Жените на Иван и Андрей стават водещи в Нова ТВ
Иван и Андрей уредиха жените си в Нова тв. Съпругата на Иван - Вихра, и бъдещата булка на очилатия му партньор - сръбкинята Даниела Янков, ще търсят половинките на известни личности или ще представят домовете на звездите.
Обратно в новинатаКоментари - Жените на Иван и Андрей стават водещи в Нова ТВ | Лайф.dir.bg
Коментари
Шефовете на Нова да се вземат в ръце! Олигофренията, простотията, злобата и некадърността са вече запазена марка за тази телевизия. То Миленчо Немият Пън, то Лора Кикимора, то Луда Клозетич, малеее.. Време е да назначите Сашка да води Искрено и лично с червените си гащи, тя е достойна заместничка на Миглена Незадоволена. Даже и за Абсурдистан тая паплач идва в повече на драгия зрител, който вече усеща позиви за повръщане!
a zaradi tazi luba kuzeli4 sprqh da gledam na Georgi koritarov i lora krumova predavaneto respektivno mersi za predoprejdenieto nikoga da gledam novoto predavane po koeto 6te i pokajat zlobnata fizionomiq
posle nqmalo 6urobadjana6tina.... 4e pluieha po selqnite ta si vze srabska selqnka-golEm smEh
ne e lud tozi koito jade banicata............ za goljamo sajalenie tova e nivoto v BG. ne moze ve4e da ni se pomogne,ATSKI e zu schpet!
Не се притеснявайте, има чужди канали в нета и филми по торентите. Като живеем в България, никой не ни е вързал да и търпим и медиите :) Поне не сме като в Китай и някои арабски държави, дето имат забрани за някои неща в нета.
Майките им!... Какво ще правят бедните женици, дарили толкова радост на целия български народ?! Всъщност, единственото, което ми иде на ум, че трябва да се намерят достойни... донори, които да доставят, как да кажа, може би... клонинги на тия недорасли момченца. Знам един куп достатъчно самоотвержен циганор, които ще откликнат с радост за жълти стотинки!
Аз пък си спрях кабеларката. След като чуя, че телевизиите отново започват да правят предавания, ще се включа отново. За боклучави предавания - никакви пари повече! Баста!
На това не му ли викат конфликт на интереси-или за голямата медия това не важи.Тяхна си работа-те си правят програмата,теси я гледат.Аз-не.
Явно сръбкинята Даниела (много е красива наистина) е повелила така. Очевидно е властна и целеустремена, а Андрей е подходящото стъпало. Момчетата са ги натиснали йените и са поддали, а програмните директори на Нова ТВ кой ги е натискал...?? Много грозна шуробаджанащина, отвратително, много груба грешка на Нова ТВ
Mn sa eqi i Ivan,i Andrej,i Vihra,i Daniela super pecheni sa..Mn me radvat a teq dvata pravqt nai-qkoto shou nikoi dr v Bg ne moje da gi dostigne... ;]]]
VSICHKO TOVA ,KOETO SE SLUCHVA E BLAGODARENIE NA GOLEMITE NI PRODUCENTI,KOITO AKO PRODYLJAVAT V TOZI DUH,SHTE SRINAT I MALKOTO OSTANALA KULTURA U BYLGARINA......BLAGO IM ZA NEPOVTORIMITE LAINA KOITO BYLVAT......TOVA E KULTUREN SHOK!!!!!! TE UNISHTOJIHA VSICHKO ,ZA OTRICATELNO VREME.......TEZI HORA SA ZA SYD!!!
Щом тия двамата пияндурници водят предаване и уреждат и жените си ,значи и аз го мога това.Ще взема да направя едно предаване за чудо и приказ!
Иван си е толкова...семпъл, колкото си е, но Андрей направо ме предаде! Бидейки син на без време напусналия ни диригент Васил Арнаудов, очаквах повече толерантност, финес, култура...Момчетата вече са преяли с пори, влияние и ангажименти и вече леко започват да изперкват....А това с уреждането на съпругите им си е направо грозно и гадно, но все пак и те са българи,т.е. азиатци..
Иван си е толкова...семпъл, колкото си е, но Андрей направо ме предаде! Бидейки син на без време напусналия ни диригент Васил Арнаудов, очаквах повече толерантност, финес, култура...Момчетата вече са преяли с пори, влияние и ангажименти и вече леко започват да изперкват....А това с уреждането на съпругите им си е направо грозно и гадно, но все пак и те са българи,т.е. азиатци..
Нова TV да се прекръсти в ТЪПА TV защото стана най- тъпата телевизия.Събра олигофрените на България да правят програми.Скоро ще ги гледат на 4-ти км.
Не е до некадърност ,макар, че вероятно са последствени. Просто става въпрос за манталитет. Манталитет, който може да се помирише.... Много ми харесваха тези хора в Сблъсък навремето, що не си останаха там, не си развиха предаването...
Ред е на бабите и дядовците. А двамата като водещи толкова изпростяват, че нямам думи.
Смятам, че са много кадърни и забавни водещи. А За жените им - малко тъпо да ги уреждат в предаване, ама... може пък и те да за готини. Ще ги видим.
Тия двамата явно са големи мангизлии, след като успяват да се намърдват с няколко предавания. Вместо само да си чешем езиците, по-добре да не ги гледаме и така телевизионните шефове сами ще се откажат от тях.
Докога по нова ще гледаме само гала, милен а сега и жените на пияниците иван и андрей,затова ли плащаме на кабелните ТВ ????ДОКОГА С ТЕЗИ НЕКАДЪРНИЦИ???
Ами да вземат да я закрият тази телевизия, защото зрителите им май ги няма. Може да си назначават,който си искат, но рейтингът имотдавна е сринат. Мисля,че скоро Нова ТВ ще е пред банкрут.
тия двамата се чудят вече къде да се идът и каква тъпотия да измислят че сега и съпругите им да сме длъжни да гледаме
Аввееее какво само плюете по тях.Вярно,че понякога са големи простаци,но иначе са забавни момчетата.Не са някакви смотани и сковани водещи.Умеят да правят шоу. Простооо останах без думи като прочетох долните коментари,то бива бива,ама чак толкова страромодност....Кой не иска да ги гледа да се забоде пред компа си и да гледа интелектуални филми и предвания,които да отговарят на извискванията му.Въпреки,че се съмнявам да има такива хахаахах идиоти сте всички и такива ще си умрете...ххаахах :) :)
Ами де са бабите и дядовците..за тях горките няма ли предавания за водене?? Що само съпругите ще се уреждат..а ма ха:)
Мда, сигурно са им много отчаяни съпругите, след като трябва да съжителстват с малоумните злобарчета Иван и Андрей. След някоя и друга година тези двама нахалници ще пробутат и децата си в някое предаване само и само да влизат парички в семейния бизнес. А някой няма ли да помисли колко са отчаяни зрителите, че подобни шуробаджанашки селянии им се натрапват в национален ефир?
А учинайките си няма ли да уредят и тях, или те вече са уредени зад кадър?! Нова телевизия съвсем се скапа. Като се започне рано сутрин с лиготиите на Милен, та до края.
Tezi dvamata sa tolkova otblaskvashto infantilni, samonadeyani i fizicheski grozni, che ako biah zena nikoga niamashe i da pomislia da sam s tiah dori i incidentno.
интересно, журналистите все пишат за шуробаджанащината, на всички нива, а като става дума за тях си правят каквото искат.и баз това НОВА е пълен боклук