Коментари - Кралското семейство си размени скромни подаръци | life.dir.bg
назад

Кралското семейство си размени скромни подаръци

Четири поколения на британското кралско семейство празнуват за първи път заедно Коледа.

Обратно в новината

Коментари - Кралското семейство си размени скромни подаръци | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Истината е, че гол идваш на този свят и гол си отиваш от него.Изпитанията на които си подложен тук и твоето поведение вероятно определят следващата ти дестинащия.

Ти па отде знаеш?

Ох ... като прочетох новината и се замислих, то нашто проблеми ли са!!! Горкките хорица каква Коледа са изкарали ... Мъка!!!

Ало лондончанката, Бог се изписва с главна буква. И ти Коледа ми празнуваш.

За първото твърдение на 100% съм сигурен, за второто твърдение предполагам, затова съм използвал дучичката "вероятно".

Екзотеричният живот на рептилската гмеж явно много интересува дираджиите. Напишете обаче нещо за езотеричния, а?!

ne, chisti horskite kenefi

Вярно, че Бог е с главна буква, но не е вярно, че трябва да се празнува коледа, това е езическо. Празнуваме Рождество Христово!

Абе на кой му дреме тия кво са праили на коледа Wtf???

А децата в Африка си размениха празни погледи на празен стомах докато токачката от еко стопанството на Кралицата бавно се е запичала с еко масло във някоя от 10-те фурни на скромното имение.

Суетата на английския престол много ме весели. Само дето не ни информират как най-младия престолонаследник след дълги колики е казал "пръц". Абе хора, ако трябва да се веселим , може да погледаме някой комедия или предавания като комиците. Какво се случва в английския двор едва ли интересува много българи, борещи се за оцеляването си.

НякоЯ комедия, а не някоЙ комедия!

Не съм от колониите на Англия за да ме интересуват тези подаръци нито пък Англия ми е идеал.Не съм и поклонник и не трябваше да ни занимавате с кралското семейство.Неприязънта ни е взаимна и следователно не ни натяквайте за тях,и няма да им станем роби!! МНОГО НЕУМЕСТНА СТАТИЯ ТОЧНО ЗА ПРАЗНИКА ! РАЗВАЛИХТЕ МИ НАСТРОЕНИЕТО....

Тия са пълни нещастници - не вземат да си слеят 3-4 дена празници с някое и друго отработва не в две-три съботи, че да могат да се напият като хората за Коледа!

Че на тях целия живот им един ГОЛЯМ подарък. Защо са им други подаръци?????!!!!!!

Тук пък имаме традиционен лов на хлебарки

ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!

Е то пък лесно ли им е??? Вместо да вземат за се напият с домашни ракийка и вино, то лек алкохол, а дамите кафе!!!Отгоре на всичко утре фазани ще гонят, вместо да изтрезняват спокойно...

ВСИЧКО Е ДОБРЕ, АМА ДЕТО ЩЕ ГОНЯТ ФАЗАНИТЕ ,ЗА ДА СЕ НАХРАНЯТ НЕ МНОГО ЛИЦЕПРИЯТНО, ВЕРОЯТНО СА ОБЕДНЕЛИ И СЕ ИЗХРАНВАТ С ДИВЕЧ....ИНАЧЕ СА СИМПАТИЧНИ НА СНИМКАТА

Като гледам сериала "Имението Даунтън" ми става ясно защо англичаните са владеели почти целия свят. Още повече ме става яд на турците, които са спрели нашето развитие с векове. ГЕРОГРАФИЯТА ПРАВИ ИСТОРИЯТА!

Това с фазана е символично, само за традицията....иначе я хванат, я не....

Много. добре казано.......

Ооо, това е добра тема за спор. Щото аз съм гледал и "Великолепния век" и сега гледам английската сапунка "Имението Даунтън". Та мога да сравнявам. Може дето се вика да си играем на "Открийте разликите". Та, какви точно са разликите? И едното е империя и другото е империя. Колко прогресивни са англичаните? Възрастната бабка вика например: "Не искам в къщата ми да има електричество! Ужас!" Много прогресивно, нали? А когато умря турския дипломат, същата бабка какво каза пак, помниш ли? Каза: "Как не го е срам, да вземе да умре на чуждо място! Такова нещо един истински англичанин няма да направи!". А когато говореха за Новия Свят, за Америка, какво каза същата бабка да ти припомня ли? Каза: "Остави ги, ония там живеят още в колиби!". Ето - само това е показателно да вникнеш в същността на Британската империя и ще видиш че не е много по-различна от Османската. А знаеш ли че султан Сюлейман е сключил военнополитически съюз със християнска Франция по негово време?

