Ел Макферсън (51) иска бебе от сурогатна майка
Известният модел Ел Макферсън и нейният съпруг искат да имат бебе от сурогатна майка.
Обратно в новинатаКоментари - Ел Макферсън (51) иска бебе от сурогатна майка | Лайф.dir.bg
Коментари
Естественият процес на създаване на едно дете - плод на любовта между мъж и жена ще започне да става рядкост.
Колко от вас биха се съгласили да станат сурогатни майки? За мен идеята е извратена....9 месеца го носиш под сърцето си, гледаш го на ехограф, информираш се колко е порастнало, храниш се с най-доброто за него, усещаш ритничетата му, слуша твоя глас и накрая го даваш на кифлата с яйцеклетката. Никога не бих го направила, нито бих наемала друга жена да износи моя яйцеклетка.
разбира се че не би го направила. само че ако твоите 3 деца бяха гладни и нямаше пари да им купиш нито хляб нито обувки , нито нищо--щеше да си повече от щастлива да износиш едно четварто детенце. а 5те милиона ,които щеше да получиш от кифлата--щеше да и целуваш и краката.
Аз бих се съгласила, ако е за жена, която много обичам - сестра ми, дъщеря ми или която и да било друга, която ми е много близка и на която знам болката от невъзможността да зачене. Също бих дала яйцеклетка, но вече съм над 40 години, както и ако се случи, недай си Боже нещо с мен докато съм все още сравнително млада, съм съгласна да ми вземат органите за тежко болни хора.
Много я харесвам, но на тези години пак да става майка е каприз. И природата го доказва.
Замразяваш си яйцеклетки и си ги оплождаш когато си си уредила живота. Трябваше да се сетя по-рано, а не да се мъча да раждам. При това може да си избереш качествен донор, а не безпаричния сульо в който си имала глупостта да се влюбиш....
Напомням на хитрите жени, за които мъжете без пари са сульовци, че и жените трябва да могат да предложат някаква стойност, за да се заинтересуват от тях истинските мъже. Като на пазара е. Така че стойте си при сульовците или още по-добре сами, след като не са ви оценили по достойнство баш мъжкарите.
А нима мъжете без пари не са сульовци? Това само един сульо може да го твърди! И това какво харесват мъжкарите няма никакво значение - жените избират мъжете, нищо че те си мислят, че е обратното. Идеаята е като си избираш мъж да мислиш с главата си, а не да се поддаваш на чувства, емоции и т.н. Тия неща са за любовниците ти в бъдеще. Те може и да са сульовци...