Гала, Анелия и Жени на премиерата на ”Сексът и градът 2”
Гала, Ива Екимова, Анелия и Жени Калканджиева влязоха в ролите на четирите героини от култовия филм.
Обратно в новинатаКоментари - Гала, Анелия и Жени на премиерата на ”Сексът и градът 2” | Лайф.dir.bg
Коментари
Искрено се развеселих! Такъв цирк отдавна не бях гледала!До къде я докараха набедените за "вип персони" от женски пол на БГ хайлайфа...да будят само смях у хората.На възраст го докарват - леко позастарелички - точно като героините от филма и също като тях изявени и талантливи в определена област......хахаха
Освен да плюете и обиждате друго не може те ли ?! Все всички са ви криви вйе да не сте префектни ? Я се погледнете в огледалото, но внимавайте да не се напука . Само злобеете , при вас човек ще затъпее.
Ама тия 4-те нямат нищо общо с филма нито по външност, нито по облекло. Ама с такава стилистка като Кремена какво да очакваме. Орлин Горанов явно го е ударила яко кризата, за да приеме да присъства на подобен цирк и то в ролята на дресьор на пепелянки :)
Пламенче ти да не би да си сляпа и глуха или ти платиха за този коментар - само твоя коментар е позитивен за тази тъпня явно пак не си разбрала за какво става въпрос
е такава вече простотя няма...ебаси излагацята, на нищо не приличат особено пак гала която се е опитала да се облече екстравагантно като кери обаче резулатат е грозна картинка. поне някои да им беше помогнал в избора на дрехите. а изобщо за какво е нужно това??????????????
господи, субери си вересиите! но цоммент! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Уффф, селяния до шия. Аз пък бях на премиерата в Лондон и видях истинските актриси, а не тия кифли.
много са далече нашенските дами от "сех анд тхе цитъ"!!!! не знам на кого точно искат да подраяват, но изглеждат доста опарпани!!! залко за стилистите и пр!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
едни и същи остарели муцуни непрекъснато ни се натрапват в родния ефир, и печат-същите тези си прескачат от предаване в предаване,от списание в списание,подаряват си подаръци,правят си комплименти,българино престани да се покланяш на фалшиви идоли,,,
анеля е направо богествена! всички са страхотни!браво!!!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Само да ви кажа, че стайлинга беше от Peek&Cloppenburg. смятайте що за стилисти имат. само Анелия беше добре облечена.
Не злобеем, а само се забавляваме. Това е истински фарс, при това евтин. А що се отнася до затъпяването ти, едва ли има повече накъде.
Прекрасни жени са българките. Шоуто е забавно и с вкус. Изборът на кавалер е чудесен. Забавлявайте се!
ПО ПОВОД НА ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ И УЧАСТНИЦИТЕ В СЪБИТИЕТО, МОГА САМО ДА КАЖА: ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА! И Е ОТ СЪРЦЕ:-)