Мария Силвестър подготвя семейно ТВ шоу със съпруга си
Синеоката партньорка на Боби Турбото във VIP Dance Мария Силвестър планира семейно предаване със съпруга си Силвестър Силвестров, познат ни и като "Зюмбюл" от "Братя Мангасарян".
Обратно в новинатаКоментари - Мария Силвестър подготвя семейно ТВ шоу със съпруга си | Лайф.dir.bg
Коментари
Мария е най-свежото нещо в българската телевизия и дано Нико Тупарев й даде шанс в Нова, а не само да пробутва некадърници като Царете на комедията
Кратко, точно и ясно искам да заявя, че Мария Силвестър се държи по най-свободния начин, които може, което е прекрасно! Адски се възхищавам на поведението и, на лудостта и, на външния вид и най-вече на това, че много и се получават нещата, които снима!!! Много успехи, любов и щастие ти желая, Мария!
И Мария и Силвестър са уникални! Много ги харесвам като двойка и семейство! Наистина смятам ,че призванието на Мария е телевизията.Ако може и 2-3 предавания да води-ще ги удари всички в земята!Няма конкуреция! Но ако може да не прави предаването с мъжа си,за да не събират завистта на българина-хем млади,хем хубави,пък се и обичат.Да направи шоуто с Боби. А Силвестър да направи друго предаване-много е умен и той!
мария е много еднообразна и еднотипна актриса.,а мъжът и също е скука,така че предричам пълен провал на шоуто им
Тя е невероятна и като човек и като излъчване и ще направят страхотно шоу защото и мъжът и изглежда свежарка. Дано да им се получи тя наистина има какво да даде на една телевизия. Не съм виждала толкова невероятен човек и естествен
Бате, тая е толкова некадърна. Не знам защо изобщо й дават поле за изява. Нито е интересно, нито е оригинална.
Много е готина Мария, доста сексапилна и в същото време много забавна! Мисля, че ще се получи добре с шоуто.
не ми се гледа семейство Адамс.Тая не спря да се прави на интересна.Малко ни е във Вип денс да я търпим ,че сега и с жалкия и мъж ще правят предаване.
Мария е много артистична! Сравнете я с артистите от Забранена любов, в който филм са събрали най-големите некадърници. Пожелавам й успех!
Харесвам я! Най-приятното нещо в Денсинг старс. Дано спечелят с Боби Турбото. Но Нова тв стана семейна телевизия. Това дразни хората.
Интересно ми е по коя телевизия ще е това шоу. Мария е във ВИП Денс по Нова телевизия, а съпругът й е в Пълна лудница по БТВ...
Mii,mnogu e ligava i ligava tas Glezla,beeii..!!!i i na Azis mu ukepazi hubuvuto shou s tez LIGAVI iszrpki...Hem sam mo guvorila na AZIS da ga isrita tas ligava imantzipanztka detu samu imantzipatzia ga intirisuva...I sas tes nikakvi gardi-oliii-mi tas patka lizbiika hjama gardi----i silikon ni shtjla da turi...
Преди да изказваш каквото и да било мнение за медийно присъствие на този и онзи се справи първо с това кой на какво е продуцент. Иначе изглеждаш като лаик
maria ia poznavam mnogo dobre,nali sme ot edi krai. tia e mnogo artisti4na , emocionalna, krasiva. maria e kato riadko ,ekzoti4no cvete!poznavam poditelite i mnogo krasivi i hubavi hora!dano da uspee da se realizira!davai maria samo napred!!!
Тая мАРИЯ е толкова противно създание. Нейните лигавщини немат край. Те не я изтърпяха с една келява 5 минутна рубрика да води , камо ли собсвено шоу. Начинанието е обречено на ПРОВАЛЛЛЛ!!!
Абсолютно съм съгласна с voxy, Мария е голяма актриса и талантлива, интересна, забавна, неподправена и неповторима. С нетърпение чакам предаването им.
Мария ако не се лигави и не се държи по абсолютно един ис ъщ начин навсякъде, по-може да става за нещо
Ей аман от разбирачи на шоута и телевизия. Случи се да ги покажат някъде и хоп искат собствено шоу в телевизията. Стига вече прекалявате.
да си кажем честно, не е особено кадърна, а и бих казал доста дразнеща. Все пак има доста контакти и явно се бута напред назад, без да остави добри впечатления
Рядко гледам телевизия, но тази жена е много интересна. Забавлява интелигентно. Отличава се. Абстрахирайте се от Азис. Дори и в неговото шоу рубриката и беше отлична.
Dopada mi kato darzhanie, leko otkachena...svezha e, njakak unikalna...dano po-chesto da ja vizhdame po tv
Тази Мария е една проста селянка от СЕЛО Костенец,защото има и град Костенец,без грам интелигентност и чар.На село при кокошките и овцете по-ще и приляга.С какво е ангажирана сега, с какво се занимава- с нищо. Добре,че намери тоя смотаняк, та да се намести и тя в София,каято вече е пълна с такива селяндури.
Много е забавна, определено се отличава.Смесица от чаровна откачалка, класна дама и жена-вамп( с тия сини очи).. Чувството и за хумор забавлява интелигентната и широко скроена част от публиката. Смяла съм се от сърце на невероятните ситуациив които забърква невинните мунувачи и идеята и посланието които успява да предаде въпреки смешките. С интерес ще следя развитието и....
аха тая писклива откачалка пак ще се изявява, но като се има предвид нейната слава, която трае от ден до пладне изобще да не се надява на успех.Още ли я е страх от извънземните да не я превърнат в карамаел и да я изядът.Нали си говори с извънземни лудата.
Най-добре ще е да я въдворят в 4-ти км или в лудницата при Карлуково, и без това в Подгумер е чест посетител ама все се оплакват служителите, че бяга от там.
Забавни са.Усмихнати, позитивни и адски ме кефят.Вместо да плюем по хора като тях, не е ли по-добре да намерим нещо, което да ни накара да се засмеем.Опитайте!!!
За сетен път се уверявам, че българинът е тесногръд, зле настроен към нетрадиционното и много, ама много завистлив! Ако попиташ всички компетенти, които са писали, че тя е еднообразна да посочат някой, който да покрива критерия им за разнообразие, едва ли ще могат да посочат такъв! Аз лично, когато съм попадала на нейни участия, съм се забавлявала от сърце. Но българинът явно не е дорасъл за такъв вид хумор и не разбира тънката ирония /Нима мистър Бийн е по-нормален, но това не пречи да се възприема и да бъде толкова популярен?/. Желая им успех, ако това шоу стартира, и съм сигурна, че ще имат своята аудитория, защото не можем вечно да гледаме сапунки и Шоуто на Слави!
abe dai i az da otida, da vzema i baba si, dedo si, maika si, ba6ta si, brat si, sestra si pa da napravim TV predavane....
Страхотна е много ме кефи, не знаех, че не е завършила ВИТИЗ, но е голяма актриса,ако има един Теди Москов до себеси, ще достигне успехите на Мая Новоселска.