Анджелина Джоли живее на хотел два дни седмично
Брад Пит и Анджелина Джоли прекарват разделени по два дни всяка седмица.
Запознати източници твърдят, че отношенията им в момента са много по-добри, откакто Анджелина си наема хотелска стая всяка седмица за по два дни.
"Когато Брад и Анджелина снимаха общия си филм миналото лято, те имаха много проблеми, защото прекарваха твърде много време заедно. Това беше един работен меден месец. След това Анджи реши редовно да запазва стая за бягство", разказа близък до актрисата.
Снимки на Брад и Анджелина >>
Френска сватба >>
"Сега двамата оценяват времето заедно и го чувстват като "специално". Те са хора на изкуството и се нуждаят от повече собствено пространство", обясни анонимният източник, цитиран от БГНЕС.