Ел Макферсън (51) иска бебе от сурогатна майка
Известният модел Ел Макферсън и нейният съпруг искат да имат бебе от сурогатна майка.
Обратно в новинатаКоментари - Ел Макферсън (51) иска бебе от сурогатна майка | Лайф.dir.bg
Коментари
Замразяваш си яйцеклетки и си ги оплождаш когато си си уредила живота. Трябваше да се сетя по-рано, а не да се мъча да раждам. При това може да си избереш качествен донор, а не безпаричния сульо в който си имала глупостта да се влюбиш....
Много я харесвам, но на тези години пак да става майка е каприз. И природата го доказва.
Напомням на хитрите жени, за които мъжете без пари са сульовци, че и жените трябва да могат да предложат някаква стойност, за да се заинтересуват от тях истинските мъже. Като на пазара е. Така че стойте си при сульовците или още по-добре сами, след като не са ви оценили по достойнство баш мъжкарите.
Те сигурно имат и замразени ембриони. Животът си е техен, що да нямат още деца, щом могат да си позволят да ги отгледат и да им подсигурят добър живот.
А нима мъжете без пари не са сульовци? Това само един сульо може да го твърди! И това какво харесват мъжкарите няма никакво значение - жените избират мъжете, нищо че те си мислят, че е обратното. Идеаята е като си избираш мъж да мислиш с главата си, а не да се поддаваш на чувства, емоции и т.н. Тия неща са за любовниците ти в бъдеще. Те може и да са сульовци...
Щом пишеш злобни глупости тук е ясно от кои си и дали някой някога ти е подарил и една дъвка.
Мъжете също имат критерии за стойността на жените, колкото и странно да ви се струва. И са повече от три. Като най-съществените не могат да се "изредят". Мъжете с пари обикновено имат качества и е високо вероятно да ги привлекат жени с качества. Бъдете живи и здрави и по-полека с претенциите.
Не виждам нищо злобно и глупаво - факти от живота. И какво значение има коя съм аз и какъв ми е случая?
Особено мъжете с пари в България имат невероятни качества. И жените, за да ги изберат си слагат силиконови качества. И да, не са три качествата, но аз помолих поне три да изброите.
От разсъжденията ти е видно, че си само една жалка меркантилна женичка и мъжемразка - нищо повече
Само едно качество ще посоча; от него произтичат хиляди дребни наглед, но много важни. И то е: егото и да не е прекалено отровно. Ако е допуснала прекалено много страдание в себе си, т.е. его, ако е била невнимателна към вътрешната си хигиена, личната и болка се увеличава прекомерно излъчва като някаква радиоактивност и осквернява всичко, до което се докосне. Оттам идва и празнотата на съжденията по-горе относно "фактите от живота", които не са никакви факти, а вътрешен студ и празнота. Когато една жена има добра вътрешна връзка с Истинското у себе си, а то винаги е много красиво, това се отразява и във визията и, обстоятелствата в живота и и пр. "По делата им ще ги познаете" означава "По изживяванията им ще ги познаете". Какво да познаем ли? Вътрешната им хигиена например. Но това е валидно за всеки човек, не само за жените. И не прибързвайте да съдите за качествата на хората с пари, поставяйки ги под общ знаменател, тъй като вероятно нямате представа от тези неща. Надявам се да ви отговорих достатъчно изчерпателно.
Това всичкото го знаем - чудесно е, но в някой друг свят. Тук, на този, с него не можеш да храниш и гледаш дете, да живееш спокйно и т.н. Философии...
Това за колко годишна жена се отнася? Защото повечето хора с годините се променят и това зависи от много фактори.
Жените избират мъжете - ха, ха, ха! Голям смях! Избирането е ДВУСТРАНЕН процес, драга ми "аз"! Едностранен е само на пазара за зарзават - там ти си избираш доматите и те нямат право на глас.Заблуждавай се, че ти ще си избереш мъж, а той ще изчака твоето решение и ще го приеме безропотно. Както ти ще го избереш по твои си критерии (да не е безпаричен сульо), така и той ще те прецени по негови си критерии и ще реши дали да ти бие дузпата, или не! Макар че като чета какви ги пишеш, по-вероятно ми се струва, че ще ти тегли шута отзад! Но ти не се кахъри - и за тебе ще се намери някой, надали си чак толкова отровна! ;-)
След дългата тирада на Ок ,мога само да му разкажа вица за султана и харема му. Това са мъжете. Искал интелигентни жени в харема си - лекарки, инженерки, имало дажи и професорки. Най - накрая поискал да му доведат тази с най- големия бюст.........................
Умна е, че навреме се е сетила да си замрази собствени яйцеклетки, (докато още е плодовита) и сега може да си ги харчи без грижи....
Колко от вас биха се съгласили да станат сурогатни майки? За мен идеята е извратена....9 месеца го носиш под сърцето си, гледаш го на ехограф, информираш се колко е порастнало, храниш се с най-доброто за него, усещаш ритничетата му, слуша твоя глас и накрая го даваш на кифлата с яйцеклетката. Никога не бих го направила, нито бих наемала друга жена да износи моя яйцеклетка.
разбира се че не би го направила. само че ако твоите 3 деца бяха гладни и нямаше пари да им купиш нито хляб нито обувки , нито нищо--щеше да си повече от щастлива да износиш едно четварто детенце. а 5те милиона ,които щеше да получиш от кифлата--щеше да и целуваш и краката.
Аз бих се съгласила, ако е за жена, която много обичам - сестра ми, дъщеря ми или която и да било друга, която ми е много близка и на която знам болката от невъзможността да зачене. Също бих дала яйцеклетка, но вече съм над 40 години, както и ако се случи, недай си Боже нещо с мен докато съм все още сравнително млада, съм съгласна да ми вземат органите за тежко болни хора.
ОК това си ТИ, но не може да говоиш за другите хора и да ги наричаш извратени. Въпрос на избор е.
ами мъжете трябва да ви препрограмират от деца, за да няма "мъжемразки". Факт е че мъжете женомразци са в изобилие.