Изгониха Джийсън Брад Люис от ”Big Brother”
Голяма част от зрителите на "Big Brother All Stars" един през друг споделиха във facebook страницата на предаване радостта си, че певецът Джийсън Брад Люис e изгонен от шоуто.
Обратно в новинатаКоментари - Изгониха Джийсън Брад Люис от ”Big Brother” | Лайф.dir.bg
Коментари
с тази разлика, че Иван въпреки, че беше ГОЛЯМО ЛЕКЕ имаше страхотен талант и глас ... за разлика от този музикален инвалид.
Тоя боклук верно ли си мисли, че прави нещо стойностно?! Че някой го познава?! ЧЕ цяла България щяла да говори за него?! Тоя нарцис и откровен пе*ал ако имаше един нормален мъж в къщата досега 20 пъти да е изял боя, само че оня анаболен наркоман Киро беше зает да си пие амфетките, вместо да го сложи на мястото му. Сега да изгонят наглата циганка и да обяснят на целия и етнос, че докато се държи като нея, ще бъде аутсайдер.
Ами ако искаш дай ми дъщеря ти да се забавлявам аз с нея както този психар се забавляваше със Златките и стой гледай шоу.
Е, тя много ги е научила. Италия-Милано. Ако я питат за столицата на Лихтенщайн... не ми се мисли :)))
Ти май си от тези дето мразят , чалга ,ама като се напият вечер си я пускат , защото върви с ракийката.
Г-жо, не забравяйте, че лошия пример също е пример- имам предвид, че децата ни тр. да виждат как да НЕ се държат, за да не изглеждат злобни психопати, като Джийсън или да залягат над книгите, за да не изглеждат прости като Златките :))), или как, като имаш претенциите на Денди, да не слизаш на нивото на Киро Скалата, когото чухме какви изрази употребява, говорейки за секс...! Всъщност, разликата между Киро Скалата и Митьо Пищова е нищожна, когато става дума за изразните средствата, които употребяват по темата "секс"!!!!!!!!! Мъжете не се научиха, че, когато използват отвратителен език по отношение на секса, те не изглеждат по- големи мъжкари, а изглеждат противни простаци, но това е една друга отдавна наболяла тема...
БРАВООООООО НАЙ-ПОСЛЕ ЗАРАДИ ТОЗИ ИНДЕВИД НЕ ГЛЕДАХ ДО СЕГА БИГ БРАДЪР МОЛЯ ВИ НЕ ВКАРВАЙТЕ В КЪЩАТА ПОДОБНИ ИЗРОДИ
Да, коментирам! В отчаян опит да могат същества с промит мозък, като вашия, да разберат, че под небето съществува разнообразие, различно от това, което поглъщате от екрана на многобройните телевизии и от нета... За жалост - опитът ми е неуспешен.
С вкарването на един пеал и едно цигае в къщата имиджа на иначе скандалните с това колко са кухи и пошли Златки станаха симпатични на публиката. Аз не им симпатизирам, но на фона на тия лайа по-горе, Златките са си направо цветя! Но така е, в България си плащаш и ти изпират имиджа с някой по-отрицателен от тебе "герой"... Който за капак е толкова тъп, че докато го използват за да излъскат чуждия имидж си мисли, че го харесват него докато сеe лайа и почва да сее с още по-голямо настървение. Въобще конкурс на трепките...
и вие сте умни и интересни като кака ви златка дето се уплашила от ХЛАДНОКРЪВНОТО оръжие-толкова е "ентелегентна" ученичката на патрашка тюбетейкова-почитателка ня златките!що се отнася до циганчето,то няма учителка като тюбетейка патрашкова и е расло само и диво кой му е подал ръка?патрашката обича златки,умни и ученолюбиви и видно много бързо усвояват знания,вече знаят имената на столиците на по-известните държави.браво на тюбетейка патрашкова!!!
Вземи и прочети,неграмотнико,какво значи ниЗък и какво е ниСък. Може и да си висок, но морала ти да е ниЗък. Ясно?
Освен това недоумявам как е възможно да одобрявате Патрашкова?! Може би и Вие, като мен, не сте разгръщали, за да видите какви заглавия има във вестник"Галерия", на който Патрашкова е главен редактор!!! Веднъж по телевизията показаха част от заглавията и останах потресена!!! КАК Е ВЪЗМОЖНО ДА ИМАШ ПРЕТЕНЦИИТЕ НА ПАТРАШКОВА И В СЪЩОТО ТОВА ВРЕМЕ ДА СИ ГЛАВЕН РЕДАКТОР НА ВЕСТНИК, ЧИЙТО ЗАГЛАВИЯ СЯКАШ СА ИЗПЪЛЗЯЛИ ОТ ВОНЯЩА ПОМИЙНА ЯМА?!!! Нейният вестник по- добре да го отпечатват на тоалетна хартия, за да се знае, че е мръсно,..клозетно издание!
Да се чудиш, да се маеш, де ще му излезе края.Как успяхме изобщо да се докараме до това положение, да избираме между Джийсъновци, Златки, Дендевци,Скали, Недялковци,Пенки и Бойко Борисовци.Толкова ли свършиха вече грамотните, възпитани и нормални хора в тази държава?Че даже и спорим кой от малоумниците е малко по-малоумен...Да се връща бай Тошо, да ги вкарва всички в училище и- бой, стригане и тесни обувки...до сто и едно и обратно!Егати и паплачта, че и по телевизията я дават, че пък и випове били
Това трябваше да стане много по рано.Много добре че е вън.Сега да видим другата селянка какво ще прави.
