Коментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | life.dir.bg
назад

Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница

Калканджиева бе категорична пред Карбовски, че съпругът й Тачо не живее с манекенката Зорница и съобщи, че в момента той е в Испания.

Обратно в новината

Коментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нямаше да четем сега тези самовъзхвали, ако беше толкова умна. На умните хора би им било под достойнството публично да "си ги мерят", така да се каже, с жената, с която малоумният ти мъж ти е изневерил.

И двете са млади и хубави жени, не съм чела нещо по конкретно какви личности са, но гледах и четох разни неща във връзка с въпросната история и ми се вижда голяма простотия да излагаш така на показ личния си живот, ама много са елементарни. Жени не знам колко е умна, но Зорница е доста проста, под минималния праг е, смешнички.

да е супер, ама супер проста тази Зорница, че Сикаджийката да е по-умна от нея

Някъде бях чела резултати от анкета направена сред много хора. на въпроса дали бихте изневерили, ако половинката ви не разбере- всички мъже и жени бяха с положителен отговор. Така че нищо особено, има го в повечето семейства, просто това е известно. да, има хора, които са си верни, но това са двойки, които наистина са се намерили и се обичат истински. в повечето случаи браковете са по сметка, страх от самота, да имаш деца, така че изневярата е неизбежна. Бракът на Жени и Тачо си беше фарс от самото начало и не мисля, че това е единствената изневяра, а тази, за която се е разбрало. Общо взето браковете по сметка са по-успешни, защото хората не влагат чувства и няма излишни драми, всеки си знае интереса и си го гони.

Ти си такава пияница и толкова злобна жена че куче да вържат за теб ще скъса синджира и ще избяга.Не се взимай на сериозно просто си си БОКЛУК1!

А защо толкова бързо се забрави миналото на Калканджиева? Изведнъж стана много уважавана и дори жертва. Никой ли не си спомня размирните мутренски времена, когато тя беше Мадам и въртеше бардака на Братята Маргини - "Визаж"?? И когато реши да се отцепва от тях, я смазаха от бой и я вкараха в болница, където й извадиха далака... Калканджиева е морално и физически амортизирана к.лва, която получи разрешение от Големия Маргин да се омъжи за този мухъл Тачо.

Като си много умна сто го взе тоя мухльо,а не се класира като колежката си ,крокодила от Перник,незнам как и бесе името,маи Тоца се казвасе.

Както историята показва, всяка зарязана плеймейтка получава собствено предаване. Та кога да очакваме предаването "Прашките на Зорница" по ТВ7?

Мило момиче, факта, че си седнала да обясняваш на цялата държава семейните си неволи, не означава, че си по-умна от кифлата, която се мъчи да ти отмъкне мъжа! Твдърдо си по-хубава от нея! Спор няма!

А всъщност ще се окаже, че този Тачо й е изневерил с Валери Божинов, с когото са отишли за повече от един ден не до Благоевград, а до Бора Бора....

Сега очаквайте турски сериал с много епизоди. Войната тепърва започва. Някъде бях чела един коментар, който е много точен. Истината е, че никой не е способен да прости изневяра, когато е разбрал за нея. Има семейства и връзки, които продължават и след нея, а други не. Но дори да останат заедно всички са наясно ,че любовта и красотата в интимния им живот си е отишла и поне един от двамата просто прави секс, а не любов. Една връзка никога не може да бъде същата след изневяра, така че преди да скачате в чужди легла първо помислете какво може да загубите и струва ли си риска?

Мноого точно казано

естествено, че си по-умно и по-хубава жени! явно някои жени просто много искат да имат това, което ти имаш. хе че ташо е кои знае какво.

тези са тотално изтрещели чрез медиите да си развяат чаршафите

ти ако беше пo умна нямаше да се ожениш за по млад мъж първо второ безработен и без професия и трето ти да го издаржаш така че прецени ти кои е по умен

По принцип бих подкрепила жената, но като видях в Къртицата колко пие и крещи Жени си мисля, че Тачо може и прав да е.

