Коментари - В Китай: Годината на овцата може да е опасна | life.dir.bg
назад

В Китай: Годината на овцата може да е опасна

Китайците навлязоха в Годината на овцата в четвъртък, като ясновидците предсказват бедствия, нестабилна икономика и притеснения на бъдещите родители.

Обратно в новината

Коментари - В Китай: Годината на овцата може да е опасна | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

само 20% спад на ражданията в Китай??!!Ако са 80% е ок.И без това са прекалено много,многоооо!!!

ДАЛИ ПЪК НЯМА ДА ПОВЛИЯЕ И НА ЦИГАНЬОРИТЕ ......

Година на овцата, пък на снимките козли.

глупости .... ами какво да правят сега родителите които чакат деца през тази година?? голям уяс .... щели да будат последователи а не лидери.... каква трагедя.... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Стою

Някои хора сутрин си правят план за деня, че и за следващите няколко дни. Други си четат всички възможни хороскопи. Кво да коментирам?

Казват се доминанти и подчинени!

Ако някой е овца по китайския, лъв по европейския (огнен знак), и с асцендент водолей (воден знак), какъв ли ще е тогава? Овца в лъвска кожа, лъв в овча кожа или нещо друго!?

Кеф!

Рунтав водоплаващ лъв

е от овца или овце хубаво не може да се чака..

Водолей е въздушен знак! Тогава ще получим рунтав хвърчащ лъв! :-)

рунтав лъв-амфибия?

Значи ще са щастливи деца. Представи си какъв кошмар е да си лидер, а да ти се налага да търпиш подчинение, както на болшинството хора им се налага. Лидерите в живота са ... малко.

Много филми гледаш...