Ти да не мислиш, че те там си нямат хлебарки в Бъкингам? Сигурно са даже по-охранени и по-рошави от нашите щото имат повече за ядене. А, може и да са блондинки или рижави ;-)

прогреса на англичаните е точно в това, че не приемат лесно новостите, напротив, пестеливи са, пазят си традициите, не гледат в чужда паница, освен ако няма икономически интерес, кралската фамилия е тяхна запазена марка за пред света, това им придава тежест, не признават прости държави, като нашата, дисциплинира ни са, високомерни, безпардонни, защото имат зад гърба си история в която са оставили, като колонизатори само полезени неща, тоест завоюват, но образоват, строят и не съсипват.....четете малко история

През жезъла ми е какви подаръци са си разменили тези паразити.Една циганка-метачка е несравнимо по-полезна на обществото от тези мазни тлъсти червеи!!!!

Кралицата е оставила чантата си на пода. Това не е на добре.

:)))тежките първи месеца на бременностааааа:)особено първите секунди и първия час са най мъчителни:)))) смешницииииииииииииии оцъклени

много посредствено изказване!

няма ли кой да и каже? Между другото, от хора, живяли в чужбина съм чувала, че хората там имат навика да си оставят чантата на земята.

"Лаят на кучетата не плаши слоновете."

Паразити, паразити, ама я виж и в булгаристанско паразитите че имат верни поданици!

Бил съм и в Англия и в САЩ. Е, трябва да ти кажа че докато в САЩ се чувствах като у дома, в Англия се чувствах като в чужбина. Не знам как да го обясня и едва ли ще ме разбереш. Американците са най-големите кукувци, нямам намерение да ги възхвалявам. Но англичаните са най-големите сноби. Семейството на което бях на гости казаха, че са ходили на почивка в Маями и били на седмото небе от щастие че били на истински курорт! Техните плажове бяха посипани с едър чакъл, който на село в България използват да си градят основите на къщите. Вятър духа във всички посоки, дъжд се сипе изневиделица... абе думи нямам! И като бях в Тауър (The Tower of London), посетих музея на мъченията. Е, бедна ти е фантазията, по нашите географски ширини няма такива инструменти за извличане на самопризнания! Абе, империя ли е, имай си едно наум! От мене да го знаеш!

Интересно ми е дали знаете, че Великобритания няма национален празник. Празнуват всеки сезон по един банк-холидей и по някой и друг християнски празник. Едва ли има друга такава държава, а това това се дължи на факта, че не са били никога колонизирани.

Така е, не са били ничия колония, може би защото са отстров с отвратително време. Римската империя е имала мераци, но шотландците са ги спрели. Китайската империя не е водила завоевателска политика, а Турската не е имала сили да стигне до тях. Изобщо - едно е да си труден за завладяване остров, друго е да си държава на кръстопът.

Да сравняваш англойската империя с турската е все едно да сравняваш булдог с коли, или простата груба сила с тази на ума и интелекта. Ако отидещ в Индия ще видиш, че след англичаните те не са портроили нищо ново и още използват построеното от колонизаторите си. Освен това всички бивши колонии на Англия се натискат да живеят на острова, а виждате ли такова желание у нас да живеем в Турция, или Русия?!

Така говориш, защото не знаеш какво е циганка метачка.

Преди години, когато някои хора бяхме студенти, в нашата група имахме един етиопец, който веднъж се изказа, че може само да съжалява за това, че навремето Англия не е колонизирала Етиопия.

съгласен съм с теб на 100% ти сам потвърди, от части, това което казах, природата им е отвратителна спор няма, но съгласи се, че ние сами не знаем какво да се правим, и защо да се чуди човек, природа има, географско положение, всичко, останалото е в мозъка....

Ти на гола ли маса беше тия дни? А на гладните в Африка какво им даде?

Съгласна съм с Калема.Паразити!!! А и какво има да ни занимавате с тях непрекъснато! Събрали се фамилията....., окучили се ... и тем подобни -дрън-дрън. Българите едва смогват да нахранят децата си, ще ни занимавате с тия ЧУЖДИ паразити! Абе, я...........

време е да станем колония на Англия, но те май не ни искат

БЪЛГАРИНО,ДОКАТО СИ ТОЛКОВА ЗЛОБЕН,НИКОГА НЯМА ДА СИ ЩАСТЛИВ.НЕ МОЖЕ ВСИЧКИ ДА СА КРАЛСКИ ОСОБИ.

6+