Веси и Ваня са новите адреналинки
Шоуто "Господари на ефира" представи новите адреналинки. Момичетата са избрани след 3 месеца кастинг измежду над 1000 кандидатки.
Обратно в новинатаКоментари - Веси и Ваня са новите адреналинки | Лайф.dir.bg
Коментари
Защо така русото момиче ми прилича на Златка Райкова.... имам чувството че всички са ми еднакви вечеееееее
Mn sa krasivi ama Van4eto e po krasiva a na jivo ako q vidite 6te vi okapqt o4ite....golqma krasavisa ee .. vvidqh komentar 4e momi4etata daje ne sa se qvili na kastnga tva vaob6te ne e vqrno Vanq daje na shega se qvi ... ne zavijdaite pls
Софиянката горе-долу става там, но русата асеновградчанкае пълна трагедия - досегашната двойка дори стоеше по-добре заедно от тази....Що за кастинг, що за вкусове? Ако изборът си беше само на Иванчо и Андрейчо - иди-дойди, ама проблемът е, че така ни налагат своите естетически виждания и вкусове, ако въобще може да става дума за такива....
Софиянката горе-долу става там, но русата асеновградчанкае пълна трагедия - досегашната двойка дори стоеше по-добре заедно от тази....Що за кастинг, що за вкусове? Ако изборът си беше само на Иванчо и Андрейчо - иди-дойди, ама проблемът е, че така ни налагат своите естетически виждания и вкусове, ако въобще може да става дума за такива....
с извинения батенца ама на русата леля носа и е като рало или по скоро плуг а и за сърп може да мине ама все пак бих я взел за една две вечери
Като работодатели са под всякаква критика - осигуряват хората си на много по-малки от получаваните суми и налагат безумни глоби, които иначе биха били невъзможни, ако се спазваше кодекса на труда. Бойко да вземе и на тях да им спретне една проверка... ще цъфнат като майска роза!
аз и с двете съм спал, прекрасни са, малко мършави ми се струват, защото аз обичам да има какво да барам, ама ще се самозодоволявам на тях вечер преди другите предавания да започнат
БТВ да си изместят новините по- късно и без това на нищо не приличат,особено спортните са под всякаква критика.Така ще можем да гледаме господарите
Момичетата са много готини, но наистина този час е доста късен. Аз не знам кой ще гледа нова сега. Слави не разбра ли, че никой не иска да го гледа вече, независими какво прави. Ако наистина не се преместите по-рано и вас няма да ви гледат.
Чак в 23.30. Сори, ама това ми точно преди часа за лягане. По-добре да преместят бат Славчо по това време, че заради него и без това не гледам Бтв вечер. Иван и Андрей ще ги пропусна по Нова, както и повечето глупости там.
много са хубави и пластични, имат ритъм, еднакви са по телосложение и не са клъощи- аз ги харесвам много. Успех
Добре ... , готини са ! Обаче тоя Слави трябва да си ходи вече , много е досаден . Защото иначе няма да отидат в по-нормакно време ... Не , че и водещите не се надвикват един през друг ... много тъпо ... Ама като няма какво друго да се гледа ... И да не прекаляват , щото гафовете хляб им дават ...
Mmm ne mi haresvat novi4kite- Qna i Jana sa 100 puti po hubavi ot tqh,Tedi i Eni sushto.Tezi opredeleno sa mnogo po zle :((((
МНОГО СА ХУБАВИ МОМИЧЕТАТА.ПОЖЕЛАВАМ ИМ И ТЕ КАТО ПРЕДИШНИТЕ ДА БЪДАТ МНОГО ВЪЗДЪРЖАНИ КАТО ВИП.
Супер.Сега първо ги чакаме голи на някоя корица на списание,после много влюбени в някой богат чичо.Честито.Наздрав
Браво! Сладурани! И тия крака....сваршване нямат..всички девойки до сега сякаш една майка ги е раждала... дълги крака, големи устни....има нещо еднакво,ама много хубаво