Мел Гибсън очаква девето дете
Известният американски актьор, режисьор и продуцент Мел Гибсън за девети път ще стане баща. Пресаташето на актьора потвърди новината.
Обратно в новинатаКоментари - Мел Гибсън очаква девето дете | Лайф.dir.bg
Коментари
Мел е пич та дрънка, във всяко едно отношение. Имах удоволствието да пия бира с него, адски забавен и приятен човек. А деца, ако може още да направи му пожелавам.
Аууууу, браво на "Храброто сърце"- Много си отиват, като дядо и внучка са. Да му имаш парите та да се лепят убавици.
Всеки мъж би предпочел да има в леглото си млада жена. Въпрос вече е дали има пари да компенсира възраста си и всичко останало. За мен винаги е оставало мистерия какво им е на жените да си лягат с такъв, но хора всякакви.
Това, което истински обединява хората е ценностната система. В Америка това са парите. Мел до скоро беше образец на артист, личност, съпруг и баща. Да оставиш 7 деца и майка им, заради една грозна руска проститутка е непростимо. Последната му женитба доказва това. Най важното за децата след здравето е, да бъдат щастливи. Аз не съм убеден, че при това положение неговите деца ще бъдат щастливи. Или най малкото ще се гордеят с баща си.
случая с рускинята, това вече е прекрасен пример за старческо оглупяване и инат. Прибавете към това иу "силата" на парите. Да продължаваш да се доказваш пред младите "златотърсачки", та чак до дете ? Да кръшнеш, да се полъжеш - това да. Затова са парите. Вместо да си гледа децата и да се радва на внуците - това ввче си е старческо оглупяване. Робин Мур, макар и късно го е видяла :)
Мъжка логика. Първата му жена му родила 7!!! деца, а пък се оказва, че най-щастливи били последните две години от живота му. Как ли се чувстват първите седем деца + майка им...
Един от любимите ми артисти и актьори. Само че на снимките не прилича на себе си с тази брада. Момичето е едно малко и нежно бижу, но чак пък да се жени за него преовеличено. мисля, че много хора карат да страдат децата след време. Дядо ли ще става или родител? Но въпреки всичко им желая много щастие и ДЪЛГЛЕТИЕ за таткото.
...това да имаш и искаш да имаш деца е едно от малкото останали и истински неща на този свят! истински!!! Къф ви е проблема? Бил стар? Била на години да му е внучка!!! Кви са тези простотии? Хората живеят така, както искат и правят това, което искат! Аааа, най-важното: Когато искат! А тези, които не знаят да живеят.... Просто ги коментират!
Мел Гибсън е австралиец, не американец!!! Проверявайте си инфото преди да пишете глупости!!!
Бъркаш. Чист американец от ирлански произход. Първата му съпруга - Р. Мур е австралийка.
Еваларка, чичо Мел! Не ги слушай завистливите лумпени! Те се кефят на 12-13-годишни циганета, които раждат, и преди да станат на 20 вече са нацвъкали 3-4 мургави лумпенчета!
Езика на тялото е красноречив - момичето едва, едва го докосва с пръсти, не се допира плътно до него. Представям си как са го правили това дете, тя пила няколко уискита за кураж, със затворени очи и стиснати зъби е изтърпяла 15 минути.
Богатите хора могат да имат колкото си искат деца от няколко съпруги.
Значи ако сте на 40 и все още сте ерген - спокойно, половинката ви все още не се е родила!
Трябва обаче да си милионер, иначе не става. Освен това трябва и да си поне малко готин, защото и Олинезата е богат и стар, но прилича на пържена мумия.
Поредният чичко-паричко с комплекси, който се доказва, че все още го бива. А, на снимката той и жена - баща и дъщеря. Но, все пак човек никога не е късно да стане за посмешище на другите, пък бил той и Мел Гибсън.
Айде и този като Еди Мърфи-цяла сюрия деца.
не са децата. Става дума за човек, който може да осигури наистина много деца и да ги отгледа и възпита добре. Проблемът е в демонстрираната ценностна система тук, в примера. Никакво уважение към първата му съпруга и майката на 7 от децата му, понеже последните 2 години са най-щастливите от живота му. Очевидно, дори да е презирал бившата, най-малко раждането на някое друго от децата му, не го е правило достатъчно щастлив или поне толкова щастлив, колкото най-новата и най-младата му официална любовница. Изневери, деца от чужди жени, безотговорност и никаква хигиена към семейството. И с презерватив не е сигурно, а той такива неща очевидно не ползва, за да има по някой подарък за жената, че и за децата. Вирусът на хепатит С е открит едва през 1987, за пример. Има ли някой, който си въобразява, че вече са открити абсулютно всички вируси и патогени, които се предават по полов (и не само) път? Понастоящем има безброй заболявания, които официалната медицина лекува симптоматично и за чийто произход няма обяснение и само се гадае.
След 5.... най-много 8 години ще се чуди колко от имуществото си да й даде. Пак ще има развод, скандали ... Но някои старци се ласкаят, ако има млада жена до тях, защото иначе не се чувстват мъже. А тя ... най-хубавите си години ще прекара с ... мекотело.
Филмът "Brave Heart" на български беше преведен "Смело Сърце".
Тези остарели, но известни мъже не могат ли да осигурят любовниците си без да създават нещастни деца?
Нещастни??? Нещастния си ти. Щото работиш за 300-400 лева и децата ти ходят на училище с дрехите от миналата година "...щото нямаме средства тате. Ама тате като стане богат......ще ви купи сладолед". Айде да не плачеш за тях а? Ако си толкова умен къде са ти парите? Или ще кажеш, че не те са най-важното в живота. Важното са приятелите и честността.