Коментари - Кралското семейство си размени скромни подаръци | life.dir.bg
назад

Кралското семейство си размени скромни подаръци

Четири поколения на британското кралско семейство празнуват за първи път заедно Коледа.

Обратно в новината

Коментари - Кралското семейство си размени скромни подаръци | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

БЪЛГАРИНО,ДОКАТО СИ ТОЛКОВА ЗЛОБЕН,НИКОГА НЯМА ДА СИ ЩАСТЛИВ.НЕ МОЖЕ ВСИЧКИ ДА СА КРАЛСКИ ОСОБИ.

6+

Съгласна съм с Калема.Паразити!!! А и какво има да ни занимавате с тях непрекъснато! Събрали се фамилията....., окучили се ... и тем подобни -дрън-дрън. Българите едва смогват да нахранят децата си, ще ни занимавате с тия ЧУЖДИ паразити! Абе, я...........

"Лаят на кучетата не плаши слоновете."

:)))тежките първи месеца на бременностааааа:)особено първите секунди и първия час са най мъчителни:)))) смешницииииииииииииии оцъклени

Кралицата е оставила чантата си на пода. Това не е на добре.

няма ли кой да и каже? Между другото, от хора, живяли в чужбина съм чувала, че хората там имат навика да си оставят чантата на земята.

През жезъла ми е какви подаръци са си разменили тези паразити.Една циганка-метачка е несравнимо по-полезна на обществото от тези мазни тлъсти червеи!!!!

много посредствено изказване!

Паразити, паразити, ама я виж и в булгаристанско паразитите че имат верни поданици!

Така говориш, защото не знаеш какво е циганка метачка.

Като гледам сериала "Имението Даунтън" ми става ясно защо англичаните са владеели почти целия свят. Още повече ме става яд на турците, които са спрели нашето развитие с векове. ГЕРОГРАФИЯТА ПРАВИ ИСТОРИЯТА!

Ооо, това е добра тема за спор. Щото аз съм гледал и "Великолепния век" и сега гледам английската сапунка "Имението Даунтън". Та мога да сравнявам. Може дето се вика да си играем на "Открийте разликите". Та, какви точно са разликите? И едното е империя и другото е империя. Колко прогресивни са англичаните? Възрастната бабка вика например: "Не искам в къщата ми да има електричество! Ужас!" Много прогресивно, нали? А когато умря турския дипломат, същата бабка какво каза пак, помниш ли? Каза: "Как не го е срам, да вземе да умре на чуждо място! Такова нещо един истински англичанин няма да направи!". А когато говореха за Новия Свят, за Америка, какво каза същата бабка да ти припомня ли? Каза: "Остави ги, ония там живеят още в колиби!". Ето - само това е показателно да вникнеш в същността на Британската империя и ще видиш че не е много по-различна от Османската. А знаеш ли че султан Сюлейман е сключил военнополитически съюз със християнска Франция по негово време?

прогреса на англичаните е точно в това, че не приемат лесно новостите, напротив, пестеливи са, пазят си традициите, не гледат в чужда паница, освен ако няма икономически интерес, кралската фамилия е тяхна запазена марка за пред света, това им придава тежест, не признават прости държави, като нашата, дисциплинира ни са, високомерни, безпардонни, защото имат зад гърба си история в която са оставили, като колонизатори само полезени неща, тоест завоюват, но образоват, строят и не съсипват.....четете малко история

Да сравняваш англойската империя с турската е все едно да сравняваш булдог с коли, или простата груба сила с тази на ума и интелекта. Ако отидещ в Индия ще видиш, че след англичаните те не са портроили нищо ново и още използват построеното от колонизаторите си. Освен това всички бивши колонии на Англия се натискат да живеят на острова, а виждате ли такова желание у нас да живеем в Турция, или Русия?!

ВСИЧКО Е ДОБРЕ, АМА ДЕТО ЩЕ ГОНЯТ ФАЗАНИТЕ ,ЗА ДА СЕ НАХРАНЯТ НЕ МНОГО ЛИЦЕПРИЯТНО, ВЕРОЯТНО СА ОБЕДНЕЛИ И СЕ ИЗХРАНВАТ С ДИВЕЧ....ИНАЧЕ СА СИМПАТИЧНИ НА СНИМКАТА

Това с фазана е символично, само за традицията....иначе я хванат, я не....

Е то пък лесно ли им е??? Вместо да вземат за се напият с домашни ракийка и вино, то лек алкохол, а дамите кафе!!!Отгоре на всичко утре фазани ще гонят, вместо да изтрезняват спокойно...

ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!

Тук пък имаме традиционен лов на хлебарки

Ти да не мислиш, че те там си нямат хлебарки в Бъкингам? Сигурно са даже по-охранени и по-рошави от нашите щото имат повече за ядене. А, може и да са блондинки или рижави ;-)

Тия са пълни нещастници - не вземат да си слеят 3-4 дена празници с някое и друго отработва не в две-три съботи, че да могат да се напият като хората за Коледа!

Не съм от колониите на Англия за да ме интересуват тези подаръци нито пък Англия ми е идеал.Не съм и поклонник и не трябваше да ни занимавате с кралското семейство.Неприязънта ни е взаимна и следователно не ни натяквайте за тях,и няма да им станем роби!! МНОГО НЕУМЕСТНА СТАТИЯ ТОЧНО ЗА ПРАЗНИКА ! РАЗВАЛИХТЕ МИ НАСТРОЕНИЕТО....

Че на тях целия живот им един ГОЛЯМ подарък. Защо са им други подаръци?????!!!!!!

НякоЯ комедия, а не някоЙ комедия!

Суетата на английския престол много ме весели. Само дето не ни информират как най-младия престолонаследник след дълги колики е казал "пръц". Абе хора, ако трябва да се веселим , може да погледаме някой комедия или предавания като комиците. Какво се случва в английския двор едва ли интересува много българи, борещи се за оцеляването си.

А децата в Африка си размениха празни погледи на празен стомах докато токачката от еко стопанството на Кралицата бавно се е запичала с еко масло във някоя от 10-те фурни на скромното имение.

Много. добре казано.......

Ти на гола ли маса беше тия дни? А на гладните в Африка какво им даде?

Абе на кой му дреме тия кво са праили на коледа Wtf???

Екзотеричният живот на рептилската гмеж явно много интересува дираджиите. Напишете обаче нещо за езотеричния, а?!

Ало лондончанката, Бог се изписва с главна буква. И ти Коледа ми празнуваш.

Вярно, че Бог е с главна буква, но не е вярно, че трябва да се празнува коледа, това е езическо. Празнуваме Рождество Христово!

Ох ... като прочетох новината и се замислих, то нашто проблеми ли са!!! Горкките хорица каква Коледа са изкарали ... Мъка!!!

Истината е, че гол идваш на този свят и гол си отиваш от него.Изпитанията на които си подложен тук и твоето поведение вероятно определят следващата ти дестинащия.

Ти па отде знаеш?

За първото твърдение на 100% съм сигурен, за второто твърдение предполагам, затова съм използвал дучичката "вероятно".