Анджелина Джоли живее на хотел два дни седмично
Брад Пит и Анджелина Джоли прекарват разделени по два дни всяка седмица.
Обратно в новинатаКоментари - Анджелина Джоли живее на хотел два дни седмично | Лайф.dir.bg
Коментари
Ако имах възможност и аз бих го првила, това е много добро за връзката. Макар им ного рядко да се случва, но винаги след кратка раздяла, било заради служебни задължения или друго пътуване, след това връзката ни се оживява, освежава. завиждам им...
А аз живея 32год. на хотел-у нас.Всички ме слушат-имам мъж слънце.деца злато.Чудесно ми е,не работя,благодарение на моя мързел си възпитах децата на труд,и си запазих здравето
ами то брата като нима с какво да си играе надали им обраща внимание вече да си плаща сега на лубовници и да шета на тапите докторски моди
Ако Анжелина ми е съпруга ....повярвайте ми никога няма да се върна в къщи.Оставам на хотел за 7 дена ...всяка седмица в този живот.
Балканската простотия лъха от всеки коментар!
Тая се сбръчкала като изсмукана цица..Абе пиши го спечен цървул...няма да сбъркаш.
Как няма да се сбръчка като е кожа и кости. То само кожа й е останала. Нито е стара, ако се хранеше нормално щеше да си е същата хубавица. Преди беше такава мадама, никога не е била пълна, нито кльощава, беше перфектна просто. Кому е нужно така да слабее, тя ли се харесва така. Доколко е вярно, но съм чела че е веган, яде само растителна храна, сурови ядки и т.н. Луда работа, от хубава жена да станеш ходещ скелет. Лошото е, че се наложи като мода сред по-повърхностните жени разбира се да слабеят и приличат на анорексички. Всъщност имат нужда от психиатър.
абе беше мокър блян на много мъже но сега е анорексичка като я гледам но е известна и се мълчи. винаги съм смятал веганите са смахнати хора. тя е живото доказателство до къде се е докарала. Веганството стана много популярно преди години именно от холивудската актриса Анджелина Джоли. Много полезна диета. От нея Анжелина е на умиране в момента.
Анджелина като остане сама в хотела си тананика рап-песничката "Къде си Брат , къде си Брат ?", тъй като явно носталгията по Пит тези два дни я измъчва.
ДОРИ КУЧКАТА , ДЕТО Е КУЧКА НЕ СИ ВЗИМА ПОЧИВКА КОГАТО ИМА КУЧЕНЦА :))) ИМАМ ПТИЧКИ ЧЕРВЕНОШИЙКИ В ГРАДИНАТА - ПО 15 КУРСА ПРАВЯТ НА ЧАС КОГАТО ИМАТ ПИЛЕНЦА:)
явно много и е тесен апартамента и Анджелина се е записала като краино нуждаеща се дано да им дадат нещо от общината
Е, напишете и кой е хотела,де...че да можем да се усамотим с нея...
За тази седмица дано това да Ви е плана за Джоли.
Дъртата кошница искала уединение . Ми мойта Мара си ме иска всеки ден . Готви ми, пере ми чорапите, яде по малко бой от време на време, ама ме иска . Ма вечер като изкарам черяслото много си ме аресва .
умни хора. аз вече 20 години обяснявам на жената, че абичам самотата и много и се радвам. чак сега, на 39, тя започна да не ми създава проблеми, когато искам да остана абсолютно сам... това наистина заздравява връзката. доста мъже сме така. със сигурност един от най-добрите ми приятели е същият като мен по отношение на уединението и самотата. обожаваме ги...
Хайде стига вече с тях! Оставете ги да си живеят както си искат! По -добре пишете за Дженифър по -сладка е ! Джули вече се изчерпи , безинтересна е.