Алекс Сърчаджиева: Мъчно ми е, че мама не видя внучката си
Водещата на "Фермер търси жена" разказа за тежката загуба на майка си Пепа Николова. Преди 5 години всенародната любимка почина от злокачествен меланом на хипофизата.
Обратно в новинатаКоментари - Алекс Сърчаджиева: Мъчно ми е, че мама не видя внучката си | Лайф.dir.bg
Коментари
Харесвам Сашка, тя е олицетворение на младост, вдъхва доверие, бойко момиче. Да е жива и здрава тя и малката София. Да има здраво семейство са Иван Ласкин. Много я обичам като майка, нека нейния път в живота да бъде без препяствия за в бъдеще. Господ да те благослови.
Много тъжно ми стана като разказваше за кошмара в бг здравеопазване.Мислех си,че поне за хора като Пепа Николова биха проявили дефицитната си човещина...Отвратена съм от садизма да кажеш на едно дете по най-циничния начин,че майка му умира...Господ да ги съди такива изроди...всъщност и те един ден ще си отидат като кучета.Изобщо не съжалявам за думите си,не желаая такива изроди да ме "лекуват" уж като с думите си и лошата енергия ми ускорят края.Все пак не съм мазохист.По-добре без тях,човек може и да изкара късмет да прескочи трапа.Най-добре да сме здрави.
Ако всичко е било в ред в семейството,то е щяло да оцелее.Да е живо и здраво детето на Алекс и баща му да го подкрепя безрезервно.
Браво на теб Алекс . Много те харесвам. невероятна си,много сладка. Бъди жива и здрава и гледай напред.
Много красиво момиче! Пожелавам й много успехи и още едно бебче :) Да сте живи и здрави с твоя любим и много щастие! :)
Гледах и не вярвах. Рядко добър епизод. Да не сте сменили режисьора. Да сте живи и здрави и двете и вашите близки!
след трогателния разказ на Алекс за смъртта на майка й и как тя не може да я преживее, пуснаха обясненията на Азис за амбициите му да стане мистър гей свят и да прослави България. мисля, че венетка се уля в простотията си. не я гледам и вчера за пореден път се уверих, че предаването й е загуба на време. не може в едно и също предаване да лиже задника на азис и да обсъжда такава сериозна и трагична тема...а Алекс Сърчаджиева изглежда доста добро и интелигентно момиче, жалко че се е съгласила да гостува в такова елементарно предаване с още по-елементарна водеща.
Много е готина Алекс,но така и не разбирам защо гостува при простакеса като Венета Райкова? :(
А не ти ли е мъчно за семейството, което разби?!
Алекс, много си сладка, бъди каквато си. Освен прекрасните ти приятели, има много хора, които те харесват и обичат. В теб, при появата ти на екрана се усеща нещо, което не всички актьори имат - наричам го присъствие. Да си жива и здрава! Гледай смело напред.
МИЛА САШИ, МАМА ПЕПИ ВИНАГИ Е С ВАС!
докога с тази жена ще ни занимавате
Мила Алекс бъди сигурна, че баба Пепа Николова непрекъснато е с теб и малката София, бди над вас и ви закриля! Макар и от отвъдното тя знае всичко за твоето семейство!
Ох, пак сълзи и сополи...
А ти откъде знаеш, че не ви виждам? Просто сега съм на по-доброто място, където не поставят въпроса за малцинствата и си поркаме на воля.