Уилям предупреди папараци да не тормозят сина му
Принц Уилям и съпругата му заплашиха да предприемат съдебни действия срещу папарак, който следи малкия им син Джордж.
Обратно в новинатаКоментари - Уилям предупреди папараци да не тормозят сина му | Лайф.dir.bg
Коментари
Абсолютно правилно,тези нахални, алчни ,подли папараци трябва да бъдат преследвани и наказвани най -строго.Стига обаче да има закони.......
Ами Уилямчо, вземи направи една сбирка пред Бъкингам (двора е доста голям) за всички журналисти, които искат да го снимат, и да се наснимат колкото си искат. После кой откъдето дошъл. Факта, че се криете, ги надъхва още повече. Все пак сте публични личности, и нямате вече личен живот. Да го поснимат малко, пък като видят, че не го криете, няма и да ви преследват.
Вие в България ли живеете? Защото явно да, и нямате представа как се приема монархията...Никой не страда колкото Вас от заплащането на данъци. Може ми страдаме малко, но определено по-малко от Вас...И какво общо има всичко това с този материал изобщо!
Всичките тези монархически паразити и паразитчета са на гърба на популацията хомосапиенс. Сега чета, че още едно паразитче било на път. Ще изхраним и него- където останалите там и то!
Ами като се хранят и живеят на гърба на простосмъртните ще им се наложи да си плащат с личния живот!! Или ще работят, или ще им се наложи да търпят!
Прав е бъдещият крал на най-голямата империя. Британската общност де. Те папараците тормозиха и станаха причина за катастрофата на майка му в Париж.
Въпросните височества, сиятелства , благородия и останалата монархическа измет, живеят в ХХІ век и би трябвало да са наясно, че са публични личности. Те и членовете на семействата им. Не може да си паразит на гърба на трудовите хора, а пък да имаш и претенции...Щото то тяхното излиза като както казваха старците на времето - "Не може и душата в рая и оная работа до края"
И да предупреждава и да се сърди - има си закони... Ако ги нарушат да ги съди, ако не да си трае... Аз лично не харесвам ровенето в живота на хората, но милиони четат такива статии и гледат папарашки снимки, така че тоя бизнес няма да се закрие, поне не скоро...
на всичко. Вярваме, че бившата принцеса я убиха папараци, ама така и не ги намериха и осъдиха. Вярваме, че онази медицинска сестра се самоуби само защото казала по телефона, че Кейтито е добре. Но ако някой ден любимата днес херцогиня ги върши същите като починалата й свекърва, и нея ще я убият ... папараците.
А ти къде живееш, Мунчо? И ти в България. Защото имаче поне щеше да знаеш, че никъде в света не обичат плащането на данъци, че известен американски актьр бе осъден на 3 години затвор за това, и т.н. Но явно нито знаеш чужди езици, нито четеш. Само каквото ти говорят гласовете в главата.
Не, не живея в България и знам няколко чужди езика. Не съм казала, че сме щастливи с плащането на данъци, казвам, че като ги плащаме имаме транспорт, инфраструктура и въобще..не се оплаквам! Вие освен чужди езици научете и малко български....
всъщност, звИздите продават снимките си на списания и им плащат да дават интервюта, а в един момент папараците им пречат. е пречат ли или са перо от дохода?
Сума ти замъци имат, и пак разрешават достъп на папараците :) А Уилям вместо да заплашва тия дето снабдяват снимките, да заплашва тия дето ПЛАЩАТ за тях - не е като да не се знае кои са големите издатели които ги публикуват ... Ей го - няколко патки с голи снимки заплашват да съдят Гугъл, че не им е изтрил снимките от интернет (каквото и да значи това), а бъдещия крал на Великобритания заплашва обикновенните фотографи, вместо едрите медийни корпоративни чичковци ?
Да де, и един от най-натоварените тунели в Париж се оказа безлюден минути наред, докато линейката дойде със закъснение ...
в парка го приучават на социални контакти. За неосведомените семпли, а бих искала да кажа прости комуняги, детето се възпитава до седем годишна възраст.После е трудно- има закостенели навици.
имаше един виц:Двама милиционери като не могли да се оправят с чужденци. Единият казал - "Абе да вземем да понаучим някои език", а другият "И защо - тези като знаеха няколко, та оправиха ли се".
"Закостенели" навици у седемгодишно дете! А ти май съшо имаш тотално закостенял ум, заседнал някъде в 60-70 години на миналия век. Защото така се изразяват само тези от това време. Другите това не ги интересува.
Ти в ред ли си? И какво го извърташ - инфраструктура, транспорт и дрън-дрън. Не знаеш ли, че в България можеш да си платиш данъците по пощата или по електронен път? Но ти изглежда че живееш дори след маймуните, нещастно надуло се келешче. Просто си смешна с писанията си - като не си в час - не се обаждай.
Не съм в час...Съвсем изгубих нишката на мисълта ти. Особено частта с плащането по електронен път:))))
Кейт е страшна! Като и излязоха снимките по монокини, такава злобарка праснах, че свят ми се зави. Нека ги снимат папараците, ама принц Георги не ни е интересен, нека снимат Кейт.
Защо не поясниш малоумното си изказване, че да разберем и ние какво по-точно искаш да кажеш?
Не са никакво перо, ами пречат, защото снимат и не плащат. Ако плащаха, "звездите" нямаше да се сърдят! ;-)
Че кой пък в България плаща данъци? Затова и нищо не е наред...Пари в държавния бюджет няма, защото само криете, мамите и недоволствате. Това е. Не пътувайте много, че после няма как да се чувствате добре в собствената си страна...
Вярно е, че звездите сами продават снимки или разрешение за снимки, обаче ако чакате на такива снимки звездните цици, които сме виждали щяха да са доста по-малко... Все пак има малка разлика между Кейт и Андреа евентуално Пулева...
Очевидно твоите 7 години са отлетели безвъзвратно пропускайки да те възпитат! Оооооо, твърде жалко и много лошо! Сега ти остава само да се червиш ( като "прост комуняга").
Блажени са вярващите! Но не бива на всичко и на всички да се вярва! Това е много наивно, а наивността в днешно време е присъща на по-простоватите хора!