Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница
Калканджиева бе категорична пред Карбовски, че съпругът й Тачо не живее с манекенката Зорница и съобщи, че в момента той е в Испания.
Обратно в новинатаКоментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | Лайф.dir.bg
Коментари
Стара чанта, лачена, но амортизирана и личи празна откъм съдържание ... Надежда всяка тука оставете
Даа - тежка е съдбата на неумните застаряващи м'ам ... шушляк, анцуг, златни ланци, баници с боза на капак на лукс кола
Абе не и личи да е много по-умна. И двете парадират по телевизиите с безсмислени клюки от личния си живот.
Тези отношения са СТРОГО лични и всяка външна намеса е силно нежелана. Всеки човек възприема по съвършено различен начин половинката си и различни са причините за изневярата. Не може да кажем - тя е по умна или тя е по-хубава и затова трябва да стои при нея. Все си мисля, че си зависи от човека. Само не знам защо тези хора (от т.н. "хайлайф") насила искат да направят обществено достояние успехите или неуспехите в брака си. Това е много ТЪПО! То не са Николета/Валери, Антония/Бередин, Яна/Петко и всички останали знайни и незнайни парвенюта.
Жени, по чие нареждане се омъжи са тая селска пръчка? Той е готов за номер 6, но по грозота в България, че и по света...
Уважаеми дами, Искам да Ви запитам оралният с..кс брой ли се за изневяра или не?
Виж разликата между броЙ и броИ и тогава питай.
Мила, Жени! Няма никакво значение дали си по-умна, по-красива... важно е, че вече не си редом до този селски пръч. Дълго време се чудех как може хубава жена като теб да се ожени за мъж, на когото и излъчването му е каруцарско!? Ти заслужаваш истински мъж! Поздравления! :)
Тия двете от една седмица на сам само си мерят фурните. Не съм видял мъже така да се карат за жени по медиите.
Жени, хубава си, нищо че си стара, но не си коментирай личния живот в жълтата преса! Не е нужно да те съжаляват или присмиват! Бъди успяла жена каквато си!
Стегнато започва седмицата. Днес е колонката на драмата Жени - Тачо. Утре ще е на кого прави палачинки Николета и къде е Валериан... А всъщност какво прави Рут тия дни?!
Няма страшно, до края на седмицата ще ги извъртиме цялата групичка на обичайните заподозрени. Ако случайно не остане време за някой - следващата седмица ще навакса със свежи сили.
Дедо Манчо, не знаеше ли, че фитнеса на Рут е оборудван само с щангите на баща й? Тя си е готова щангистка и на вид и по фигура.
Може и да си по умна,но си по стара.Пък дългата ти практика на обслужваща мъже трябва да те е научила,че умната жена не е особено ценена от мъжете.Важно е да можеш да напишеш китайската азбука със задните си части.
Продължавай да остроумничиш в стил "Антония Петрова"...... Да попитам: защо не се е омъжила за учен от БАН, тъкмо и да са на едни години?!
Въпреки, че не съм фенка на въпросната мадам, ще се съглася, че е по-умна от Зорница. По-тъпо, арогантно и със огромно самочувствие същество от тази не бях виждала...Още съм в потрес., че между нас се разхождат такива аморални индивиди: "аз съм дошла с кола за 100,000 лв, те си мислят, че сметка за 100 лв не мога да платя"...
Жени е много по-красива от Зорница. Спор няма. За мен малко е спорно доколко е умна, при положение, че се омъжи за това недоразумение Тачо - селско момче без възпитание и държание, като на всичкото отгоре не само го издържаше през цялото време, но и му роди дете (да е живо и здраво). Според мен Жени трябва да вдигне банкет, че се е отървала от тоя Тачо.
Не знам защо някой би отритнал Мис България дори и позастаряла.
По-умна,викаш?! Ама Тачо , ли беше няма да решава кръстословици,като си легне вечер....трябва му еб...ива слива :)