Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница
Калканджиева бе категорична пред Карбовски, че съпругът й Тачо не живее с манекенката Зорница и съобщи, че в момента той е в Испания.
Обратно в новинатаКоментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | Лайф.dir.bg
Коментари
Манекенките за друго не стават, освен да се огледат за женен мъж и да се опитат да го прелъстят, ако е възможно да го разведат, евентуално да се омъжат за него и после да се жалват, че друга манекенка им го е прилапала.
Много си повярва напоследък, да се моли маргините да не я вкарат пак в болница и да я оженят за още по-голям тъпак :-)
Дали си по умна може да се спори , това е твоето мнение . Един умен човек никога няма да се самоизтъква ще остави другите да говорят .Че си чаровна това се вижда ,но това е природна даденост
Немога да разбера този тАЧ0 кой е,за какво става и какво може да прави, че ме занимавате с него.
"Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница" Оная не я зная каква е, но може ли да е по-тъпа? И със сигурност си и по-стара!
Жената е длъжна да бъде най-добрата любовница за съпруга си ,за да го спечели в сърцето му..!В противен случай-го губиии...!?
Драги ми чичо, в любовта никой с нищо не е длъжен на другия - или обичаш някого, или не. Когато любовта се превърне в задължение, тя си отива. Жената може да бъде всякаква стига да обича мъжа до себе си. И жената, и мъжа трябва да се грижат за любовта си и да полагат старание, в противен случай я губят.
Явно на Тачо му е омръзнало с Калканджиева и му трябва някоя друга манекенка. А за това колко акъл има Калканджиева- май нито една от двете няма. Тя преди май се въртеше около Маргините.
маи и двете са тапи кухи леики.и каква е тая калканджиева,че трябва да и слушаме глупостите и това,че е недо,,ана.омразнаха ми тия боклучави жени.
Тъпаци нещастни, вас все някой трябва да ви дундурка и така цял живот и пак не сте доволни
В случая за "умна" и дума не може да става. Въпросът е коя е по-долна и по-тъпа. А най-вече докога тази боа и оня крокодил ще бъдат натрапвани в публичното пространство от още по-долни и гадни душички подвизаващи се като журналя.
Каква е тази мода- всяка излязла от светлините на прожекторите бивша миска да се опитва да се завърне обяснявайки колко е умна! Перманентен пример- Тоца Пернишка! Жени и тя не устоя на изкушението- първо пусна всички в опустялото си брачно ложе, разказа тук и там как май ще се развежда, ама не точно сега, а после тръгна да доказва , че е по-умна от съперничката си. Всичко, което успя да сътвори по въпроса май не подкрепя много твърденията и.
Това се вижда. Няма смисъл да злорадствате, все пак беше шеста в света! Дали е умна, не се знае. В случая е казала, че е по-умна от другата. Не изкарвайте всичко от контекста!!!
Докато е жива ли ще ни натрапва това "шеста в света"? И като такава какво направи? Стана сутеньорка на миските в България докато и отнемат правата защото намериха друга която да я замести?Сега се мъчи да засили интересът към себе си с подобни статии и скандали.Очевидно ако не подкрепяме проституцията в родината ставаме злобари,както ако не сме на страната на мутрите сме червени боклуци...елементарен начин на обобщение.
Колко е съдържимото в главата на въпросния мъж.Също при евентуален конфликт коя от главите му надделява(горната или долната). Мъже ,които умеят да контролират естествените си пориви предизвикват исктеното ми възхищение.
ПЪРВО ТРЯБВА ДА СИ МИС , СЛЕД ТОВА -ПАРЦАЛ, ПОСЛЕ ТВ ВОДЕЩА ОТ ТОВА ПЪК СЛЕДВА ЧЕ СИ УМНА
"Никой човек не е чужда собственост, за да го откраднеш" За съжаление именно това важи за разни знаменити особи като теб, които прибират като трофей младо мъжленце/женица. Целта ви не е да бъдете обичани от трофея, а да си го ползвате от време на време и да си го държите на рафта. В случая твоят ще излезе, ще поскита и пак ще си го прибереш. И това ако не е предмет..
И ти със сигурност си по-стар, отколкото си бил досега. Лоша новина - все по-стар ще бъдеш. Айде у лево!
Жени е не само по-умна, но и стократно по-красива. Може би е властна и това не е издържал Тачката.
Че съм по-красива, това се вижда от всички, не само от Дачо. Коя е по-умна не зная, но със сигурност Канканджиева е доста глупава жена. Ежедневната консумация на кокаин не само превърна Калканджиева в сбръчкана старица но е довело и до сериозни поръжения върху мозъка й.
ЕВАЛА ЖЕНИ ..... ШЪ ЗНАИШ ЦЯЛА НОЩ НЕ МОЖАХ ДА МИГНА ПРИ ТАЗ НОВИНА ................ СВЪРЗАНА С ТВОЯ ИНТЕЛЕКТ. НАПРАВО ЦЕПИШ МРАКА. ЩОМ СИ БИЛА МУТРЕСА НЕ Е ТРУДНО ДА СЕ СЕТИМ КОЛКО СИ УМНА.