Коментари - На кои звезди искат да приличат жените вечер | life.dir.bg
назад

На кои звезди искат да приличат жените вечер

Повечето британки искат да изглеждат като Бионсе, когато им се наложи да излязат вечер, показва ново проучване във Великобритания.

Обратно в новината

Коментари - На кои звезди искат да приличат жените вечер | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

С всеки изминал ден все повече се убеждавам, че този раздел има само една единствена цел - да промива женските мозъци.

На дебеланите - Бионсе и арменката - пази Боже, на циганското плашило Риана - айде нема нужда. Сега не разбрах тва примери на кого не бива да прелечаме ли са или обратно ???

На ония дебелите-Бионсе и арменката, пази Боже, на циганското плайшило Риана-айде нема нужда.

да приличат на Gina Wild, имат много, не го крият и желаят това многото, което имат, да се експлоатира :)

искам да приличам единствено и само на себе си

искам да приличам единствено и само на себе си

ХАРЕСВАМ СЕБЕ СИ И НЕ ЖЕЛАЯ ДА ПРИЛИЧАМ НА НИКОЙ ДРУГ. МНОГО ТЪПО ЗАГЛАВИЕ ИЗВЪН КОНТЕКСТА ,КОЙ СТЕ ДАЛИ ЗА ПРИМЕР ЗА ПОДРАЖАНИЕ УРАНГУТАНА БИОНСЕ ИЛИ ТРАВЕСТИТА КИМ КАРДАШИЯН -АЙДЕ НЕМА НУЖДА

Черил да е в тая класация... добре. Ама какво правят останалите в нея?!

О, свещена простота!

Баси снобарията! Ще планирам аз една седмица какво ще правя в събота и после ще се пудря три часа!!! Тези да не си мислят, че ще живеят 200 години, че си губят с такива простотии времето?! Дънките, маратонките, суитчъра, децата, мъжа и айде на разходка! Тия докато се напундят и живота им минал!

и на мен са ми много интересни;а ти нали се сещаш ,за да планират една седмица какво да облекат,преди това колко време са планирали самото излизане:)))Случи ми се миналата година да отида за 1 седмица там -те се уговарят за 3-4 седмици напред за по бира в края на седмицата;също така планират какво ще ядат следващите дни ....всичко планират.Но добре си живеят ,да ти кажа,сигурно има резон в цялата тази система:)))

Какви са тези тъпи класации? Тези в ред ли са?

Същите, според които родените със секцио хора, били по-глупави. Циганите раждат по 20 чаавета по естествен начин и са все ядрени физици...

Всички жени по света мечтаят да изглеждат като убавата Цецка!

вероятно повецето от анкетираните изглездат доста зле, инаце не биха правили тапи изказваня:( не искам да прилицам на никои освен на себе си. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.