Георги Христов с нов клип до дни, усетете атмосферата
Георги Христов се завърна от Гърция, където засне клипа към първия снгъл от предстоящия си едноименен албум „Изгарям”.
Обратно в новинатаКоментари - Георги Христов с нов клип до дни, усетете атмосферата | Лайф.dir.bg
Коментари
През СОЦ-а Георги Христов звъни на звънците на входа на блок в столичен квартал. От 4 етаж се подава ядосана бабка: - "Кой си ти бре, калпазан?! - Аз съм Георги Христов - певеца, отворете, не ме ли познахте?"
Съмнявам се , че знаеш значението на Halloween. Това е денят на всички Светии. Изброените от теб имат невероятни гласове и са ,, светии,, в българската музика. А Георги Станчев е Бог- малко са хората по света с такъв глас. А ако пишеш за маскирането- то е присъщо на певци и певици в съвсем други ,, жанрове,,. Те даже залагат най- вече на маскировката, тъй като нямат нито знания, нито умения за пеене.
Текстът е абсолютна боза ,а звученето на така набедения нов хит е много соц.И всъщност това е една добре забравена песен на Христов,само текстът и аранжиментът са променени.