Тоя не го знам, какъв е какво е правил в това шоу обаче от втората снимка със 100% сигурност мога да твърдя, че е откровен завършен педераст. Не знам защо ме избива на агресия към тези дето демонтрират педерастията си - с един шамар и ще му изправя перчемчето
Ех, Коко... Защо хвърляш бисерите си на прасетата?! Не разбра ли, че "ти му говориш, а оно си рупа ли рупа"! Остави го да се излага- това ще му е най- голямото наказание! Дори не се интересувам какво мнение изказва, след като не знае каква е разликата между "низък" и нисък"!
простука! Имала си спонсор на 50 години. Какво е според тебе?! А тоя мухльо Джйисън Пеал Чеиз ми прилича на един друг грозник, с който преди време си имах работа и си мислеше, че може да не си плати за свършена работа. Ама как може такива пеалчета да си приличат като близнаци, все едно му е одрал кожата и пеалското поведение. А на българите да са им честити изродите като Пенка - ти го гледаш от улицата взето помиярчето му с помиярче и то накрая ти се из*ира в устата!
Споко! По- интелигентните хора знаем, че това е фрийк шоу! Просто виждаме кой има нужда да му се "изпере" имиджа! ;)) Но това не значи, че ще бъде наистина изпран! ;)))
За мен това предаване би трябвало да бъде наречено БИГ ПРОСТАК. Нямам думи! Не ми харесва и това е! Опитвам се да гледам, но... не върви. Доста безвкусно и безинтересно предаване!
И продуцентите да се махнат.Те май са по тъпи от избранниците им.Копират някакви негледани западни измишльотини.Каво искат да покажат най-вече на подрастващите ???????
Която беше вкарана след първите номинации,а тази седмица,направена капитан съвсем умишлено. Днес злобееше срещу първата дуетна песен на Коце и Преслава. С претенции и привилегии в Къщата.
Аз искам тук да отдадем заслуженото на една невероятна жена-Христина Патрашкова.Тази жена запретна ръкави и прие Златка-та за своя ученичка.Обучи я на столиците,показа и как да се държи като дама в обществото,превърна я в една Златка зубрач,която по цял ден пише есета и се поти над задачи по математика от 5-и клас.Какъв всеотдаен учител,истински Кеймбридж.
В ДЪРЖАВАТА НА С М С-ите ВСИЧКО Е ПАРОДИЯ ! КАКТО И ТОВА ПРОДАЖНО И ТЪПО ПРЕДАВАНЕ , С ИЗМИСЛЕНОТО СИ ИМЕ "BIG БРАДЪР" ! ОТ ТОВА ИМЕ СА "BIG" САМО ПАРИТЕ,КОИТО ПРИБИРАТ ОТ НАС- ЧРЕЗ СМС-ите НИ ! НЕ ИМ НАЛИВАЙТЕ ПАРИ ЧРЕЗ СМС-и !!! ВСИЧКО Е ПРЕДВАРИТЕЛНО ДИРИЖИРАНО,РАЗБЕРЕТЕ !!!
Понеже ми изтриха предния коментар ще се изразя по възпитано: Един младеж с неустановен пол по малко да ни занимава от ефира!
НО НЯКОИ ХОРА ОЧАКВАТ МОРАЛ ОТ ПРЕДАВАНИЯ КАТО БИГ БРАДЪР. Е,ТОГАВА ГЛЕДАЙТЕ НЕЩО ОБРАЗОВАТЕЛНО! И ВИЕ,И ДЕЦАТА ВИ! В БИГ БРАДЪР Е КАТО В ПОЛИТИКАТА. КОЛКОТО ПО-НЕМОРАЛНО,ТОЛКОВА ПО-УСПЕШНО И ДОХОДНО. ТАКА ЧЕ КАКВИ СА ТЕЗИ БЛАГОДАРНОСТИ КЪМ БРАДЪРА,Т.Е. КЪМ ДЯВОЛА?!?
Българите ако изберат този италиански анонимник Лео Бианки за победител ще напусна България.Той с какво е известен,освен че е италианец...Не сме чак такава бананова република,че като дойде някакъв италиански/френски/английски/пакистански готвач да го правим всенароден герой.Нашите там са последна дупка на кавала и живеят по мазета и ниви и никой не ги брои за хора,а ние някакви италиански готвачи ги правим шоузвезди.
До кога ще ни натрапвате тази долнопробна измет ? Засрамете се ! Не всичко е пари! Помислете за децата, които гледат - Златки- интелектуалки, Скали с малки глави и педали с надрискани физиономии!
Добре,ти ако отидеш в Англия и си готвач,там ще станеш ли всенароден любимец за това че си българин понаучил английски със смешен акцент и се усмихваш.И това че обичаш да си тананикаш вкъщи ще те направи ли рап изпълнител,който се върти по телевизиите в Англия.Не мисля.Просто ще си поредната гадна измет от България,която се е домъкнала,за да пречи на англичаните и да им краде работата и ще стигнеш до долнопробна работа и евентуално след години до собствено заведение в някой долнопробен квартал,но толкова-никой няма да те върти по телевизията и англичаните да примират от кеф,че българина готвач Х дошъл в Англия и даже започнал да пее на английски.