Коментари - Майкъл Джей Фокс: След диагнозата се пропих | life.dir.bg
назад

Майкъл Джей Фокс: След диагнозата се пропих

52-годишният Майкъл Джей Фокс ("Завръщане в бъдещето", "Шеметен град") разкри пред Хауърд Стърн, че когато бил диагностициран с болестта на Паркинсон през 1991 г., той не могъл да свикне с новината и започнал "самолечение" с алкохол.

Обратно в новината

Коментари - Майкъл Джей Фокс: След диагнозата се пропих | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Такааааааааа ето я формулата на успеха: Една година яко къркане, след това една седмица психотерапия и си ОК.

Само така! Диагнозата не означава, че си е изгубил таланта :) Пък и в днешно време едва ли има 100% здрав човек след 30...

Не всичко опира до яко къркане, а до здрава психика, въпреки диагнозата.

голям сладур беше като млад....

Да не ти се случва такова нещо защото тогава да видим дали ще бъдеш толкова оригинален и ще се смееш...

Тогава няма да може да пише коментари повече ;)

другари като имаш милиони е друго, някой от нас ако се разболее сериозно никой дори няма да разбере като сме умряли от болеста си. особено, в българия, където ако се разболееш така, чисто и просто си мъртъв - нямаш никакви права като пациент освен да дадеш и последната си стотинка.

аз пия и без диагноза и си гледам живота.

Много тежка диагноза е това. Съчувствах му много, като разбрах за заболяването му. Уважението ми към артиста и човека расте от година на година- заради силния дух, заради справянето и заради постиженията. Браво на него! Дано още дълги години да е на сцена!

Всичко идва от нередовно пиене!