Мсля,че Калканджиева наистина е умна жена. Освен това е убийствено красива!

Боже, какво самочувствие има в тази тъпа овца! Била със сигурност по-умна - хахахахах - никой умен човек не може да каже подобна глупост!

В случая за "умна" и дума не може да става. Въпросът е коя е по-долна и по-тъпа. А най-вече докога тази боа и оня крокодил ще бъдат натрапвани в публичното пространство от още по-долни и гадни душички подвизаващи се като журналя.

А после казват, че бай Ху. нямал елементарно възпитание

Свестните мъже са кът, но все пак съществуват...

много грешиш -несъществуват само на някои жени така им харесва да си мислят

Не харесвам Калканджиева. Има нещо змийско и студено в излъчването и. Но и съчувствам като жена и майка.

Много сте интересни- не мислите ли ,че в случая трябва да подкрепим една майка,която трябва да се разправя с лъжлив изневерител ??Хайде малко повече солидарност покажете.

Да изпратим по един SMS ли?

kokobrais

И Тоца Крокодилова- Конкурса...някоя сватба няма ли с руснака?

Аз се надявах да е станала мисис САЩ ...

Жени като се е омъжила за такъв мъж- посредствен, а и по-млад от нея е трябвало да очаква такава развръзка. А и алкохола да понамали малко... иначе е много очарователна и умна.

И Николета не са споменавали...

А Деян Донков и Радина защо пропускате. Толкова беше ми мило, когато четях как добре си прекарват времето и се разбират помежду си.Така се вживявах, щото чувствах, като че ли духом сме винаги заедно. Нещо като шведска тройка, но без консумация. А вие какво мислите? Да не би пък да се увличам прекалено много?

Мъжете винаги изневеряват с по - грозни и по - глупави, когато има умни и красиви жени. Не могат да удържат на темпото ли, не знам...?!

ми причината е че като се ожениш женати намалява дажбата си и все никакви трябва да наваксаш :)

Абе жените са много лесни и е трудно да устоят на сладки приказки. За това мъжете прекарват всякакви - грозни и хубави, слаби и дебели и т.н.

не, просто с времето стават стари и грозни и те си намират свежи стегнати bitches :)

Когато искаш да ИЗНЕВЕРЯВАШ,първо се развеждаш . Иначе си просто поредния мъж-боклук. Това е истината. Този Дачо е доста незрял и не може така да си позволява да се отнася публично с майката на детето му.

Подкрепям Ви напълно! Аз също смятам, че честността и доверието са в основата на една връзка. Но представете си, ако всеки, който иска да изневери се разведе, то тогава бракове изобщо няма да се сключват, т.к. моногамните са многоо малко.

Че за какво да сключваш брак, ако искаш да изневеряваш? За да натриеш носа на половинката или за силни усещания някакви?

Тачо!

Да. Дачо е любовникът на Софка, на когото тя беше мащеха и стана майка на брат му.

kokobrais

Обърка рейса чедо, не Дачо ми Тачо. Макар че разликата не е голяма и в двата случая става въпрос за цигански работи! Ама квато Софка такава и Жении двете са много умни!

Харесвам Жени. Но бих и казала да се държи наистина умно и ако наистина иска и да си запази семейството да не счита, че само мъжът и трябва да се промени, но и тя да направи стъпки към това и малко да смени тона. Ако трябва и психолог да я посъветва.

аз я харесваХ...но напоследък (особено след Къртицата) доста е изглупяла честно казано. Това изказване и е супер излишно и плоско, тя ако беше наистина по-умна нямаше да си позволи да коментира и то по този начин. Май трябва да слезе малко на земята и да се осъзнае

Много издънки прави напоследък тази жена. Може би това са първите прояви на възрастово оглупяване. След като и семплото момченце - мъжът и не издържа и избяга, значи има нещо такова.

дъртапутра!

По умна незнам, но по - нагла, дърта к..... опреледено си !!

За красота - ОК, но след като допусна по-тъпа да и отмъкне посредствения, грозен мъж /без значение, че е по-млад/, едва ли е толкова умна. А наистина, ако се има за толкова умна, щеше ли да прави такива изявления и да предизвика гадните коментари.

