Стефка Берова чака първо внуче
Косара Марчинкова, дъщеря на знаменития тандем в естрадата Стефка Берова и Йордан Марчинков, чака първа рожба.
Обратно в новинатаКоментари - Стефка Берова чака първо внуче | Лайф.dir.bg
Коментари
И ся? Тоз бразилец ожени ли се за майката или само бебе е направил и се е изнизал като прани гащи?
ма защо е трябвало момичето да бъде прехранвано, да си провали кариерата на певица и скита по света.
Хайде, умните глави пак започнаха да се изказват за възрастта. На всеки когато му е писано. Ако не роди и отгледа дете, ще я наричате егоистка. Няма угодия за ограничените ви мозъци
... за всеки влак... си има гара... сточна гара... гара дембеле!
znachi dysterjata poluchava amerikanska zaplata, plasta danyci navyn, a St. Berova reve po televizite, che i e malka pensijata. , kojato i se plasta s mizernite pari na bylgarite. Nenajali se
Какво по-точно общо има заплатата на дъщерята (където и да било) с мизерната пенсия на хора като Стефка Берова и всички останали? Трябва да зависи от това къде работят децата ли? Или все пак е добре, че се бори за правата си и иска справедливо възнаграждение? Все риторични въпроси, според мен. Ама явно не за Вас...
Какви прекалени грижи бе изроди? Вие сте до полите на майките си, а те толкова години живеят разделени. Нормално е майката да е до единствената си дъщеря в такъв момент.
На тази възраст и с наднормено тегло си е доста рисково раждането. Дано всичко е нормално.
Е на колко години е тази бъдеща майка? Не е ли рисково? Като гледам, не ми изглежда по-млада от 45 гдини.
А Косара какво нежно и красиво момиченце беше!Беше!
Браво.Желая много щастие и радост и да си дойдат в България. Това бебче де е българче.
Да и е честито, да е жива и здрава да се радва дълги години,аз имам внуци и знам каква радост е .
абе друго си е балнаския синдром "мама да е в съседната стая",да изпържи мекички,да ги завие с топло одеяло - друго си е.
Да е жива и здрава Косара, метна се в движение на последната стълбичка от последния вагон на влака за първо бебе на 44 години. Лека и щастлива бременност.
Освен здравето появата на нов живот е най-голямото щастие , което "сполетява" човек .Да са живи и здрави и истински щастливи с появата на новия член на семейството им.
Косара нали завърши психология в САЩ как е станала представител на България на възобновяеми източници !
Дует "Полвин тон". Не музикален, а натурален.
Стефчето добре, че не е присъствала на зачеването да научи бразилеца кое -как да стане и да ги завива да не настинат ако се изпотят. Бразилецът чака ли бебето и тъщата или ...
Уплашил се е и дим да го няма:-)))
Да бе човек- голяма досада е тая Стефка Берова,бе ! Дъщеря и стана на сто години , тя все я обгрижва като бебе.Ами то срамота, то не е полезно и за момичето- майка ти да се грижи за теб на тая възраст.Тоя тип майки-генерали най ги мразим.Само Берова и Мутафова обичат дъщерите си, другите майки не ! Айде молим!