Жените на Иван и Андрей стават водещи в Нова ТВ
Иван и Андрей уредиха жените си в Нова тв. Съпругата на Иван - Вихра, и бъдещата булка на очилатия му партньор - сръбкинята Даниела Янков, ще търсят половинките на известни личности или ще представят домовете на звездите.
Обратно в новинатаКоментари - Жените на Иван и Андрей стават водещи в Нова ТВ | Лайф.dir.bg
Коментари
i za men e oshte edna osnovatelna prichina da ne gledam nova televiziq. sushto i da ne cheta rubrikite v dir.bg
Аз пък съм за тяхното участие. Първо, защото отговарят на стила и визията на водещите, и второ, защо не? В крайна сметка нови лица, нов начин на поднасяне на предаване, ако щете и нов колорит с тях. Браво момчета, действайте!
А аз съм отчаян от простотията в БГ. Нямам никаква нужда да гледам тия жалки смешковци.Предпоагам че половинките им достойно ще продължат традицията на неграмотно,арогантно и бездарно водене.Но този прост,алчен и озверял народ заслужава точно това.
rusata e dobre, oba4e onaia drugata e mnogo grozna i se obli4a napravo otbratitelno i mizerno
В Нова телевизия водещите са няколко човека и се сменят през 2-3 часа. Онова нещо Милен се върти поне 10 часа на ден в ефир, а не заслужава и 5 минути. Много са зле, ама много !!!! А за опосумите и женките им ... немам думи ! Просто е смешно и жалко !
телевизията ни е поп-фолк, едните турски сериали, другите нагласени риалита и простотии. е как да не гледам канал 1?
Аз харесвам Иван и Андрей, но не одобрявам това жените им да са част от предаванията им.
Да си назначават когото си искат !Аз пък ще изключа телевизора, ако не ми е интересно!
И при мен е същото.Т.е. сутрин гадния Милен и тъпата Лора, после Гала, вечер Андрей и Иван , сега и жените им /които взеха тези недовършени, недодялани и грозни момченца заради парички/ и други такива неприятни лица, изхвърлени от другите телевизии Мислех си ,че само около мен никой не ги харесва.Че просто така се е получило.Все пак това е нац. ТВ с претенции,но явно това се очертава масово явление...
Тези двете са нови лица, но Люба Кулезич досажда вече от всякъде. Знам,че не е случайно - произлиза от виден комунистически род и е първа братовчедка на олигарха Николай Банев. Най нелепото е, че се възмущава постоянно от комунизма. Тя е типичен пример за поговорката крадеца вика дръжте крадеца!
8 4asa s teq???? bojee... sled vreme sig samo tqh 6e davat...teq ot nova mnooogo se izlojiha :(
Стига вече ! Аман от тоя Нико Тупарев и неговия комплексарски-шуроба манталитет.Натрисани тези недодялани измекяри Иван и Андрей, а сега и техните съпруги.После НТВ ,се чудат защо им пада рейтинг ът,ами то с приумиците на Тупарев и компания как иначе.Тези от Нова не виждат ли какво става или имат за цел да сринат НТВ.Друго обяснение поне ние зрителите не намираме.
Тъкмо казвах скоро на мъжа ми, че ми е омръзнало от физиономиите на Иван и Андрей да ги дават по всички канали на телевизията, а те сега и жените си внедриха. Аман наистина от шуробаджанащина в тая България. Все еднакви физиономии навсякъде ! Скука и тъпотия !
alo redakcijata zashto se prinizjavate do tam da pi6ete za tezi dve licemerni i jeni4ki i naistina na koi mu puka za tezi ???????
Леле колко интересен, ще е тоя буламач:) Как пък не... да седна да им гледам 8 часа на тези дрисъци А и И мазните мутри - не, не на си падам по садо-мазо, сори:)
Толкова ли са некадърни жените им, че трябва да ги внедряват в собств програми. Явно от други тв-та не ги искат, или не могат да си намерят работа впредвид кадърността им. Получава се семейна телевизия. Хората обикновено избягват да назначават най-близките си роднини във фирмите си, освен ако не е тяхна собствена. Да не би Иван и Андрей да са купили нова? Ми майките, бащите, тъщите къде са? Айде и те в шоуто. Нема да мрат гладни я.
Аман от простотии! Няма ли нещо по-читаво, за което да се пише? Ама каквато държавата, такива и сайтовете,такива и телевизиите, водещите, че и балъците като нас, дето чат-пат им се връзваме да ги гледаме :-)
Как да гледам Нова телевизия, сутрин гадния Милен и тъпата Лора, после Гала, вечер Андрей и Иван , сега и жените им /които взеха тези недовършени, недодялани и грозни момченца заради парички/ и други такива неприятни лица, изхвърлени от другите телевизии. Май остават за гледане само турските сериали. Как това не го виждат шефовета на тази телевизия мие чудно. И най-важното, че това не е само мое мнение, а на всички мой познати и колеги.
Е ПО-НЕПРИЯТНИ ОТ ТИЯ ДВАМАТА ЕДВА ЛИ ИМА В ЦЕЛИЯ БЪЛГАРСКИ ЕФИР. НОВА СЪБРА ВСИЧКИ ТЪПАНАРИ ВОДЕЩИ. ЩО ЛИ НЕ Я ЗАКРИЯТ ТАЯ ЗАГУБЕНА НОВА ТВ. СТАНАХА ЗА СМЯХ.И КАКВО ДА ОЧАКВАШ ОТ ЗЛОБАРИ КАТО МИЛЕН,ЛОРА,ЛЮБА КОЛЕЗИЧ ,ИВАН И АНДРЕЙ??????? ТОЯ КАНАЛ СИ Е ЗА ЗАКРИВАНЕ ЩОМ НЕМОГАТ ДА СИ ПОЗВОЛЯТ ДА НАЕМАТ НА РАБОТА СВЕСТНИ ВЪЗПИТАНИ ХОРА!!!!!!!!!
още по-голяма скука, от върха на славата много лесно се пада надолу или ориентирай се овреме в друга насока
Аман бе, от шуробаджанащина... Тези некадърници, съсипаха такива хубави формати с олигофренските си изцепки, и ги изритаха от БТВ..Сега наред е Нова..