Солистът на ирландската банда, заедно с Глен Хансард от The Frames, направи серенада на хората с последни покупки за Коледа на известната улица Графтън за пета поредна година. Като уличен музикант Боно събира средства за бездомните.

Миналата година в кампанията взе участие и Шиниъд О`Конър, припомнят от БГНЕС.