Коментари - Мел Гибсън очаква девето дете | life.dir.bg
назад

Мел Гибсън очаква девето дете

Известният американски актьор, режисьор и продуцент Мел Гибсън за девети път ще стане баща. Пресаташето на актьора потвърди новината.

Обратно в новината

Коментари - Мел Гибсън очаква девето дете | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мел е пич та дрънка, във всяко едно отношение. Имах удоволствието да пия бира с него, адски забавен и приятен човек. А деца, ако може още да направи му пожелавам.

На по чашка всеки е пич, та дрънка.

Аууууу, браво на "Храброто сърце"- Много си отиват, като дядо и внучка са. Да му имаш парите та да се лепят убавици.

Мел Жипсон .Всъщност кой беше той.

Всеки мъж би предпочел да има в леглото си млада жена. Въпрос вече е дали има пари да компенсира възраста си и всичко останало. За мен винаги е оставало мистерия какво им е на жените да си лягат с такъв, но хора всякакви.

Първото гадже и голяма любов на 15 и първия аборт. До 20 - още 3-4, чукат и - бегат! А останалите знаят, че "пускаш". На 25 след още половин дузина любовници и още няколко аборта, започваш да мразиш мъжете и да се чудиш дали ще можеш да имаш деца и дали има нормален мъж на тази земя.

Това, което истински обединява хората е ценностната система. В Америка това са парите. Мел до скоро беше образец на артист, личност, съпруг и баща. Да оставиш 7 деца и майка им, заради една грозна руска проститутка е непростимо. Последната му женитба доказва това. Най важното за децата след здравето е, да бъдат щастливи. Аз не съм убеден, че при това положение неговите деца ще бъдат щастливи. Или най малкото ще се гордеят с баща си.

Не се притеснявай, не ги е оставил. Това, че не сои в тяхната къща не променя много нещата.

колко много ги променя. Но предвид коментарът ти, подозирам, че в недалечното бъдеще ще се убедиш от личен опит.

случая с рускинята, това вече е прекрасен пример за старческо оглупяване и инат. Прибавете към това иу "силата" на парите. Да продължаваш да се доказваш пред младите "златотърсачки", та чак до дете ? Да кръшнеш, да се полъжеш - това да. Затова са парите. Вместо да си гледа децата и да се радва на внуците - това ввче си е старческо оглупяване. Робин Мур, макар и късно го е видяла :)

Мъжка логика. Първата му жена му родила 7!!! деца, а пък се оказва, че най-щастливи били последните две години от живота му. Как ли се чувстват първите седем деца + майка им...

Журналистите са поукрасили новината с тази вметка. Уж негов приятел го бил казал това, дрън-дрън! Едва ли Мел е зачеркнал първия си брак и децата си. Все пак първата му съпруга отиде и свидетелства в негова защита, когато руската пляска реши да го съди.

Един от любимите ми артисти и актьори. Само че на снимките не прилича на себе си с тази брада. Момичето е едно малко и нежно бижу, но чак пък да се жени за него преовеличено. мисля, че много хора карат да страдат децата след време. Дядо ли ще става или родител? Но въпреки всичко им желая много щастие и ДЪЛГЛЕТИЕ за таткото.

Актьорското майсторство не се учи, но правилата за правопис се учат. Имаш сериозни пропуски.

...това да имаш и искаш да имаш деца е едно от малкото останали и истински неща на този свят! истински!!! Къф ви е проблема? Бил стар? Била на години да му е внучка!!! Кви са тези простотии? Хората живеят така, както искат и правят това, което искат! Аааа, най-важното: Когато искат! А тези, които не знаят да живеят.... Просто ги коментират!

Мел Гибсън е австралиец, не американец!!! Проверявайте си инфото преди да пишете глупости!!!

Ше го проверя бе, ееее! Няма ти да ми казваш какво да правя!

Бъркаш. Чист американец от ирлански произход. Първата му съпруга - Р. Мур е австралийка.

Роден е в САЩ, мести с в Австралия с родителите си когато е на 12 години. Американец е.

Еваларка, чичо Мел! Не ги слушай завистливите лумпени! Те се кефят на 12-13-годишни циганета, които раждат, и преди да станат на 20 вече са нацвъкали 3-4 мургави лумпенчета!

