Коментари - Диляна Попова: Борил е много спокойно бебе | life.dir.bg
назад

Диляна Попова: Борил е много спокойно бебе

Манекенката се чувства спокойна в ежедневието с малкия си син Борил.

Обратно в новината

Коментари - Диляна Попова: Борил е много спокойно бебе | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Коя е тая Диляна и кой е тоя Борил?! И на кого му дреме

И моя син снощи спа. А сутринта отвори Дир-а, прочете тази грандиозна новина и се наака от кеф. Или просто така му дойде отвътре.

Името Борил ми е много неприятно. В исторически план също е бил един мръсник и е нанесъл само вреди на България.

Коя е тая?

Стига вече стаа силянка.Само тя ли има син та да занимава цялата аудитория със себе си. Сестра и е къде, къде по-хубава от нея.Умните хора не се хвалят с каквото и да е.Те остават скромни и .Джуките ти са грозникато на Мара отварачката.

Добре е, че са избрали българско име на детето.Не Доминик, Лоренцо и тем подобни....

гнус,гнус,гнус

Олеле,колко много мнения за едно име??Оставете детето с името си да расте живо и здраво!То докато порасне,може да няма България.Чули ли сте,че никой като се роди не може сам да избира-родителите си,името и родината?

Дилянче всичко е ок-всички ти завиждат не им обръщай внимание, но внимавай с избора на новия джип че ще затрудниш чичо Краси да ти го подържа.И не пречи на баба и дядо да гледат внучето.....

Какво злепоставящо имаше в коментара ми, който скрихте, като само казах, че Асен Блатечки има лош вкус с направения избор. На долу има къде къде по.......... коментара.

В лицето прилича досущ на порноактрисата Алета Оушън. Със сигурност и уменията и не са по-малки. Само един силикон и липсва по пътя към истинската и същност...

А откъде знаеш, че истинската същност на Алета Оушън не е да е манекенка?

Нищо общо няма. Диляна е много по-хубава.

Красива е ,но има неприятно излъчване.

Колко дни вече чакам статия за Борил на Диляна! Сън не ме лови! Хора, пишете по-често за тях, ще ми прецакате крехката психика!

Тялото и е хубаво , но в лице прилича на дърта шафрантия

пак ли за тая кифла бе? И тя май като Ирен Кривошиева освен с това че е родила незаконно дете от женен мъж няма с какво друго да се похвали пред публиката, ама това не я спира нонстоп да говори за това

мъжъж не е женен нито за предишната майка на дъщеря му нито за сегашната майка на сина му-инфолмирай се преди да пишеш глупости

борил - синът на асен(овца)...

дя-до

Браво на Борилчо! А ака ли, пишка ли? Ма разкажете, бе хора, кво се стискате. Нека и ние получим малко радост в този живот.

ПИПО

Ако не друго, поне е българче. По добре за него отколкото за английскит пресолонаследник.

Красиво звучащо българско име! Нека не го свързваме непременно с историческата компрометирана личност.

нейна си работа ,защо роди дете от Асен.Мисля,че отношенията им са точно изяснени.Другото са клюки!Диляна е стара куч-а,зада се прави на жертва.Я да ги оставим на мира

Борил.. не е много популярно име в България и има защо. Не се свързва с хубави асоциации по исторически причини и то не само заради Асеневци. Да им е живо и здраво иначе. Само споменавам. Има и далеч по-тъпи имена...

Не случайно не е кръстена улица на поръчителя на убийството на цар Калоян: Борил.

Оффф... Айде сега дивотии... Още малко и ще кажеш на кого е платил и колко! "В по-старите изследвания върху онази епоха, в художествената литература (на първо място в известния роман Солунският чудотворец на Фани Попова-Мутафова) това убийство безапелационно се свързва с Борил. Нещо повече, в него проф. Васил Златарски вижда ръката на т.нар. куманска партия, в чието оръдие се е превърнал цар Борил Истината е по-различна - след смъртта на цар Калоян столицата Търново и страната са обхванати от междуособна борба, която продължава поне няколко месеца. В нея не без усилия се налага царският племенник Борил. Няма данни и основания да се мисли, че Борил е имал (или пък че е нямал!) нещо общо с убийството на своя вуйчо. "

Е, друго си е Патрик или Дейвид, така по-цивилизовано звучи.

Доменик е най - баш ! Беше понакъртило вече да ги кръщават на обратния Александър Македонски....

Уважаеми коментиращи, Явно спомените Ви от уроците по история или са избледнели или изобщо не ги е имало. Борил е един от най-противните и подли исторически личности и върл враг на Асеневци, които възродиха България. Млади хора - трябва да четете стойностна литература, а не само жълти вестници!

По принцип е така, но де факто не е! Борил защитава интересите на България колкото може и както ги разбира. Племенникът на Калоян е този, който влиза в съюз с враговете на България и се провъзгласява за владетел на Пирин и Родопи...

а ма патко видяли сега хитрата сврака с двата крака!!! къде е Таки!!!! да ти плаща сметките!!! тоя с неговата инфантилна любов дето незнае къде да се установи!!! ама нека фусти такива как не спряхте да си менкате тия келеши!!!

не само Таки ами оня измислен певец-пияница с феса

Toni

Едно време ми беше сипматична, ама сега ми мяза малко на к...а.

след време ще е обратното: едно време беше к...а, сега вече е просто... симпатична

За името браво, ама за деца от женени мъже... Нека първо се разведе, пък тогава...

Малко трудно ще се разведе след като не се е женил за другата си жена.

А, за разплод го е ползвала само, ама не ще да го храни, както другата му жена ...

Който е чел малко история знае, че Борил е върл враг на Асеневци ха-ха ...

не съм разглеждал нейната особа, но браво за името на детето! Старо българско име! Да им е живо и здраво!

Дилянка много се прецака, но тя си е виновна. Трябваше да забременее от някой богаташ, Асен няма пари.

борилчо е спокоен... като асенчо на неговите години (месеци)! я ходи сега да го срещнеш асен спокоен...

ми сам си е виновен -като иска да си туря оная работа повсеместно...все някъде капана ще щракне

Само така за името.