Коментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | life.dir.bg
назад

Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница

Калканджиева бе категорична пред Карбовски, че съпругът й Тачо не живее с манекенката Зорница и съобщи, че в момента той е в Испания.

Обратно в новината

Коментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Сега очаквайте турски сериал с много епизоди. Войната тепърва започва. Някъде бях чела един коментар, който е много точен. Истината е, че никой не е способен да прости изневяра, когато е разбрал за нея. Има семейства и връзки, които продължават и след нея, а други не. Но дори да останат заедно всички са наясно ,че любовта и красотата в интимния им живот си е отишла и поне един от двамата просто прави секс, а не любов. Една връзка никога не може да бъде същата след изневяра, така че преди да скачате в чужди легла първо помислете какво може да загубите и струва ли си риска?

А всъщност ще се окаже, че този Тачо й е изневерил с Валери Божинов, с когото са отишли за повече от един ден не до Благоевград, а до Бора Бора....

Мило момиче, факта, че си седнала да обясняваш на цялата държава семейните си неволи, не означава, че си по-умна от кифлата, която се мъчи да ти отмъкне мъжа! Твдърдо си по-хубава от нея! Спор няма!

Както историята показва, всяка зарязана плеймейтка получава собствено предаване. Та кога да очакваме предаването "Прашките на Зорница" по ТВ7?

Като си много умна сто го взе тоя мухльо,а не се класира като колежката си ,крокодила от Перник,незнам как и бесе името,маи Тоца се казвасе.

А защо толкова бързо се забрави миналото на Калканджиева? Изведнъж стана много уважавана и дори жертва. Никой ли не си спомня размирните мутренски времена, когато тя беше Мадам и въртеше бардака на Братята Маргини - "Визаж"?? И когато реши да се отцепва от тях, я смазаха от бой и я вкараха в болница, където й извадиха далака... Калканджиева е морално и физически амортизирана к.лва, която получи разрешение от Големия Маргин да се омъжи за този мухъл Тачо.

Ти си такава пияница и толкова злобна жена че куче да вържат за теб ще скъса синджира и ще избяга.Не се взимай на сериозно просто си си БОКЛУК1!

Някъде бях чела резултати от анкета направена сред много хора. на въпроса дали бихте изневерили, ако половинката ви не разбере- всички мъже и жени бяха с положителен отговор. Така че нищо особено, има го в повечето семейства, просто това е известно. да, има хора, които са си верни, но това са двойки, които наистина са се намерили и се обичат истински. в повечето случаи браковете са по сметка, страх от самота, да имаш деца, така че изневярата е неизбежна. Бракът на Жени и Тачо си беше фарс от самото начало и не мисля, че това е единствената изневяра, а тази, за която се е разбрало. Общо взето браковете по сметка са по-успешни, защото хората не влагат чувства и няма излишни драми, всеки си знае интереса и си го гони.

да е супер, ама супер проста тази Зорница, че Сикаджийката да е по-умна от нея

И двете са млади и хубави жени, не съм чела нещо по конкретно какви личности са, но гледах и четох разни неща във връзка с въпросната история и ми се вижда голяма простотия да излагаш така на показ личния си живот, ама много са елементарни. Жени не знам колко е умна, но Зорница е доста проста, под минималния праг е, смешнички.

Нямаше да четем сега тези самовъзхвали, ако беше толкова умна. На умните хора би им било под достойнството публично да "си ги мерят", така да се каже, с жената, с която малоумният ти мъж ти е изневерил.

ми причината е че като се ожениш женати намалява дажбата си и все никакви трябва да наваксаш :)

Мноого точно казано

Абе жените са много лесни и е трудно да устоят на сладки приказки. За това мъжете прекарват всякакви - грозни и хубави, слаби и дебели и т.н.

Та я не беше ли гадже ма малкия Маргин , пък той и пукна далака от бой. Това не ща да ми е в къщата.

Идея си нямаш колко к*рове ще си нацелувал : -)

Като си по- умна , где ти е Дачо. Ако една е жена е умна, винаги ще може да задържи мъжа , когото обича до себе си !

никои не я пукна от бои. дрогираната пяна идиотка се набласка с колата си. затова и нямаше една драскотина по лицето. носела е колан, но затова пук- по тялото имаше доста след от врязалят се колан. затова и така никога не откриха вапросното сузуки витара, което караше. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Браво жени,ти си олицетворение на жена ,,хиена,,перфектния партниор на мъж мутра и еталон за ,,съвайвър,,...

много грешиш -несъществуват само на някои жени така им харесва да си мислят

захарче дали си по умна не знам но си по хитра има разлика между тачо ли е течо ли е нали живей си светски и не ни занимавай със себе си

Много издънки прави напоследък тази жена. Може би това са първите прояви на възрастово оглупяване. След като и семплото момченце - мъжът и не издържа и избяга, значи има нещо такова.

Маргинална Рогоноска.

.... и по-дърта!

Не , не . Тя нещо беше сгазила лука и копоите на маргините я дъниха яко. Лежа и сума ти време в болница.

Като си таква умница, обясни моля те, що за име е Тачо?

реплика:малко съм сбъркал по хитра си защото има разлика между безмангизния течо и маргина нали е маргина не бива да го дразниш като се качваш къркана на пилона знаеш защо но течо можеш живей си светски

Аз се чудя как да свържа двата кабела от декодера а вие ни занимавате с тия двете. Ако Тачо не може да се спрай да вика да помагаме па може да си станеме и баджнаци :)

Мадам на малолетните елитни проститутки-манекенки от бардака Визаж. Как имат очи тези хора да си показват лицата в медиите и да парадират с мръсните си пари не ми побира главата.

Много е красива тази Жени ,харесвам я !!!

абе тя нека да е грозна пък нищо, че е умна и ще го задържи тогава ама друг път!

Зоорница си играе с взривоопасен материал...

Като си умна сп,и с обясненията

чисти пари нема... кактои бивши простит.....и,,,

За тая цел си има секс шопве тръгнали да се карат за един вибратор ами ако не сте вие магазините ще фалират.

не, просто с времето стават стари и грозни и те си намират свежи стегнати bitches :)

Галено от Радослав.

жени жениииииииииииииииииииииии кво да ти кая хем си по тапа хем си по грозна *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Като Светльо - кръстен на дяд`си Ламби ...

Luna0102

То пък един Тачо, сопола си да не хвърлиш на него. Малко преувеличих, за това става, ама само за това.

Тачо...употребен за генетичен материал и захвърлен на помиярките...

Че от де да знам колко, ти да не би да знаеш?!!

не думаи, откога имаш ум, жени - а вие --уважаеми дираджии, престанете да правите PR на разни боклуци, за да сте уважавани от нас, обикновените хора/ние наистина сме по-умни от разните женита и прочие/ -хванете някоя интересна тема - напр. , кои е наи- корумпираният депутат, адвокат, лекар и т.н.- стига сте ни правили на малоумни, защото не сме такива и като пишете за новия бг елит, не си мислете, че не ви се подиграваме и още повече - не ви вярваме - развличаме се с простотията ви

Моля не се карайте - и двете сте тъпи пут-и.

И понеже нямам тв остава да коментираме женя и любовниците на тачо.

Жени е готина,въпреки че има малко парвенющина в нея и лека надменност.Ако изчисти тези неща от характера си ще e още по-готина.

Момчета не знам колко са хубави наще прехвалени българки но влезте на рунерки.com за да разберете за кво става на въпрос само гледайте без да мастубрирате... хахах.