Иван и Андрей напускат ”Сблъсък”, ще водят ново шоу
“С Андрей ще оставим “Станция Нова” на други водещи, няма да сме лица и на “Сблъсък”. Ще водим само ново късно шоу”, каза Иван Христов.
Обратно в новинатаКоментари - Иван и Андрей напускат ”Сблъсък”, ще водят ново шоу | Лайф.dir.bg
Коментари
Видя ли ги на екрана,веднага превключвам на друг канал.Мисля,че вече доста хора трудно ги понасят.
Никак не ми допадат тези момчета - нито като водещи, нито с хумора си - много са простовати, нямат визия, а са със самочувствие. Когато пуснаха предаването Сблъсък - го гледах само един път - и то защото водещите бяха ужасни...
Най сетне,защото аааа...ман от тях и от жените им,явно са се провалили,защо тогава им позволяват ДА СИ ЕКСПЕРИМЕНТИРАТ С ТЕЛЕВИЗИИТЕ И СЪС ЗРИТЕЛИТЕ,ТОЛКО ЛИ СЕ ЦЕННИ ТИЯ ОПОСУМИ И ПИШМАН ВОДЕЩИ?!
Най добре за известно време да спрат да се показват по телевизията . Малко грубо но наистина ни омръзна да гледаме само техните физиономии. Нека да има и други водещи по итересно ще бъде . Те се изчерпиха вече . Едно и също и се лигавят. А пък този Иван дето се изложи в Стара загора и катострофира пиян залян добре че не уби някого Ако беше някой друг който да има съвест трябваше да се скрие за известно време и да не се показва .
Не, не е копие на как ще ги стигнем американците а е кавър версия на Късното шоу на Дейвид Летърман!
Най после да ги няма на екрана. Добре би било и Слави да слезе от екрана. Писна ми от двете предавания и въобще не ги гледам.
Аз пък много ги харесвам и се радвам,че ще имам възможност да ги гледам и в новото шоу,което подготвят,нищо че ще бъда явно единственият им зрител.А на всички коментирали преди и след мен пожелавам приятно гледане на Листопад,нов сезон на Перла и всички супер интересни турски сериали на килограм,които ги очакват!!!
Всички сравнявате тези двама смешковци,че копирали шоуто на Слави, а никой не се сеща ,че т.н. шоу на Слави е копие на Късното шоу на Дейвид Летърман излъчвано от Съливън тиътър в Ню Йорк по CBS , а ние до скоро можехме да го гледаме с малко закъснение по AXN и жалко ,че го спряха, иначе там можехме да гледаме истинските звезди на музиката ,киното,изкуството, за разлика от нашата чалгаджийска действителност натрапвана от селяндури като Слави и врескливите градски момчета Иванчо и Андрейчо.
Толкова време ни омръзна тях да гедаме,че за десерт ни поднесоха и половинките си.Ите така смело тръгнаха с такова самочувствие,че вече в неделя бяха и при Димитър Цонев и тях ще започнат всички телевизии да ни ги поднасят като украса на домашните ни телевизори.
Общото мнение, като че ли, е че тия двамата е по-добре да не се появяват. Много са лигави и непораснали. Плоски сценарии и плоски шеги. Шаблони. Опосуми. Нова си забиха гол с тях, но ще е късно да го разберат. Да живеят Дискавъри Ченъл, Евроспорт и СНН. НЕ гледам българска телевизия - чалгата и турските сериали очевидно преливат от тях.
До ха-ха Далеч съм от мнението че ще е копие на шоуто на сляви, то все пак е копирано от американските вечерни шоута. Въобще в медийното пространство Българите не сме сътворили нищо ново
Тези момчета не ги харесвам Трябва да пораснат малко и да станат по-сериозни и да престанат с тъпотиити си !!
Най-добре ще е да изчезнат от всички телевизии. Омръзнаха на хората със своите простотии.
сигурно ги гледа някой, който няма други програми.моят съвет към двете момченца е да се оттеглят временно от екран , защото всяко нещо омръзва.Да се занимават с нещо друго 2-3 год. , и тогава пак да се върнат.А не като ба,т им Слави да досаждат и само най - възрастните комунисти и чалгаджии да го гледат.
нова само се излага с тия двама простаци не съм виждал по лигави и прости хора от тия двамата само глупости плещят
Добре, че ги махнвха тези бездарни шутове, заради тях и танците не гледам. Опошляват всяко предаване до което се докоснат. Добре, че Нова телевизия се усети иначе и последния си зрител ще изгонят заради такива като тях. Сега е ред и на Гала и Милен Цветков и нещата там ще се нормализират.
Най-накрая ги махнаха тези двамата палячовци.Сега е ред и на Слави......Иначе и аз ще стана фен на турските сериали.
Най-накрая ги махнаха тези двамата палячовци.Сега е ред и на Слави......Иначе и аз ще стана фен на турските сериали.
Тия не са лица а задници на Нова ТВ.Да правят предаване на живо към 02 часа през ноща най-добре
Най добре е съобще да изчезнат от екрана,отдавна са се изчерпали напълно , а и са омръзнали са на всички с тъпотитите си.Не знам дали някой ги гледа,поне аз не съм чувал.
в тая държава имаме 10на водещи и 20-30 помощен персонал и се въртят по всички предавания. толкова ли са добри или други няма - незнам, но вече са ми омръзнали тия опосуми и всички журита дето има покрай тях
Ако може въобще, да напуснат българския ефир, смятам, че надоста хора, няма да липсват.Пожелавам им го от сърце.
Хумор, политическа сатира, гост и балет - абе що не измислите нещо ново бе, това вече го знаем кой отде се излюпи и айдее шоумен, няма лошо ама напревете нещо различно. Ама....... как да стане като не можетееее!!!!