Коментари - В Китай: Годината на овцата може да е опасна | life.dir.bg
назад

В Китай: Годината на овцата може да е опасна

Китайците навлязоха в Годината на овцата в четвъртък, като ясновидците предсказват бедствия, нестабилна икономика и притеснения на бъдещите родители.

Обратно в новината

Коментари - В Китай: Годината на овцата може да е опасна | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

е от овца или овце хубаво не може да се чака..

Кеф!

Ако някой е овца по китайския, лъв по европейския (огнен знак), и с асцендент водолей (воден знак), какъв ли ще е тогава? Овца в лъвска кожа, лъв в овча кожа или нещо друго!?

Рунтав водоплаващ лъв

Водолей е въздушен знак! Тогава ще получим рунтав хвърчащ лъв! :-)

рунтав лъв-амфибия?

Стою

Някои хора сутрин си правят план за деня, че и за следващите няколко дни. Други си четат всички възможни хороскопи. Кво да коментирам?

глупости .... ами какво да правят сега родителите които чакат деца през тази година?? голям уяс .... щели да будат последователи а не лидери.... каква трагедя.... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Казват се доминанти и подчинени!

Много филми гледаш...

Значи ще са щастливи деца. Представи си какъв кошмар е да си лидер, а да ти се налага да търпиш подчинение, както на болшинството хора им се налага. Лидерите в живота са ... малко.

Година на овцата, пък на снимките козли.

ДАЛИ ПЪК НЯМА ДА ПОВЛИЯЕ И НА ЦИГАНЬОРИТЕ ......

само 20% спад на ражданията в Китай??!!Ако са 80% е ок.И без това са прекалено много,многоооо!!!