Коментари - Уилям предупреди папараци да не тормозят сина му | life.dir.bg
назад

Уилям предупреди папараци да не тормозят сина му

Принц Уилям и съпругата му заплашиха да предприемат съдебни действия срещу папарак, който следи малкия им син Джордж.

Обратно в новината

Коментари - Уилям предупреди папараци да не тормозят сина му | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абсолютно правилно,тези нахални, алчни ,подли папараци трябва да бъдат преследвани и наказвани най -строго.Стига обаче да има закони.......

рептилът да ги предупреди и да не плащат данъци за издръжката на тези пиавици.

Ами Уилямчо, вземи направи една сбирка пред Бъкингам (двора е доста голям) за всички журналисти, които искат да го снимат, и да се наснимат колкото си искат. После кой откъдето дошъл. Факта, че се криете, ги надъхва още повече. Все пак сте публични личности, и нямате вече личен живот. Да го поснимат малко, пък като видят, че не го криете, няма и да ви преследват.

sx69

Мъкааа, мъка.... Е те това са големи проблеми

Те нямат, но детето има.

Вие в България ли живеете? Защото явно да, и нямате представа как се приема монархията...Никой не страда колкото Вас от заплащането на данъци. Може ми страдаме малко, но определено по-малко от Вас...И какво общо има всичко това с този материал изобщо!

Всичките тези монархически паразити и паразитчета са на гърба на популацията хомосапиенс. Сега чета, че още едно паразитче било на път. Ще изхраним и него- където останалите там и то!

Ами като се хранят и живеят на гърба на простосмъртните ще им се наложи да си плащат с личния живот!! Или ще работят, или ще им се наложи да търпят!

Паразит недоправен!

Прав е бъдещият крал на най-голямата империя. Британската общност де. Те папараците тормозиха и станаха причина за катастрофата на майка му в Париж.

Въпросните височества, сиятелства , благородия и останалата монархическа измет, живеят в ХХІ век и би трябвало да са наясно, че са публични личности. Те и членовете на семействата им. Не може да си паразит на гърба на трудовите хора, а пък да имаш и претенции...Щото то тяхното излиза като както казваха старците на времето - "Не може и душата в рая и оная работа до края"

И да предупреждава и да се сърди - има си закони... Ако ги нарушат да ги съди, ако не да си трае... Аз лично не харесвам ровенето в живота на хората, но милиони четат такива статии и гледат папарашки снимки, така че тоя бизнес няма да се закрие, поне не скоро...

на всичко. Вярваме, че бившата принцеса я убиха папараци, ама така и не ги намериха и осъдиха. Вярваме, че онази медицинска сестра се самоуби само защото казала по телефона, че Кейтито е добре. Но ако някой ден любимата днес херцогиня ги върши същите като починалата й свекърва, и нея ще я убият ... папараците.

Твойто кой го храни????

комунистически олигофрени я си гледайте кочината , селяни не по нагоре от цървулите

В случав "ви" и "вас" се шише с малка буква. Защо ли (да Ви попитам )?

А ти къде живееш, Мунчо? И ти в България. Защото имаче поне щеше да знаеш, че никъде в света не обичат плащането на данъци, че известен американски актьр бе осъден на 3 години затвор за това, и т.н. Но явно нито знаеш чужди езици, нито четеш. Само каквото ти говорят гласовете в главата.

"Шише" се с малка буква друг път, я малко да се обучите!!

Не, не живея в България и знам няколко чужди езика. Не съм казала, че сме щастливи с плащането на данъци, казвам, че като ги плащаме имаме транспорт, инфраструктура и въобще..не се оплаквам! Вие освен чужди езици научете и малко български....

всъщност, звИздите продават снимките си на списания и им плащат да дават интервюта, а в един момент папараците им пречат. е пречат ли или са перо от дохода?

Много важно като знаеш много езици.

Бегом да сменяш памперса на баба Лизабет, че пак е направила белята!

Бебето е супер.

Много ясно, че е важно, докато не го осъзнаете, все ще сте на дъното!

Сума ти замъци имат, и пак разрешават достъп на папараците :) А Уилям вместо да заплашва тия дето снабдяват снимките, да заплашва тия дето ПЛАЩАТ за тях - не е като да не се знае кои са големите издатели които ги публикуват ... Ей го - няколко патки с голи снимки заплашват да съдят Гугъл, че не им е изтрил снимките от интернет (каквото и да значи това), а бъдещия крал на Великобритания заплашва обикновенните фотографи, вместо едрите медийни корпоративни чичковци ?

Да де, и един от най-натоварените тунели в Париж се оказа безлюден минути наред, докато линейката дойде със закъснение ...

в парка го приучават на социални контакти. За неосведомените семпли, а бих искала да кажа прости комуняги, детето се възпитава до седем годишна възраст.После е трудно- има закостенели навици.

имаше един виц:Двама милиционери като не могли да се оправят с чужденци. Единият казал - "Абе да вземем да понаучим някои език", а другият "И защо - тези като знаеха няколко, та оправиха ли се".

"Закостенели" навици у седемгодишно дете! А ти май съшо имаш тотално закостенял ум, заседнал някъде в 60-70 години на миналия век. Защото така се изразяват само тези от това време. Другите това не ги интересува.

Ти в ред ли си? И какво го извърташ - инфраструктура, транспорт и дрън-дрън. Не знаеш ли, че в България можеш да си платиш данъците по пощата или по електронен път? Но ти изглежда че живееш дори след маймуните, нещастно надуло се келешче. Просто си смешна с писанията си - като не си в час - не се обаждай.

Не съм в час...Съвсем изгубих нишката на мисълта ти. Особено частта с плащането по електронен път:))))

Кейт е страшна! Като и излязоха снимките по монокини, такава злобарка праснах, че свят ми се зави. Нека ги снимат папараците, ама принц Георги не ни е интересен, нека снимат Кейт.

Защо не поясниш малоумното си изказване, че да разберем и ние какво по-точно искаш да кажеш?

Не са никакво перо, ами пречат, защото снимат и не плащат. Ако плащаха, "звездите" нямаше да се сърдят! ;-)

Че кой пък в България плаща данъци? Затова и нищо не е наред...Пари в държавния бюджет няма, защото само криете, мамите и недоволствате. Това е. Не пътувайте много, че после няма как да се чувствате добре в собствената си страна...

А аз си помислих, че си си праснал злобарка на кралица Елизабет ІІ

Вярно е, че звездите сами продават снимки или разрешение за снимки, обаче ако чакате на такива снимки звездните цици, които сме виждали щяха да са доста по-малко... Все пак има малка разлика между Кейт и Андреа евентуално Пулева...

Очевидно твоите 7 години са отлетели безвъзвратно пропускайки да те възпитат! Оооооо, твърде жалко и много лошо! Сега ти остава само да се червиш ( като "прост комуняга").

Блажени са вярващите! Но не бива на всичко и на всички да се вярва! Това е много наивно, а наивността в днешно време е присъща на по-простоватите хора!

Стою

Ми да абдикира и да си гледа лайфа.