Коментари - Диляна Попова: Борил е много спокойно бебе | life.dir.bg
назад

Диляна Попова: Борил е много спокойно бебе

Манекенката се чувства спокойна в ежедневието с малкия си син Борил.

Обратно в новината

Коментари - Диляна Попова: Борил е много спокойно бебе | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Само така за името.

Дилянка много се прецака, но тя си е виновна. Трябваше да забременее от някой богаташ, Асен няма пари.

не съм разглеждал нейната особа, но браво за името на детето! Старо българско име! Да им е живо и здраво!

Който е чел малко история знае, че Борил е върл враг на Асеневци ха-ха ...

За името браво, ама за деца от женени мъже... Нека първо се разведе, пък тогава...

Toni

Едно време ми беше сипматична, ама сега ми мяза малко на к...а.

а ма патко видяли сега хитрата сврака с двата крака!!! къде е Таки!!!! да ти плаща сметките!!! тоя с неговата инфантилна любов дето незнае къде да се установи!!! ама нека фусти такива как не спряхте да си менкате тия келеши!!!

Уважаеми коментиращи, Явно спомените Ви от уроците по история или са избледнели или изобщо не ги е имало. Борил е един от най-противните и подли исторически личности и върл враг на Асеневци, които възродиха България. Млади хора - трябва да четете стойностна литература, а не само жълти вестници!

Борил.. не е много популярно име в България и има защо. Не се свързва с хубави асоциации по исторически причини и то не само заради Асеневци. Да им е живо и здраво иначе. Само споменавам. Има и далеч по-тъпи имена...

По принцип е така, но де факто не е! Борил защитава интересите на България колкото може и както ги разбира. Племенникът на Калоян е този, който влиза в съюз с враговете на България и се провъзгласява за владетел на Пирин и Родопи...

Не случайно не е кръстена улица на поръчителя на убийството на цар Калоян: Борил.

нейна си работа ,защо роди дете от Асен.Мисля,че отношенията им са точно изяснени.Другото са клюки!Диляна е стара куч-а,зада се прави на жертва.Я да ги оставим на мира

Оффф... Айде сега дивотии... Още малко и ще кажеш на кого е платил и колко! "В по-старите изследвания върху онази епоха, в художествената литература (на първо място в известния роман Солунският чудотворец на Фани Попова-Мутафова) това убийство безапелационно се свързва с Борил. Нещо повече, в него проф. Васил Златарски вижда ръката на т.нар. куманска партия, в чието оръдие се е превърнал цар Борил Истината е по-различна - след смъртта на цар Калоян столицата Търново и страната са обхванати от междуособна борба, която продължава поне няколко месеца. В нея не без усилия се налага царският племенник Борил. Няма данни и основания да се мисли, че Борил е имал (или пък че е нямал!) нещо общо с убийството на своя вуйчо. "

Красиво звучащо българско име! Нека не го свързваме непременно с историческата компрометирана личност.

дя-до

Браво на Борилчо! А ака ли, пишка ли? Ма разкажете, бе хора, кво се стискате. Нека и ние получим малко радост в този живот.

борилчо е спокоен... като асенчо на неговите години (месеци)! я ходи сега да го срещнеш асен спокоен...

ПИПО

Ако не друго, поне е българче. По добре за него отколкото за английскит пресолонаследник.

борил - синът на асен(овца)...

след време ще е обратното: едно време беше к...а, сега вече е просто... симпатична

пак ли за тая кифла бе? И тя май като Ирен Кривошиева освен с това че е родила незаконно дете от женен мъж няма с какво друго да се похвали пред публиката, ама това не я спира нонстоп да говори за това

Тялото и е хубаво , но в лице прилича на дърта шафрантия

не само Таки ами оня измислен певец-пияница с феса

Малко трудно ще се разведе след като не се е женил за другата си жена.

Колко дни вече чакам статия за Борил на Диляна! Сън не ме лови! Хора, пишете по-често за тях, ще ми прецакате крехката психика!

Красива е ,но има неприятно излъчване.

В лицето прилича досущ на порноактрисата Алета Оушън. Със сигурност и уменията и не са по-малки. Само един силикон и липсва по пътя към истинската и същност...

Е, друго си е Патрик или Дейвид, така по-цивилизовано звучи.

Доменик е най - баш ! Беше понакъртило вече да ги кръщават на обратния Александър Македонски....

Дилянче всичко е ок-всички ти завиждат не им обръщай внимание, но внимавай с избора на новия джип че ще затрудниш чичо Краси да ти го подържа.И не пречи на баба и дядо да гледат внучето.....

Какво злепоставящо имаше в коментара ми, който скрихте, като само казах, че Асен Блатечки има лош вкус с направения избор. На долу има къде къде по.......... коментара.

Олеле,колко много мнения за едно име??Оставете детето с името си да расте живо и здраво!То докато порасне,може да няма България.Чули ли сте,че никой като се роди не може сам да избира-родителите си,името и родината?

гнус,гнус,гнус

мъжъж не е женен нито за предишната майка на дъщеря му нито за сегашната майка на сина му-инфолмирай се преди да пишеш глупости

Добре е, че са избрали българско име на детето.Не Доминик, Лоренцо и тем подобни....

ми сам си е виновен -като иска да си туря оная работа повсеместно...все някъде капана ще щракне

А откъде знаеш, че истинската същност на Алета Оушън не е да е манекенка?

Нищо общо няма. Диляна е много по-хубава.

Стига вече стаа силянка.Само тя ли има син та да занимава цялата аудитория със себе си. Сестра и е къде, къде по-хубава от нея.Умните хора не се хвалят с каквото и да е.Те остават скромни и .Джуките ти са грозникато на Мара отварачката.

Коя е тая?

Името Борил ми е много неприятно. В исторически план също е бил един мръсник и е нанесъл само вреди на България.

И моя син снощи спа. А сутринта отвори Дир-а, прочете тази грандиозна новина и се наака от кеф. Или просто така му дойде отвътре.

Коя е тая Диляна и кой е тоя Борил?! И на кого му дреме

А, за разплод го е ползвала само, ама не ще да го храни, както другата му жена ...