Сара Джесика: Шокирана съм от обидите на медиите
Актрисата отрече слуховете на таблоидите, че си е направила операция на ръцете, които били с "подути вени". Сара се почувствала много засегната от коментарите по неин адрес.
Обратно в новинатаКоментари - Сара Джесика: Шокирана съм от обидите на медиите | Лайф.dir.bg
Коментари
Като я оплюхте, разтоварихте ли си комплеските и простотията, бе, мърши мухлясали! И да не вземете да се засягате, нали не е обида да ви се каже истината, хахах
Е я го кажи този невидим с просто око смисъл, дето нема нищо общо с горната статия, че ми стана интересно... :)
Смисълът е: "Бъди, какъвто си и прави това, което правиш, винаги със самочувствие и без да ти пука за мнението на другите!" Щом сам/а не можеш да го осмислиш, няма лошо да попиташ;))
ТЕЗИ ЖУРНАЛЯ ОТ ВЪПРОСНОТО СПИСАНИЕ СА НАГЛИ ДО ТАВАНА, НА КОЙ МУ ДРЕМЕ КАК ИЗГЛЕЖДАТ РЪЦЕТЕ ИЛИ ПЕТИТЕ НА НЯКОЙ,ПЪК БИЛО ТО И НА САРА, ПО-ВАЖНО Е КАКЪВ Е ЧОВЕКЪТ, А НЕ МНЕНИЕТО ЗА ОТДЕЛЕН ЧАРК ОТ ЧОВЕШКОТО ТЯЛО НА КОГОТО И ДА БИЛО,ТОВА Е ВЪПРОС НА ПРИРОДНА ДАДЕНОСТ, Я ДА СЕ ПОКАЖАТ ТЕ ПЪК ДА ВИДИМ КАКВИ СА ГРОЗАЛНИЦИ...