Езика на тялото е красноречив - момичето едва, едва го докосва с пръсти, не се допира плътно до него. Представям си как са го правили това дете, тя пила няколко уискита за кураж, със затворени очи и стиснати зъби е изтърпяла 15 минути.

напротив лепнала се е за най-известния австралиец като пиявица и ще смуче в близките 20-30 години и ако я питаш защо, дежурният женски отговор е "ами аз не за себе си, за детето го правя"

Богатите хора могат да имат колкото си искат деца от няколко съпруги.

Те са "богати" - поради твоята глупост, наивност и роболепие! ТИ ги правиш богати ... ТИ можеш и обратното!

Значи ако сте на 40 и все още сте ерген - спокойно, половинката ви все още не се е родила!

Трябва обаче да си милионер, иначе не става. Освен това трябва и да си поне малко готин, защото и Олинезата е богат и стар, но прилича на пържена мумия.

Е по-готин от Мел Гибсън.

И трябва да си половин човек, за да си търсиш половинка.

Поредният чичко-паричко с комплекси, който се доказва, че все още го бива. А, на снимката той и жена - баща и дъщеря. Но, все пак човек никога не е късно да стане за посмешище на другите, пък бил той и Мел Гибсън.

При близо 40 години разлика може да мине за внучка.

Айде и този като Еди Мърфи-цяла сюрия деца.

не са децата. Става дума за човек, който може да осигури наистина много деца и да ги отгледа и възпита добре. Проблемът е в демонстрираната ценностна система тук, в примера. Никакво уважение към първата му съпруга и майката на 7 от децата му, понеже последните 2 години са най-щастливите от живота му. Очевидно, дори да е презирал бившата, най-малко раждането на някое друго от децата му, не го е правило достатъчно щастлив или поне толкова щастлив, колкото най-новата и най-младата му официална любовница. Изневери, деца от чужди жени, безотговорност и никаква хигиена към семейството. И с презерватив не е сигурно, а той такива неща очевидно не ползва, за да има по някой подарък за жената, че и за децата. Вирусът на хепатит С е открит едва през 1987, за пример. Има ли някой, който си въобразява, че вече са открити абсулютно всички вируси и патогени, които се предават по полов (и не само) път? Понастоящем има безброй заболявания, които официалната медицина лекува симптоматично и за чийто произход няма обяснение и само се гадае.

Това за щастливите последни две години е мнение на негов приятел, не го е казал лично Гибсън. Доколкото съм чела е в добри отношения с бившата си съпруга, така че едва ли ще се изцепи с подобна простотия.

След 5.... най-много 8 години ще се чуди колко от имуществото си да й даде. Пак ще има развод, скандали ... Но някои старци се ласкаят, ако има млада жена до тях, защото иначе не се чувстват мъже. А тя ... най-хубавите си години ще прекара с ... мекотело.

За кво му е имуществото на оня свят? Виж децата остават!

Ееееееее ниц бе, Мел Гипсън - мекотело. Кой знае и ти какво влечуго си. Някой гол охлюв с три крака.

Филмът "Brave Heart" на български беше преведен "Смело Сърце".

Преводът е правилен, защото ,,Смело с ръце,, e друг фипм-,,Bravely With Hands,,:)Има и песен-,,Само ти с ръце си ми прияяяятел,,.

Тези остарели, но известни мъже не могат ли да осигурят любовниците си без да създават нещастни деца?

Млади, неизвестни, бедни родители със щастливи деца - цигани!

Нещастни??? Нещастния си ти. Щото работиш за 300-400 лева и децата ти ходят на училище с дрехите от миналата година "...щото нямаме средства тате. Ама тате като стане богат......ще ви купи сладолед". Айде да не плачеш за тях а? Ако си толкова умен къде са ти парите? Или ще кажеш, че не те са най-важното в живота. Важното са приятелите и честността.

И още как плачат само. Да, прарите не са всичко. Да, страшно неудобно е да ги нямаш. Но и какво бреме могат да са само, когато ги имаш в повече, особено ако си спонтанно забогатял прост човек!