Коментари - Стефка Берова чака първо внуче | life.dir.bg
назад

Стефка Берова чака първо внуче

Косара Марчинкова, дъщеря на знаменития тандем в естрадата Стефка Берова и Йордан Марчинков, чака първа рожба.

Обратно в новината

Коментари - Стефка Берова чака първо внуче | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И ся? Тоз бразилец ожени ли се за майката или само бебе е направил и се е изнизал като прани гащи?

ма защо е трябвало момичето да бъде прехранвано, да си провали кариерата на певица и скита по света.

Хайде, умните глави пак започнаха да се изказват за възрастта. На всеки когато му е писано. Ако не роди и отгледа дете, ще я наричате егоистка. Няма угодия за ограничените ви мозъци

Аз не знам как по долу и определиха 45 год.,след като е видно ,че не е!Максимум 35г.,то се вижда ,че е млада жена,дори пълна!

някой ако случайно сме седели на един чин с госпожата

... за всеки влак... си има гара... сточна гара... гара дембеле!

Забравил си само гара за дебели. Дъратата едно време бая мъжки инструментариум е потрошила, ама много набляга на мезетата по стандарта Стара планина. Чак дъщеря си залоила.

два тюлена

А пък ти си АМЕБА /ако въобще знаеш какво е това/

znachi dysterjata poluchava amerikanska zaplata, plasta danyci navyn, a St. Berova reve po televizite, che i e malka pensijata. , kojato i se plasta s mizernite pari na bylgarite. Nenajali se

Какво по-точно общо има заплатата на дъщерята (където и да било) с мизерната пенсия на хора като Стефка Берова и всички останали? Трябва да зависи от това къде работят децата ли? Или все пак е добре, че се бори за правата си и иска справедливо възнаграждение? Все риторични въпроси, според мен. Ама явно не за Вас...

Pensionerite sas zaplatite na detzata si li triabva da jiveyat...

Какви прекалени грижи бе изроди? Вие сте до полите на майките си, а те толкова години живеят разделени. Нормално е майката да е до единствената си дъщеря в такъв момент.

aide molia ti se, niakoi vnuci gledat na 45

На тази възраст и с наднормено тегло си е доста рисково раждането. Дано всичко е нормално.

На тази възраст лекарите израждат чрез секцио, освен ако тя не реши да си ражда нормално. По-опасно е износването и то заради наднорменото тегло, иначе ако е здрава жената няма значение, че е на 44-45 години.

Е на колко години е тази бъдеща майка? Не е ли рисково? Като гледам, не ми изглежда по-млада от 45 гдини.

И кое е рисковото?

коя е маиката и коя е дъщерята от двете цоци на снимката

А Косара какво нежно и красиво момиченце беше!Беше!

наистина косара беше много красиво дете.пусти ген .де да беше на таткото.

Как е разбрала, че е бременна? Тя си прилича на бременна по принцип :)))

WHO CARES!!!

Браво.Желая много щастие и радост и да си дойдат в България. Това бебче де е българче.

Да и е честито, да е жива и здрава да се радва дълги години,аз имам внуци и знам каква радост е .

абе друго си е балнаския синдром "мама да е в съседната стая",да изпържи мекички,да ги завие с топло одеяло - друго си е.

ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!!! ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!

Да е жива и здрава Косара, метна се в движение на последната стълбичка от последния вагон на влака за първо бебе на 44 години. Лека и щастлива бременност.

според българските стандарти за пълнолетие на Kосара и остават още 3 години да стане пълнолетна

Освен здравето появата на нов живот е най-голямото щастие , което "сполетява" човек .Да са живи и здрави и истински щастливи с появата на новия член на семейството им.

Косара нали завърши психология в САЩ как е станала представител на България на възобновяеми източници !

Телеком беше!

Ne, Maritsa Iztok, amerikancite. Imam losh spomen ot neya po vreme na rabotata i tam. Nekorekten chovek! Inache - jivi i dravi!

Дует "Полвин тон". Не музикален, а натурален.

ами услажда им се яденето на жените, кво да правят - да се мъчат с фитнес и диети ли? ей на, и те като другите нищо не ядат: само по 3 сандвича за закуска, два шницела за обяд и половин тенджера спагети за вечеря - пък не отслабват..

Дай Бог всекиму такова щастие - да станеш родител и баба/дядо!

Стефчето добре, че не е присъствала на зачеването да научи бразилеца кое -как да стане и да ги завива да не настинат ако се изпотят. Бразилецът чака ли бебето и тъщата или ...

Уплашил се е и дим да го няма:-)))

Абе, той може все още да е покрай Косара, ама тая дърта досада ако продължи да им виси на главите...може и да запали джапанките бразилеца и като в оная песен....дим, дим, дим....

Да бе човек- голяма досада е тая Стефка Берова,бе ! Дъщеря и стана на сто години , тя все я обгрижва като бебе.Ами то срамота, то не е полезно и за момичето- майка ти да се грижи за теб на тая възраст.Тоя тип майки-генерали най ги мразим.Само Берова и Мутафова обичат дъщерите си, другите майки не ! Айде молим!

Пропуснал си ,,Големият кораб минава...,,

"МАЙКА ДА ИМАШ,МАЙКА ДА НЕ СИ!"-БЪЛГАРСКА ПОГОВОРКА ОТ ПАНТИ ВЕКА.ТОВА Е!ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ ДЕЦАТА СА ВСИЧКО -ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!НО ДА!ПОНЯКОГА ПРЕКАЛЯВАТ!