Коментари - Ел Макферсън (51) иска бебе от сурогатна майка | life.dir.bg
назад

Ел Макферсън (51) иска бебе от сурогатна майка

Известният модел Ел Макферсън и нейният съпруг искат да имат бебе от сурогатна майка.

Обратно в новината

Коментари - Ел Макферсън (51) иска бебе от сурогатна майка | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Браво, една умна жена!

Сега Макферсон иска сурогатна майка, от утре и другите окачвания ще поискат!

Замразяваш си яйцеклетки и си ги оплождаш когато си си уредила живота. Трябваше да се сетя по-рано, а не да се мъча да раждам. При това може да си избереш качествен донор, а не безпаричния сульо в който си имала глупостта да се влюбиш....

Много я харесвам, но на тези години пак да става майка е каприз. И природата го доказва.

Напомням на хитрите жени, за които мъжете без пари са сульовци, че и жените трябва да могат да предложат някаква стойност, за да се заинтересуват от тях истинските мъже. Като на пазара е. Така че стойте си при сульовците или още по-добре сами, след като не са ви оценили по достойнство баш мъжкарите.

Те сигурно имат и замразени ембриони. Животът си е техен, що да нямат още деца, щом могат да си позволят да ги отгледат и да им подсигурят добър живот.

А нима мъжете без пари не са сульовци? Това само един сульо може да го твърди! И това какво харесват мъжкарите няма никакво значение - жените избират мъжете, нищо че те си мислят, че е обратното. Идеаята е като си избираш мъж да мислиш с главата си, а не да се поддаваш на чувства, емоции и т.н. Тия неща са за любовниците ти в бъдеще. Те може и да са сульовци...

Например? Изреди три неща, с които една жена да е по-стойностна от друга?

Щом пишеш злобни глупости тук е ясно от кои си и дали някой някога ти е подарил и една дъвка.

дя-до

Ми да смени дупката.

дя-до

Умна, умна, колко да е умна - Ел Макферсън.

Мъжете също имат критерии за стойността на жените, колкото и странно да ви се струва. И са повече от три. Като най-съществените не могат да се "изредят". Мъжете с пари обикновено имат качества и е високо вероятно да ги привлекат жени с качества. Бъдете живи и здрави и по-полека с претенциите.

Не виждам нищо злобно и глупаво - факти от живота. И какво значение има коя съм аз и какъв ми е случая?

Особено мъжете с пари в България имат невероятни качества. И жените, за да ги изберат си слагат силиконови качества. И да, не са три качествата, но аз помолих поне три да изброите.

От разсъжденията ти е видно, че си само една жалка меркантилна женичка и мъжемразка - нищо повече

Само едно качество ще посоча; от него произтичат хиляди дребни наглед, но много важни. И то е: егото и да не е прекалено отровно. Ако е допуснала прекалено много страдание в себе си, т.е. его, ако е била невнимателна към вътрешната си хигиена, личната и болка се увеличава прекомерно излъчва като някаква радиоактивност и осквернява всичко, до което се докосне. Оттам идва и празнотата на съжденията по-горе относно "фактите от живота", които не са никакви факти, а вътрешен студ и празнота. Когато една жена има добра вътрешна връзка с Истинското у себе си, а то винаги е много красиво, това се отразява и във визията и, обстоятелствата в живота и и пр. "По делата им ще ги познаете" означава "По изживяванията им ще ги познаете". Какво да познаем ли? Вътрешната им хигиена например. Но това е валидно за всеки човек, не само за жените. И не прибързвайте да съдите за качествата на хората с пари, поставяйки ги под общ знаменател, тъй като вероятно нямате представа от тези неща. Надявам се да ви отговорих достатъчно изчерпателно.

Бла, бла, бла... Типична реакция на безпаричковец...

Това всичкото го знаем - чудесно е, но в някой друг свят. Тук, на този, с него не можеш да храниш и гледаш дете, да живееш спокйно и т.н. Философии...

Това за колко годишна жена се отнася? Защото повечето хора с годините се променят и това зависи от много фактори.

Жените избират мъжете - ха, ха, ха! Голям смях! Избирането е ДВУСТРАНЕН процес, драга ми "аз"! Едностранен е само на пазара за зарзават - там ти си избираш доматите и те нямат право на глас.Заблуждавай се, че ти ще си избереш мъж, а той ще изчака твоето решение и ще го приеме безропотно. Както ти ще го избереш по твои си критерии (да не е безпаричен сульо), така и той ще те прецени по негови си критерии и ще реши дали да ти бие дузпата, или не! Макар че като чета какви ги пишеш, по-вероятно ми се струва, че ще ти тегли шута отзад! Но ти не се кахъри - и за тебе ще се намери някой, надали си чак толкова отровна! ;-)

След дългата тирада на Ок ,мога само да му разкажа вица за султана и харема му. Това са мъжете. Искал интелигентни жени в харема си - лекарки, инженерки, имало дажи и професорки. Най - накрая поискал да му доведат тази с най- големия бюст.........................

Такъв проблем имат жени от всякаква възраст. Не е само до тях.

Умна е, че навреме се е сетила да си замрази собствени яйцеклетки, (докато още е плодовита) и сега може да си ги харчи без грижи....

Колко от вас биха се съгласили да станат сурогатни майки? За мен идеята е извратена....9 месеца го носиш под сърцето си, гледаш го на ехограф, информираш се колко е порастнало, храниш се с най-доброто за него, усещаш ритничетата му, слуша твоя глас и накрая го даваш на кифлата с яйцеклетката. Никога не бих го направила, нито бих наемала друга жена да износи моя яйцеклетка.

разбира се че не би го направила. само че ако твоите 3 деца бяха гладни и нямаше пари да им купиш нито хляб нито обувки , нито нищо--щеше да си повече от щастлива да износиш едно четварто детенце. а 5те милиона ,които щеше да получиш от кифлата--щеше да и целуваш и краката.

Аз бих се съгласила, ако е за жена, която много обичам - сестра ми, дъщеря ми или която и да било друга, която ми е много близка и на която знам болката от невъзможността да зачене. Също бих дала яйцеклетка, но вече съм над 40 години, както и ако се случи, недай си Боже нещо с мен докато съм все още сравнително млада, съм съгласна да ми вземат органите за тежко болни хора.

ОК това си ТИ, но не може да говоиш за другите хора и да ги наричаш извратени. Въпрос на избор е.

ами мъжете трябва да ви препрограмират от деца, за да няма "мъжемразки". Факт е че мъжете женомразци са в изобилие.

На 51 хиляди и с толкова яки макферсони!

Значи, произвежда си бебе и си осигурява присъствие даже и в дирбегето.

Естественият процес на създаване на едно дете - плод на любовта между мъж и жена ще започне да става рядкост.