Стефка Берова чака първо внуче
Косара Марчинкова, дъщеря на знаменития тандем в естрадата Стефка Берова и Йордан Марчинков, чака първа рожба.
Обратно в новинатаКоментари - Стефка Берова чака първо внуче | Лайф.dir.bg
Коментари
Стефчето добре, че не е присъствала на зачеването да научи бразилеца кое -как да стане и да ги завива да не настинат ако се изпотят. Бразилецът чака ли бебето и тъщата или ...
Косара нали завърши психология в САЩ как е станала представител на България на възобновяеми източници !
Освен здравето появата на нов живот е най-голямото щастие , което "сполетява" човек .Да са живи и здрави и истински щастливи с появата на новия член на семейството им.
Да е жива и здрава Косара, метна се в движение на последната стълбичка от последния вагон на влака за първо бебе на 44 години. Лека и щастлива бременност.
абе друго си е балнаския синдром "мама да е в съседната стая",да изпържи мекички,да ги завие с топло одеяло - друго си е.
Да и е честито, да е жива и здрава да се радва дълги години,аз имам внуци и знам каква радост е .
Браво.Желая много щастие и радост и да си дойдат в България. Това бебче де е българче.
Абе, той може все още да е покрай Косара, ама тая дърта досада ако продължи да им виси на главите...може и да запали джапанките бразилеца и като в оная песен....дим, дим, дим....
Да бе човек- голяма досада е тая Стефка Берова,бе ! Дъщеря и стана на сто години , тя все я обгрижва като бебе.Ами то срамота, то не е полезно и за момичето- майка ти да се грижи за теб на тая възраст.Тоя тип майки-генерали най ги мразим.Само Берова и Мутафова обичат дъщерите си, другите майки не ! Айде молим!
Ne, Maritsa Iztok, amerikancite. Imam losh spomen ot neya po vreme na rabotata i tam. Nekorekten chovek! Inache - jivi i dravi!
"МАЙКА ДА ИМАШ,МАЙКА ДА НЕ СИ!"-БЪЛГАРСКА ПОГОВОРКА ОТ ПАНТИ ВЕКА.ТОВА Е!ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ ДЕЦАТА СА ВСИЧКО -ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!НО ДА!ПОНЯКОГА ПРЕКАЛЯВАТ!
ами услажда им се яденето на жените, кво да правят - да се мъчат с фитнес и диети ли? ей на, и те като другите нищо не ядат: само по 3 сандвича за закуска, два шницела за обяд и половин тенджера спагети за вечеря - пък не отслабват..
Прав си 555, за това не спорим! Разбира се , че за майката, децата са си деца, на колкото и години да са...Тук става дума за прекаленото парадиране с грижата и развяването и като байрак...противно е...
Е на колко години е тази бъдеща майка? Не е ли рисково? Като гледам, не ми изглежда по-млада от 45 гдини.
според българските стандарти за пълнолетие на Kосара и остават още 3 години да стане пълнолетна
Какви прекалени грижи бе изроди? Вие сте до полите на майките си, а те толкова години живеят разделени. Нормално е майката да е до единствената си дъщеря в такъв момент.
znachi dysterjata poluchava amerikanska zaplata, plasta danyci navyn, a St. Berova reve po televizite, che i e malka pensijata. , kojato i se plasta s mizernite pari na bylgarite. Nenajali se
Какво по-точно общо има заплатата на дъщерята (където и да било) с мизерната пенсия на хора като Стефка Берова и всички останали? Трябва да зависи от това къде работят децата ли? Или все пак е добре, че се бори за правата си и иска справедливо възнаграждение? Все риторични въпроси, според мен. Ама явно не за Вас...
Хайде, умните глави пак започнаха да се изказват за възрастта. На всеки когато му е писано. Ако не роди и отгледа дете, ще я наричате егоистка. Няма угодия за ограничените ви мозъци
ма защо е трябвало момичето да бъде прехранвано, да си провали кариерата на певица и скита по света.
На тази възраст и с наднормено тегло си е доста рисково раждането. Дано всичко е нормално.
На тази възраст лекарите израждат чрез секцио, освен ако тя не реши да си ражда нормално. По-опасно е износването и то заради наднорменото тегло, иначе ако е здрава жената няма значение, че е на 44-45 години.
Секцио, секцио, ама през една педя сланина как ще го извадят горкото бебе, не знам :))))
Аз не знам как по долу и определиха 45 год.,след като е видно ,че не е!Максимум 35г.,то се вижда ,че е млада жена,дори пълна!
И ся? Тоз бразилец ожени ли се за майката или само бебе е направил и се е изнизал като прани гащи?
Забравил си само гара за дебели. Дъратата едно време бая мъжки инструментариум е потрошила, ама много набляга на мезетата по стандарта Стара планина. Чак дъщеря си залоила.