Може да го прави нарочно - начин да си вървежен в публичното пространство, да те говорят, да не те забравят. Надали вече й пука толкова за младежа.

то и без това на днешните "мъже" умни жени не им трябват :)) простакеси, че да си мълчат и да навеждат главата :) комплексарщината е взела връх и една умна жена, която не би си премълчавала просто не е , как да го кажа .. "удобна"

Мда, нали един титан на мисълта го беше написал някъде - мъжете търсят глупави, повърхностни и финансово зависими женички, които да търпят изцепките на Ганьо Балкански.

Важи и за двата пола. Умните и свестни жени и мъже вече са кът. Цяло чудо, щастие и късмет е да ги срещнеш.

Каква поредна драма, уважаеми зрители...

Че Жени е по-хубава и умна спор няма, но чуждото си е чуждо. Търсил е малко тръпка и емоция човека, как да го виниш. С един и същи партньор години наред направо не е здравословно. Пък и нали знаете и най-хубавата жена вече е писнала на някой мъж, така че спорът е безсмислен. Каквито и да сте хубавици, ако ще тела на топ модели да вадите пак писвате на мъжете си, а по-младо и засукано винаги ще има.

това важи и за двата пола

еи бунак *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

По-умна си ама си и по-дърта. Понеже си умна разбираш какво искам да кажа.

Няма спор,че Жени е готина и за годините си изглежда супер. Но това да занимават цяла България кой с кого и къде е повече от глупаво.

Ха дано, ама надали ...

Новият хит на Ъпсурд: "По-умна съм"

Нееееееее този текст ще бъде за Хиподил.

ах, каква трагедия! От две патки коя е по-умната :))

Това всички го разбрахме след гостуването на Зорница в Горещо.

На тая Зорница не мога да й запомня физиономията - толкова е обикновена ,като много други хубавици.

Защо нищо не пише за Валери Божинов - може ли такава боза, а без негово участие ???

Изневяра - чудо голямо? Какво толкова, има я в почти всички бракове. Прости едни са глупави и ги хващат, други са умни и ги смятат за невинни душици. Любовта е сляпа, но бракът ти връща зрението при някои по-рано, при други по-късно, но в даден момент всички проглеждат...

Де се е чуло и видяло манекенка да се жени по любов, чуваш ли се?!!

Е, той ако търсел ум, щеше да е с И.Ф., или Ц. Ц.

Бих искал да видя актовите филмчета на Жени по време на мутренските години!След това ,ще кажа на глас ,че е най-голямата дама в България!

..никога не е късно да станеш за резил!

И двете сте страшно тъпи щом занимавате цяла България с вашите простотии.Жени ти си една алкохолизирала се застаряваща жена,която не иска да си го признае пред самата себе си.Ако беше толкова умна може би щеше да задържиш мъжа до себе си, а не той да търси утеха в прегръдките на друга жена.

А според мен, ако беше умна, нямаше да има толкова тъп и посредствен мъж

Какво значи стара, нещо сте объркали понятията. Както се вижда - хубава, както се знае - успяла. Като е млад този Тачо, какво от това, една плюнка, без визия, без работа, некъдърник. Намерил та се начумерил, както казва народа. А Зорничка на рамо да си я носи - нахално, безочливо, празноглаво същество.

Точно така - Жени все още е най-хубавата ни миска. Винаги съм го казвала. Има нещо много особено в нея.

Да, има нещо много особено....6 промила постоянно!

Ако беше по-умна,нямаше да се излага да коментира детайлно изневярата. това е прието само в определени среди.

Умните жени не се излагат в ефир и не прекаляват с алкохола

Тия двете само бат'Венци може да ги възпее ... ама ще се сърди едната

ПРЕСТАНЕТЕ С ТОВА "СТАРА" БЕ ГЛАВОЧИ! СТАРА РИБА НЯМА!

Има,има.И смърди на блато.Друго си е малка речна пастърва,а не язовирен шаран.