите кара хората да ви....с тези нови броики.Не се навеждаите много.Амежду другото жена му и тя трябва да я наместите.

евала на момето стига да не тъпей като баща си

евала на момичето стига да не простей като баща си

При наличието на толкова дипломирани артисти,защо "вкарват"манекенки,чалга -певички ,разни псевдозвезди в българските филми?

хубав въпрос

дипломираните артисти в стъклен дом и те са едни.... само речитативи чувам, гъгнене, 90 процента от тях не могат да казват "л", радина само премигва и гледа като бикле. само един артист ми хареса, които играеше в последния сезон само, висок, играеше мафиот нещо и звънеше на елена петрова. по-интересен е и него спокоино биха могли да го изберат за някои мафиоцки холивудски филм, отличава се с нещо.

ти първо се ограмоти, научи се да пишеш правилно и след това давай съвети!

Стоичков имам много красиво семейство. Личи си, че не са живеели тук- излъчват класа, престиж и цивилизованост. Ако искат да си запазят това си излъчване, по-добре да не се задържат много време в България. Иначе на Михаела желая успех! :)))

подкрепям!

Абе ти сигурен си че говориш за същите хора. Щото май само ти си видял класа. Аз видях неграмотност

Ае стига сте мрънкали бе, хейтъри неграмотни!!!!

Е сега вече ще видим дали е вярно, че и тя като баща си, можела да псува на осем езика.

Тая Стоичковата не може да говори на български, каква актриса в български сериал!Защо младите завършват НАТФИЗ щом такива некадърнициим вземат местата в български продукции!

във филм може да се вземе всеки от улицата, режисиорът решава. на някои хора така им изгрява звездата. радина незнам какво е научила в натфиз, явно не е много. то не ти ли идва отвътре... иначе е дразнеща повсеместната шуробадженащина в българия, но тя не е само в измисленото ни кино, а във всеки слой от най-ниското до най- високото стъпало.

Аман вече от простотия в тази държава!!!!!

Наистина за какво съществува НАТФИЗ, щом непрекъснато търсят неартисти и то за централни роли. Връзкарството и парите проникнаха навсякъде. Жалко за младите образовани но без протекция хора в тази държава!

Има далеч по-красиви и талантливи млади хора в България, чиито бащи обаче не се казват Христо Стоичков. Не се учудвайте, ако следващата роля на тази "звезда" по бащина линия е главна.

първо филма е измислен - тъпотия сега на тати момиченцето е бива бива, защо - ами тати ако не беше стоичков а трябваше да продава банички за да се издържа като много други нормални българи без връзки тогава можеби би щяхне да гледаме качествени Бг филми

С пари всичко е възможно :)

Слава Богу че не влиза в политиката или в академичната общност.

за огромно съжаление , ще дойде момент когато ще влезе в политиката и тя и баща и ...

Нямам нищо против срещу Михаела Стоичкова ,но не мога да разбера толкова ли некадърни актьори излизат от НАТВИЗ , че не ги избират в българските продукции да се развиват професионално .Защо и в тази пофесия има значение кой си и с колко пари разполагаш.Жалко за младите таланти които полагат усилие да завършат ,а след това нямат средства за да се реализират.

Абсолютно си права!

Пишат че христо стоичков може да го опандизят за взети пари под масата, затова ли ще я вземат тая да играе във филма. Е няма да гледаме този филм повече, никога!

Снощи по новините я слушах, та тя не може да се изкаже хубаво, бе, каква актриса, какво нещо....ако в испания била толкова голяма журналистка, едва ли би се върнала тук да търси кариера.хахахахах

Ами не е била. Водеща на някакво неясно какво предаване и един път в студио по време на мач. Може би като дъщеря на "консула".

Нали не се чудите защо никой уважаващ себе си човек не гледа сериали?

Има и хубави сериали , от които можеш да видиш интересна природа или непозната култура, хубав сценарии и хубава игра на артистите.Те са за забавление . Но не мога да гледам нещо посредствено само от патриотизъм...

Ще играя във филм?! Мамка му!

става или нестава важно е ,че тати е номер 8!!!!!!!!докога ще бъде така?????