Лео ди Каприо, Бри Ларсън и Кейт Уинслет грабнаха БАФТА
"Завръщането" и Леонардо ди Каприо спечелиха престижните награди БАФТА за "Най-добър филм" и "Най-добър актьор", а Бри Ларсън - за "Най-добра актриса".
Обратно в новинатаКоментари - Лео ди Каприо, Бри Ларсън и Кейт Уинслет грабнаха БАФТА | Лайф.dir.bg
Коментари
Най-голямото признание, което една майка може да получи от детето си!!! Настръхнах! Да разбереш, че всички усилия, които си вложил не са отишли на вятъра...и синът ти осъзнава, че си му бил най-голямата опора.
Леонардо ди Каприо е прекрасен артист, но филмът, за който го награждават е толкова противно натуралистичен, че нямам думи!!!
Вашият коментар ме върна във времето, когато гледах "Страстите Христови". Развихрилия се тогава скандал не беше съвсем във връзка с натурализма на филма, но гледката там също беше потресаваща. Може би точно за такива филми трябва да се дават награди, защото това е актьорската игра, не само ефекти и грим.
Сега разбрах защо не може да си избере жена, ми той си има мама! Да е жив и здрав и все така далеч от жените! само -ук и чао за такива е напълно достатъчно :)
Е, то за толкоз бой и мачкане, дет' изтърпя в "Завръщането", бива ... Ама ако вземе Оскар, вече ще е малко пресилено. Лео, да речем, заслужава, бая се напъва човека, ама филма - не. Изобщо не може да доближи ранга на Аватар, Титаник, ...
Какво по-хубаво от това да си имаш свестна мама и жалко за тези дето не са имали такива - те просто не могат да го разберат!
посредствен филм, каза г-жа Никой след мнението на световната професионална общественост.
"Завръщането" е един от малкото истински филми. Не е чудно, че много хора не го разберат, защото всичко е залято с такава боза, че не е истина...
Тук говорим за художествена стойност. Хора, дето си падат по ужаси и натурализми, явно не азбират ....
Чудесно послание от Лео. Жалко, но не всеки има удоволствието да подари Оскар на майка си.
Не ми ги разправяйите тия - отдавна Лео мина 40-те и не може да направи сериозна връзка, това не е случайно. Ако за вас добра мама е тази, която контролира сина си и е доволна, че след 40 е сам, това си е ваш проблем. Понеже то си е проблем, който в напреднала възраст дава много грозни плодове.
Как съдите за хора, които не познавате? Може да не иска семейство. Както има семейни хора, така има и несемейни. Хората искат различни неща. Мъж като него, ако е искал, вече отдавна щеше да е семеен. Явно, че семейството не му е приоритет. Мен лично не ме интересува дали ще се жени или не, важното е, че е велик актьор.