Мария Игнатова и Алекс Раева се явиха като „Мили Ванили”
Водещите на "България търси талант" Алекс Раева и Мария Игнатова май ще се преквалифицират на участнички в шоуто.
Обратно в новинатаКоментари - Мария Игнатова и Алекс Раева се явиха като „Мили Ванили” | Лайф.dir.bg
Коментари
Това с дегизираните водещи вече сме го виждали от Иван и Андрей... Скука скука скука...
Pak li Aleks?!? Ami na neia zhivotyt i e edno show - ne sme propusnali nisto do sega ot nego! Nali samo s tova ni zanimavat - opitite, neuspehite i padeniiata na Aleks Raeva.
Алекс, да, определно пее, това не може да се отрече, има глас, но Игнатова какво си мисли не знам...Не я харесвам дори като водещ.
еееееееееее много завиждате всички за успехите на другите,като сте толкова умни и компетентни,защо вие не станете водещи??? КОМПЛЕКСАРИ НИЩОЖНИ!!!
Грозните форумки пакоплюха поредната хубава жена... След това пак си останаха грозни, а тя- пак си е хубава Хахахахахаха
тия двете са еба си тъпите парчета.добре че няма уред за тъпотия че ще му счупят стрелката.
Дано предаването,което ще водят не се окажеГолямата скука.И двете са с голямо самочуствие:Мария се мисли за голямата артистка и водеща,а Алекс се има за всеможеща-пее,шие,та спортува и...С приятна визия са,но добре ще е по малко да се лиготят.Успех на шоуто!
Грозотииите от форумите имат само една изява - успокояване на комплексите с помия върху всичко хубаво Неуспешно обаче.